Jump to content
Милан Ракић

Срушио се хеликоптер Војске Србије који је превозио животно угрожену бебу

Recommended Posts

Шта кажу, био пијан шофер, а?

Занимљиво ми је да то да је посада неколико пута инсистирала да слете на ВМА али су били одбијени. Да су их пустили тамо мислим да би се боље снашли јер је на висини и била је боља видљивост. 

Извештаји ми као лаику изгледају професионално, једино је мало мутно то око одлуке да се слеће на Николу Теслу.

Занимљиво ми је да то да је посада неколико пута инсистирала да слете на ВМА али су били одбијени. Да су их пустили тамо мислим да би се боље снашли јер је на висини и била је боља видљивост.

Извештаји ми као лаику изгледају професионално, једино је мало мутно то око одлуке да се слеће на Николу Теслу.

Jbg, na Tesli cekale kamere...

@@Тања1

Прилози још нису објављени, ово је само интегрални део извештаја ако сам добро разумео.

Ја те не разумем. Јер тачку 9.- ништа више не може променити. То је та прича. Крај. Не разумем како тачка 9. може да се представи за почетак даље  истраге. Апсолутно апсурдно.

Ја те не разумем. Јер тачку 9.- ништа више не може променити. То је та прича. Крај. Не разумем како тачка 9. може да се представи за почетак даље  истраге. Апсолутно апсурдно.

Мој пост је био у вези твог питања о тачки 12. у којој се спомињу прилози. Ово је са сајта:

Прилози оба извештаја биће објављивани сукцесивно, како буду припремани у електронском облику.

Мој пост је био у вези твог питања о тачки 12. у којој се спомињу прилози. Ово је са сајта:

Прилози оба извештаја биће објављивани сукцесивно, како буду припремани у електронском облику.

Ок. Хвала на одговору.

Обрати пажњу на тачку 9. и 10. Под тачком 9. на крају задње реченице иза последњег слова у речи недостаје тачка (.). Такође, тачка (.) недостаје и под тачком 10.  на крају задње реченице иза последњег слова. Или шта год од знакова интерпункције. Имајући у виду да је извештај потписао генерал-мајор, велики пропуст да се не знају правила писања да се знакови интерпункције куцају иза последњег слова у речи. Професионално. Има тога још и слично, али предност треба дати истраживању мутног.

Срећна сам што не живим у Србији.

Господо летачи, праштајте. О вама народ зна све. И зна да сте били заиста најбоље што је Војска имала. Никакви извештаји не могу окаљати вашу част. Зато, нека вам је заувек ведро небо. И нека вам је лака ова тешка, црна, српска земља.

Ne znam šta brate? Nisam video pitanje.

Pitao te za misljenje o rezultatu vojne istrage o padu helikoptera. 

Rezultati pokazuju da je pilot bio pod dejstvom alkohola i da je posada primarno odgovorna za pad ( mada se istraga nastavlja jer nije iskljucena odgovornost ni drugih ), a cloudkingu bi vise odgovaralo da je kriv Vucic pa te pita sta mislis o izvestaju.

Da li su oni sto su potpisali izvestaj lagali ili izneli nalaze do kojih su dosli?

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...