Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Који су ваши највећи бламови...? :)

Оцени ову тему

Recommended Posts

верујем да нема човека који их није доживео....и знам да није пријатно да се тога присећамо а камоли да причамо....али да покушамо да окренемо ствари на ведру страну.....

ево, ја се сећам пар (смешних joooj ) догађаја везаних за мој лош вид....у својим девојачким данима нисам хтела да носим наочаре тако да је сасвим нормално што сам упадала у веома непријатне ситуације...(тада су биле иако ми сада изгледају забавне :D )

махала сам и трчала у сусрет непознатим људима (читај: мушкарцима :blush::0212_rolleyes: )...можете само да замислите како се то завршавало.... :945729:

један од мојих највећих бисера је био када сам појурила уз степенице за једним момком, мислећи да је дечко моје пријатељице, и кишобраном га ударила по задњици из све снаге.....тип се муњевито окренуо у самоодбрани мислећи да га је неко напао....добро ме није ударио...а када сам ја видела да сам погрешила........ 7896634 . :fmqmtx:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kakva blamaža: Slavio pobedu pre vremena!

U finišu trke na 3000 metara Američki atletičar Tanguy Pepiot ubedljivo vodio, stotinak metaka pre cilja je počeo slaviti i mahati publici, ali nije shvatio da ga suparnik sustiže koji mu je i oteo pobedu pred nosom. Očajni Pepiot srušio se na stazu i uhvatio za glavu.

Naravoučenije : Nikad nemoj prerano slaviti!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Evo mog sinocnjeg blama. U basu ja, seo i, devojka iza mene me pita, gde ide bus, treba da stigne na jedno mesto pa ne zna da l je potrefila pravi. Kazem joj ja, i zahvali se ona meni. Ja se okrenem napred ponovo, kaze ona, "e, pa treba da stignem do Vuka, pa sam usla u neki drugi bas". Ja njoj onako preko ramena kao, ma opusteno, kazem ti mozes i ovim. 
Nastavlja ona "Aha, idem da se vidim sa drugom jednim pa cu posle kuci polako". Ja odgovaram, pa fino, evo i ja bio sa nekim drugarima i tako... 
I ono, okrenem se ka njoj uz osmeh, kad ona.... prica na slusalice... :D

Причао виц о Муји глуперди у друштву човека муслимана. Наравно, тек су ми после рекли ко је човек. Такорећи накнадни блам

Pre nekih 2 meseca mozda, meni na poslu neki lik iz Novog Pazara, i ono, pitam ga ja.... "kakva je dole situacija, je l imate problema sa ovim muslimanima i to..." 
Kaze on, ja sam musliman brate...al ok je sve. 
Propao sam u garazu cini mi se. :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Sedim u kabinetu dok je domacin tog kabineta bio odsutan, a odomacena sam tamo i imam slobodu da ga zamenim. Kuca u jednom trenutku neko, otvaraju se vrata, neki decko pita da li je ------ (taj i taj) tu (u kabinetu). Kazem da nije i da moze komotno da udje u kabinet i sedne, da ne bi stajao na hodniku, i jos dodam Neka udje i majka sa Vama (jer sam snimila da zena stoji iza njega), a on ce na to To mi je verenica.

:magarac:

Valjda nije to najgore, vece zlo je kada krenes nekontrolisano da se smejes, pukne te ono sizoidno cerekanje kada krenu i suze, iako se trudis da se obuzdas, ono sve gore. Tako i ja. A coveku sve neprijatnije. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A, da, jednom me je na ulici startovala komsinica koja ima boju kose "Zorica Brunclik", i posto se dokona podbocila u nameri da ispije svu moju volju besmislenim razgovorima, zapocne monolog o tome kako bi da izvlaci pramenove, pa pita za savet. Ja se uzivela, sta cu, nemam kud: Pa da, dobro ce ti stajati, eto, svaka promena prija... i udarim po slicnim baljezgarijama, ali ne lezi vraze, dodam: Nemoj da te sprze pa da dobijes onaj efekat sugavih pramenova, zumance zutu nijansu ko da su te samo polili hidrogenom, onako ciganski... Nisam ni izustila ciganski vec mi nije bilo dobro...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne znam da li sam vec pisao ovde, moj mozda i najveci zivotni blam, takodje se desio u autobusu.

Naime, sedim ja u basu, graCkom, uzivam i slusam muziku sa telefona. Vidim ja, pogleda me neko sa vremena na vreme, neka devojka preko puta mene. Ne cudim se ja, znam da sam lep i privlacan, ocekivano je da me gleda :P
Pogleda me i ova zena sto sedi do mene, e to mi vec cudno bejase... I tako, slusam ja i dalje neki radio preko fona, sluske lepo rade, pevaju neki narodnjaci samo puca. Sako Polumenta, Dzenan i slicno nesto, ako se dobro secam. Kad, nakon nekoliko stanica slucajno ja osetim nesto mi vibrira donji deo telefona, reko mozda zvoni al i dalje cujem muziku, pogledam u ekran... ono nista. 
U tom trenutku, skapiram... .Sve vreme mi bio ukljucen i izlaz za slusalice, i zvucnik na telefonu... 20 minuta mog nesvesnog didzejinga u autobusu. 
Niskopodnom, tihom autobusu.... :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

pre neku godinu,za vreme Vaskrsnje Liturgije  dolazim ispred Crkve i kazem Hristos se rodi :D  :D :D  crkao sam od blama i utekao u Crkvi. hahahahah ,ove godine drugi  dan Vaskrsa, sretnem komsiju i  od trke da mu cestitam Vaskrs kazem Hristos se rodi :D 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...