Jump to content

(ВИДЕО) Ево како изгледа црква у Чернобиљу

Оцени ову тему

Препоручена порука

Мени ова репортажа баш дирљива некако.Стоји нетакнута и стрпљива а око ње пустахија.... (начињена непажњом људске руке ).

Штета што нема превода. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Колико сам ја разумео говори да је црква веома добро очувана изнутра и да је су платна сувише чиста и бела ако ту нико није ушао 30 година. По календару који показује 2006 тумачи да ту људи још увек долазе. Закључује како нико не краде црквене реликвије вероватно зато што се боји Бога.

П.С. Из авиона се види да је цвеће које се налази у цркви свеже и да је ту неко недавно био.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

.

П.С. Из авиона се види да је цвеће које се налази у цркви свеже и да је ту неко недавно био.

У првом гледању помслила сам... ма сигурно је вешачко. Могла је и  екипа пре снимања да га постави какво год да је.... :.mislise.  

Шта кажу/ предпстављају ко то долази? Из увода се јасно види огромно пространство, и да  нашироко  нема ни помена  да у тој области уопште неко живи.

Чак ми то и превише потенцирно....   

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 month later...

Мени ова репортажа баш дирљива некако.Стоји нетакнута и стрпљива а око ње пустахија.... (начињена непажњом људске руке ).

Штета што нема превода. 

Има превод,није нешто али може мало помоћи.Кликни на "титлови" па десно на подешавања и пронађи српски језик.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...