Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Ненад Р.

Похвалите онога изнад

Оцени ову тему

Recommended Posts

On 10.9.2016. at 15:31, Broken рече

Svidja mi se sto je otvorio temu o pcelarstvu i sto je spreman da pomogne. :)

Свиђа ми се код овог изнад: :smeh1:

1) анкете

2) теме

3) селфи-сторија

4) парфеми

5) све наведено

6) ништа наведено

7) нешто друго

:smeh2:

пре 42 минута, АлександраВ рече

Свиђа ми се код овог изнад: :smeh1:

1) анкете

2) теме

3) селфи-сторија

4) парфеми

5) све наведено

6) ништа наведено

7) нешто друго

:smeh2:

супер је што постоји овде на форуму. 

п.с. нов сам и још никог не знам ал шта ћу морам да прозборим нешто. 

пре 21 минута, Predragmoratic рече

Novi brat, na profilnoj fotografiji izgleda mnogo jako ! Za svaku pohvalu. :D:D

пре 19 минута, Predragmoratic рече

... eto ga, posto' si nov i forumski junosa, dobardecko,..... ne znam kako da te pohvalim.... aaa, :cheesy3:... znam, mozda je dobro sto si doso' ovde na forum, ima stosta dobrog da se nauci.... 0703_read

(ocekujem ode' za moju personu,... nista manje... :smeh1:)

@Bokisd 

Он ће се смејати овоме, али један од изузетних, разборитих ликова које волим овде. Да, да, разборитих :)

На све то има и срце и смисла за хумор. Супер.

( а сад ћемо да видимо да ли је склон томе да се уобрази ;))

@Nikola Stojanovic 

Ниџу не смемо да пропустимо никако, он је неко ко има довољно љубави да може у борбу за поезију, па ви видите шта је то....

пре 3 минута, Milica Bajic рече

@Nikola Stojanovic 

Ниџу не смемо да пропустимо никако, он је неко ко има довољно љубави да може у борбу за поезију, па ви видите шта је то....

Мица је наша - позитива. Увек је спремна за шалу и све њене теме су лајт. Рекао бих и да је песничка душа. Једна особа која одише позитивом што се види из њених постова. :D

пре 3 часа, Milica Bajic рече

@Bokisd 

Он ће се смејати овоме, али један од изузетних, разборитих ликова које волим овде. Да, да, разборитих :)

На све то има и срце и смисла за хумор. Супер.

( а сад ћемо да видимо да ли је склон томе да се уобрази ;))

(hvala,... :naklon:)

..mora malo sale,... lako je biti razborit u teoriji,... treba i u praksi...  :D  (vec sam uobrazen, samo je ovo prilika da dodam jos uobrazenosti.... :smeh1:)

1 hour ago, Bokisd рече

(hvala,... :naklon:)

..mora malo sale,... lako je biti razborit u teoriji,... treba i u praksi...  :D  (vec sam uobrazen, samo je ovo prilika da dodam jos uobrazenosti.... :smeh1:)

Незлобив и дуготрпељив.

Да..ти, ти  Боки...да,што се чудиш ?

пре 2 часа, Broken рече

Незлобив и дуготрпељив.

Да..ти, ти  Боки...да,што се чудиш ?

(hvala... :naklon:)

(Broken, ozbiljan, opusten, ... i sve mi se vise svidja prica oko parfema... :945729:)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      У недељу, 09. јуна 2019. године, у оквиру предавања Школе православне духовности при Црквеној општини новосадској, ПРОТОНАМЕСНИК МИОДРАГ АНДРИЋ одржаo je предавање у Гимназији Јован Јовановић Змај,  на тему: СВЕТИ САВА ИЗНАД ИСТОКА И ЗАПАДА.

Извор: Радио Беседа

• Од Логос,
      Мисија, допринос и живот Светог Саве сагледава се из различитих углова у прошлости и садашњости а његова улога и значај превасходно за свој народ је немерљива и недовољно позната. Ипак, најзначајније што нам је први српски архиепископ посведочио је тајна и уникатност сусрета човека са Богом. У том сусрету, живот по Јеванђељу постаје једино мерило живота, у том сусрету Господ чини да Други дође до изражаја и да човек своје биће устројава за Вечност. Истом јеванђељском логиком живели су и Свети Оци Сабора у Никеји, који су свој темељ вере узидали на љубави која рађа непропадљиву односност, којој ни смрт не може ништа. Како треба разумети да је Свети Сава био изнад Истока и Запада, какве су историјске околности биле у којима је Свети Сава издејствовао аутокефалност наше Цркве, послушајте у новом издању емисије ”Ритрето у пола девет.”

• Од Милан Ракић,
      Група руских инспектора спровешће током маја две посматрачке мисије – изнад САД и БиХ. Територију САД Руси ће надгледати од 12. до 20. маја, а БиХ од данас до 17. маја, пренела је агенција Тас.

"Група руских инспектора планира да спроведе посматрачке летове са авионима Ту-154МЛК1 изнад САД, а на основу примене међународног споразума о отвореном небу", навео је руски лист Краснаја звезда.

Изнад БиХ летеће авиони Ан-30б, са максималном удаљеношћу од 720 километара.

Споразум о отвореном небу потписало је 27 земаља у Хелсинкију, 24. марта 1992. године, а до данас су укупно 34 земље потписнице.

Сврха тог споразума је изградња поверења између земаља кроз побољшање механизма контроле војне активности и усклађеност договора о контроли наоружања.

Ово није први пут да Босну и Херцеговину посматра једна страна сила.
      Претходних година територију БиХ посматрале су Украјина, Италија, Канада, Француска, Немачка, Мађарска, Белгија, Холандија и Хрватска, пренео је Кликс.
      TANJUG
    • Од Логос,
      Има јунаштва над јунаштвом и подвига над подвигом. Свети Епифаније Кипарски позвао на ручак Илариона Великог, па да би показао што веће гостољубље према свом знаменитом госту изнесе на трпезу печено пиле и понуди. Рекне му Иларион: „Опрости, но од када се замонаших не једох ништа заклано!" На то Епифаније: „А ја од када се замонаших не легох никад у постељу докле најпре не опростих противнику своме!" Удивљен Иларион рече: „Твоја је врлина, свети Владико, већа од моје!" - Ово је велика поука за све нас. Превасходна је ствар пост, али је још превасходнија опраштање увреда. Постом се човек вежба за великодушност, а опраштањем увреда показује великодушност. Оно претходи овоме, но само оно не спасава без овога.

Свети Николај Жички
    • Од o. Miroljub,
      Још пар фотографија тренутно снимљених.

• Create New...