Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Zoran Đurović

КАСАБА РАСКОЛ: ЛАЗИЋ-ЂУРОВИЋ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Да се не фали само Ава. И ја из јуначке Марковине, од оног Сима што је неком мљетачком генералу који је доша да нас покатоличи, посуо пепо по глави и река:" Тир, ђенерале!", постадох данас уз Аву "лукави Латин". На радост уредништва Поука које нећу више засипати текстовима :) . Има ту понечег доброг, наћи ћете.

Хвала уредништву много на преношењу тзв. провакционалистичких текстова, у име оних родитеља који су слуђени квазинауком која се пласира као антиглобалистичка, сорабска итд, а имају дјецу са аутизмом.

Још нешто, г. Лазић је био одличан уредник и ништа му не пребацујем. Одузе ми данас неке "акције", нема ту никаквих акција ни пара, тек читалаца ради да напоменем.

Кренути од Кулина Бана и доћи до Баната није мало (стање) ствари...

Очигледно је да Аву дрма носталгија. :)

"Мислим, видите какво је стање ствари, да не употребим један сличан израз!"

Ал се овај поп звани ава размахао овде по форуму!

Читам и очима не верујем па идем да се умивам па опет читам и не верујем.

При том мнозина форумаша виче осана ави попу а не знају ни што то вичу. Сад да овде доведем Филокија и Танасија па да га они мало пропуште кроз своју тастатуру опет би мнозина викала осана Филокију и Танасију.

Стога пошто је мнозина тако поводљива закључујем да је дошло време да и ја одавле попут Лазића оданле ишћерам овог попа аву са сајта.

Истина је да смо се Лазић и ја закачили на његову иницијативу( Лазићеву), али кад погледам каку смо гују у њедра гајили обојица помишљам да нас није можда овај поп звани ава некако обојицу наговорио једног против другог. Ипак је мене Лазић млого ближи и по метолитету и по нациЈонализму и по ревнитељству и проче мислим нема логике да се завађамо.

Ето толко од мене.

Дакле да ишћерујемо попа аву, а?!

Да се не фали само Ава. И ја из јуначке Марковине, од оног Сима што је неком мљетачком генералу који је доша да нас покатоличи, посуо пепо по глави и река:" Тир, ђенерале!", постадох данас уз Аву "лукави Латин". На радост уредништва Поука које нећу више засипати текстовима :) . Има ту понечег доброг, наћи ћете.

Хвала уредништву много на преношењу тзв. провакционалистичких текстова, у име оних родитеља који су слуђени квазинауком која се пласира као антиглобалистичка, сорабска итд, а имају дјецу са аутизмом.

Још нешто, г. Лазић је био одличан уредник и ништа му не пребацујем. Одузе ми данас неке "акције", нема ту никаквих акција ни пара, тек читалаца ради да напоменем.

То је мене одушевило. Умро сам од смеха (није само да ми је душа тужна 24 сата). И ти упаде у латиномислеће. Па то је као када би мене анатемисали због претераног испошћавања:))))) Но, кад ти ... попије мозак, онда све може. 

Ал се овај поп звани ава размахао овде по форуму!

Читам и очима не верујем па идем да се умивам па опет читам и не верујем.

При том мнозина форумаша више осана ави попу а не знају ни што то вичу. Сад да овде доведем Филокија и Танасија па да га они мало пропуште кроз своју тастатуру опет би мнозина викала осана Филокију и Танасију.

Стога пошто је мнозина тако поводљива закључујем да је дошло време да и ја одавле попут Лазића оданле ишћерам овог попа аву са сајта.

Истина је да смо се Лазић и ја закачили на његову иницијативу( Лазићеву), али кад погледам кау смо гују у њедра гајили обојица помишљам да нас није можда овај поп звани ава некако обојицу наговорио једног против другог. Ипак је мене Лазић млого ближи и по метолитету и по нациЈонализму и по ревнитељству и проче мислим нема логике да се завађамо.

Ето толко од мене.

Дакле да ишћерујемо попа аву, а?!

Па ти, Лазић и Артемије се палите на гурку? Тек сада видите са каквим демонским мозгом имате посла? Артемије се сети да је патријарх Иринеј 2010 ишао у Синагогу, а то је јерес! Лазић ми до јуче објављивао текстове, а сада виде да сам тајни и подмукли језуита. Ви, поукаши, објависте моје полемике са Тасом и Амфилохијем, нисте укачили да 2 стуба срБске цркве хоћу да подријем? Сада си укачио да сам ставио спицу заваде између тебе и Лазића? Млого сте глупи, Срби. Падате на форе. Видим да су се неки упецали на причу да нисам страни плаћеник. Да као нећу да вас поунијатим. Стварно сте као гуске! На затварање сабора доводим папу, а ви то не знате!? Ава није особа од крви и меса, то је вирус који су борбаши за неверу убацили у Поуке. Да вам покажу колико сте лаковерни и како за 30 сребрњака продајете веру за вечеру.

Е, а стварно ти је добра за мене као спицафогу између тебе и Лазића:))))

То је. Остаје нам само да се смејемо над свом нашом муком. Да не полудимо.     

Добро ти је овде о.Зоране бити, ми те нећемо ћерати, нити ћемо се тебе одрећи.

Шали се Жељко, није он такав.

поздарви Секу, у ратно доба је ишла овде у ОШ. Директорка је још наводи као примјер.

Па ти, Лазић и Артемије се палите на гурку? Тек сада видите са каквим демонским мозгом имате посла? Артемије се сети да је патријарх Иринеј 2010 ишао у Синагогу, а то је јерес! Лазић ми до јуче објављивао текстове, а сада виде да сам тајни и подмукли језуита. Ви, поукаши, објависте моје полемике са Тасом и Амфилохијем, нисте укачили да 2 стуба срБске цркве хоћу да подријем? Сада си укачио да сам ставио спицу заваде између тебе и Лазића? Млого сте глупи, Срби. Падате на форе. Видим да су се неки упецали на причу да нисам страни плаћеник. Да као нећу да вас поунијатим. Стварно сте као гуске! На затварање сабора доводим папу, а ви то не знате!? Ава није особа од крви и меса, то је вирус који су борбаши за неверу убацили у Поуке. Да вам покажу колико сте лаковерни и како за 30 сребрњака продајете веру за вечеру.

Е, а стварно ти је добра за мене као спицафогу између тебе и Лазића :))))

То је. Остаје нам само да се смејемо над свом нашом муком. Да не полудимо.     

Брате ја сам пеко занат на Видовдану а тамо ти је пола писаца што садашњих што бивших дебеоваца.

Тако да мени те завере никако не промичу.

Истина баталио сам пиће пре 10 година тако да сам сад само циник што ће рећи постоји незнатна разлика између Лазића и мене.

Dve po meni bitne misli o.Zorana: :)

,,Ми смо „верници“. Зезнут сој.''

,,Са Авом се може шалити, пити пиво итд., али када се треба судити о теолошким стварима, ту онда тешко да има неког простора за маневрисање.''

Dve po meni bitne misli o.Zorana: :)

,,Ми смо „верници“. Зезнут сој.''

,,Са Авом се може шалити, пити пиво итд., али када се треба судити о теолошким стварима, ту онда тешко да има неког простора за маневрисање.''

То и јесу 2 најбитније мисли из тог текста. Без икакве шале. 

Čitam tekst Zorana Đurovića, čitam onda i poprilično egzaltirane reakcije dobrog dela forumaša i prosto ne znam šta mi od ta dva više obiluje patetikom. Mislim ovako najiskrenije kažem, budući da se, koliko sam mogao da primetim u dosadašnjem toku teme, ona visoko ceni - iskrenost.

Eto.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...