Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Danijela

Nebojša Dugalić napušta Srbiju

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

И опет, те станове им финансира публика, а не држава... 

Није баш тако,рецимо Мркоња среди са неком локалном управом,да на тргу пева његова љубавница,за тај и тај хонорар ...чије су то паре?

Друга ствар,многе фирме  па и државне финансирају разне манифестације,снимање плоча и итд...

Ајд да споменем и фудбал,то је мање више иста прича као и култура... Све паре од продаја играча иду у приватне џепове, а онда фирме попут Телекома финансирају исте те клубове,да би уопште преживели... а целу ту причу воде политичари,тајкуни,криминалци , који су сви супер ортаци са фолкерима...Да не спомињем Обилић и Цецу...

Дакле прича је много дубља,постоји да тако кажем једно велико легло и спрега свега најгорег што постоји у србији, пинк продукција, фудбалска лига ,цеца, саша поповић,жељко митровић,мркоњић,палма ... то су данас водиље српске пропасти...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Којекакви певачи и пинк водитељи купују станове од чије се цене нормалном човеку заврти у глави.

Цирка 80% истих тих "нормалних људи" којима се врти у глави од наведеног конзумира пинкоидне садржаје.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

"Vriske Dupetarije postaju metamorfozom razgologuzene prosvetiteljke Prophus Dupetarije." Tako da ima nade.  :))  "Sve u svoje vreme" kako kaze jedan od ranijih hitova pomenute Svetlane Velickovic.

Micko (veceg Nusica danas nemamo) :)

https://youtu.be/HxP6vcgSk7Q

(Glas ove pevaljke je isto Micko) :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

Пази, има ту неке паралеле (леле, леле...) са јеврејским расејањем, гледано из библијске перспективе.

Иначе, супер ти аватар, нема зиме за ЖРУ са таквим избацивачима :D

Brate, dosta više s tim izbacivač, dajte mi neku drugu etiketu :D

Hvala za kompliment :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ништа ниси разумео...

Мени вала не боде очи њена кућа и никад се не бих мењала, него неке друге ствари. Џабе објашњавати кад је лош пријем. :)))

Биће да ти ниси разумела моју иронију. :-)

Хтео сам да кажем да када се критикују много горе појаве у друштву, лајт Хришћани скачу на критичаре и накаче му свакакве особине, а кад је Цеца у питању, е онда се утркују ко ће више да опљуне. Зато рекох да им прикачим материјализам, а могао сам и лицемерје, али ајде нећу баш истом мером. Ти му дођеш као колатерална штета.  :)))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Није баш тако,рецимо Мркоња среди са неком локалном управом,да на тргу пева његова љубавница,за тај и тај хонорар ...чије су то паре?

Друга ствар,многе фирме  па и државне финансирају разне манифестације,снимање плоча и итд...

Ајд да споменем и фудбал,то је мање више иста прича као и култура... Све паре од продаја играча иду у приватне џепове, а онда фирме попут Телекома финансирају исте те клубове,да би уопште преживели... а целу ту причу воде политичари,тајкуни,криминалци , који су сви супер ортаци са фолкерима...Да не спомињем Обилић и Цецу...

Дакле прича је много дубља,постоји да тако кажем једно велико легло и спрега свега најгорег што постоји у србији, пинк продукција, фудбалска лига ,цеца, саша поповић,жељко митровић,мркоњић,палма ... то су данас водиље српске пропасти...

Ма има и тога, не кажем, али је чињеница да се већина народа ложи на све те фукаре и квази уметнике. Кад је ономад био Цецин концерт, Београд је био необично леп и миран град тих пар сати...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Цирка 80% истих тих "нормалних људи" којима се врти у глави од наведеног конзумира пинкоидне садржаје.

Па сигурно не иду да слушају оперу. Што рече Зосима, проблем је много дубљи...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Небојша брате - срећан пут и све најбоље у новом животу! :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Zoske polako pocinje da kapira zasto je mesanje drzave u kulturu - lose. :)

polako, dodjemo i do biznisa, i do svega.. slicna je prica.. gde god se mesa drzava ovako je kako je. :)

Zato i imamo "zle" gazde umesto dobrih, uspesnih, radnih ljudi.... kao vlasnike kompanija.  Isto kako mrkonjic finasira anu bekutu preko poreskih para tako mrkonjic finasira i nekog ko ne placa doprinose radnicima i isteruje iz posla onog ko placa. ;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

За кога они то "бране културу" кад народ нема ни за хлеб? Да праве циркус за стране делегације?

Стварно су све довели до бесмисла...

Па управо због некултуре и немају за хлеб!!! 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Zoran Cvijanovic: „Zdrav, prav i normalan čovek, sklon tome da radi i zaradi, danas je izložen takvom šikaniranju i maltretiranju da se prosto pita da li treba uopšte nešto da radi.“

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Danas sam dobio informaciju koja se fino uklapa u ovu nasu temu.

Moja rodjena sestra predaje nemacki jezik u jednoj privatnoj skoli i jutros je drzala cas grupi starijih osnovaca. Preciznije radilo se o osmencima a gradivo za taj dan bilo je ucenje vremena, ne gramatickih vremena nego bukvalno gledanje na sat.

Pozvala me uznemireno nakon tog casa da mi saopsti da niko (!) od tih desetak klinaca nije znao da gleda na sat. Na srpskom (kamoli na nemackom)! Ne kapiraju princip, veze nemaju... Ne-znaju- da- gledaju- na sat... osmenci!

Zato su krivi SAMO i ISKLJUCIVO roditelji. A ne Ceca, Hepi ili Pink.... 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Danas sam dobio informaciju koja se fino uklapa u ovu nasu temu.

Moja rodjena sestra predaje nemacki jezik u jednoj privatnoj skoli i jutros je drzala cas grupi starijih osnovaca. Preciznije radilo se o osmencima a gradivo za taj dan bilo je ucenje vremena, ne gramatickih vremena nego bukvalno gledanje na sat.

Pozvala me uznemireno nakon tog casa da mi saopsti da niko (!) od tih desetak klinaca nije znao da gleda na sat. Na srpskom (kamoli na nemackom)! Ne kapiraju princip, veze nemaju... Ne-znaju- da- gledaju- na sat... osmenci!

Zato su krivi SAMO i ISKLJUCIVO roditelji. A ne Ceca, Hepi ili Pink.... 

To je zato sto se skoluju u privatnoj skoli, kao Nikolic na Megatrendu ...a i svi ostali sa Megatrenda ....

Inace normalni djaci znaju da gledaju na sat ,,,

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...