Jump to content

Nece biti poskupljenja struje

Оцени ову тему

Препоручена порука

On 19.12.2021. at 13:13, Јанко рече

Тешка си незналица, и јавно се тиме хвалиш. Чега се паметан стиди...

Као и пре 20 година, ЕПС има 40% вишка радне снаге и бар 10 посто мањка директно у мојој струци.

Ти да имаш образ...

Заборави.

Немаш.

Opet pro....nje.

Bajo niko tebi nije kriv sto si ucio skolu za koju nema posla i uvalio bi se  najradije bilo gde,  podjednako kao sav taj parazitski visak koji visi Srbima na grbaci. Nista ti nisi bolji od onih koje kritikujes vec si jos gori jer svoje zlo pokusavas da podvalis kao moral i postenje.

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bilbija рече

Opet pro....nje.

Bajo niko tebi nije kriv sto si ucio skolu za koju nema posla i uvalio bi se  najradije bilo gde,  podjednako kao sav taj parazitski visak koji visi Srbima na grbaci. Nista ti nisi bolji od onih koje kritikujes vec si jos gori jer svoje zlo pokusavas da podvalis kao moral i postenje.

1. Има посла,  него ти или имаш дислексију или немаш образа ни аргумента ( а најпре обатроје:))) па понављаш исто, као твој Шеф "Ђилас, Шолак, Јеремић". 

2. Као што рекох, да сам хтео да се увалим давно бих то урадио, не бих ботовао за ситне паре као ти.

3. Тако је, срце мало, никад као ти...

П.С. И немој се једити, није добро за азурни тен. Немој нам тамо у Талијанији убледети, почећеш да одудараш...:)))

Него, како тај гастербајтерски живот? Пази се, Pizzarotti хапшен, да не стигну и до тебе...:smeh1:

Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Јанко рече

1. Има посла,  него ти или имаш дислексију или немаш образа ни аргумента ( а најпре обатроје:))) па понављаш исто, као твој Шеф "Ђилас, Шолак, Јеремић". 

2. Као што рекох, да сам хтео да се увалим давно бих то урадио, не бих ботовао за ситне паре као ти.

3. Тако је, срце мало, никад као ти...

П.С. И немој се једити, није добро за азурни тен. Немој нам тамо у Талијанији убледети, почећеш да одудараш...:)))

Него, како тај гастербајтерски живот? Пази се, Pizzarotti хапшен, да не стигну и до тебе...:smeh1:

Ja se ne zalim, meni je odlicni. Zabavljam se i smejem i radujem jos jednom.porazu vas, vecitih zrtava nekih nevaljalih i nepostenih ..  a vi dobri i fini 😂😂😂

Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Bilbija рече

Ja se ne zalim, meni je odlicni. Zabavljam se i smejem i radujem jos jednom.porazu vas, vecitih zrtava nekih nevaljalih i nepostenih ..  a vi dobri i fini 😂😂😂

Добри, фини и поштени великосрпски ПреЦедник ових дана са Рамом и Заевим у друштву малог Алекса Сороша.

Ах, да, тог Сороша је Ђилас послао да шпијунира нашег вођу.😄

Све велики добри и фини родољуби, онај са Сорошем, ти у емиграцији причаш о Србији, Вулину тетка чаааак из Канаде помаже а Неша завршавао "Лондонски Мегатренд" - у Сава Центру.:))

Геј Премијер(ка) свршила дописну школу у Британији уз кратак курс у Америци (или беше обрнуто?), на платном списку Рокфелера као и Кон. 

Фантастичан скуп родољуба, за разлику од плаћеника Ђиласа. Дивим вам се.:skidamkapu:

Мрмот и чоколадица су за ову екипу истинит доживљај.

Финац (тако се каже за финог човека, беше?) немој ципеле стављати на главу, не треба, имаш образ као ђон. Обуј се к'о човек.dobardecko

Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Јанко рече

Добри, фини и поштени великосрпски ПреЦедник ових дана са Рамом и Заевим у друштву малог Алекса Сороша.

Све велики добри и фини родољуби, онај са Сорошем, ти у емиграцији причаш о Србији, Вулину тетка чаааак из Канаде помаже а Неша завршавао "Лондонски Мегатренд" - у Сава Центру.:))

Геј Премијер(ка) свршила дописну школу у Британији уз кратак курс у Америци (или беше обрнуто?), на платном списку Рокфелера као и Кон. 

Фантастичан скуп родољуба, за разлику од плаћеника Ђиласа. Дивим вам се.:skidamkapu:

Финац (тако се каже за финог човека, беше?) немој ципеле стављати на главу, не треба, имаш образ као ђон. Обуј се к'о човек.dobardecko

Pa naravno , Milosevic je isporucen da bi Srbija usla u EU "za dve godine" kako je onaj klosar Djindjic obecavao. Nije za dve ali evo Vucic ispunjava snove srbima i uvodi ih u EU polako. 

A takvim kao sto si ti to je ispunjenje sna, vidis kako smo mi dobri za razliku od vas ruralnih poluontelektualaca seoske proveniencije ...

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Јанко рече

Ovde ima jos jedan problem ... "Gej premijerka" ... Ti pokusavas da svoj ruralni primitivizam predstavis kao nesto pozitiVno ...

Sto i ne iznenadjuje jer je primitivizam odlika danasnje opozicije

Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Bilbija рече

Pa naravno , Milosevic je isporucen da bi Srbija usla u EU "za dve godine" kako je onaj klosar Djindjic obecavao. Nije za dve ali evo Vucic ispunjava snove srbima i uvodi ih u EU polako. 

A takvim kao sto si ti to je ispunjenje sna, vidis kako smo mi dobri za razliku od vas ruralnih poluontelektualaca seoske proveniencije ...

Only in your wet dreams...dobardecko

Od vremena Pere kojota nisam gledao zanimljiviji crtać. Bil'...bi' ja...

Vučić nas uvodi u EU preko Tirane, Integrišući naše Kosovo sa Albanijom. Vrlo lukavo, kažem, pravi Pera kojot super genije.:aplauz:

Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Bilbija рече

Nije za dve ali evo Vucic ispunjava snove srbima i uvodi ih u EU polako. 

Ја стварно не знам, Вучић ради све што су Срби тражили... 

Ево сада је затварао Србију баш како су алармисти корона вируса тражили, сада сносимо економске последице тог затварања.. њима опет не ваља..... веле не ваља им инфлација.. па шта хоћете, да се затварају људима послови, да не могу да раде и привређују а да паре падају са неба?????? 

Можда да су они мало унапред размишљали... и да нису ширили овакве мимове, можда би било мало боље. 

image.png.822c94e73fc7cb17e95e10913bf24fae.png

Буквално ако погледаш политичке коменатаре Срба, то је све оно што су тражили и желели. 

Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Јанко рече

Vučić nas uvodi u EU preko Tirane, Integrišući naše Kosovo sa Albanijom. Vrlo lukavo, kažem, pravi Pera kojot super genije.:aplauz:

Јесте ради баш оно што многи желе, чак и они који га овде критикују. Сети се само колико смо ја и клудкинг лапрдали о ЕУ, злочинцима, косову... Ми смо само причали оно што данас многи мисле.

ја сам моје мишљење променио, али многи опозиционари националистички орјентисани знају да велики део опозиције није променио. 

Нпр, неко ко гласа за двери прочита 10 постова од клаудкинга и не пада му напамет да гласа за исту опцију као и он. 

То ти је математика српске културе која резултује Вучићем на власти. 

Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, haveaniceday рече

Нпр, неко ко гласа за двери прочита 10 постова од клаудкинга и не пада му напамет да гласа за исту опцију као и он. 

Српска опзиција је на овом нивоу, плићак, површност из југословенског шешира. Ова песма је састављена од полуистина. "Рођен Југословен", довољан је тај стих, не мора више. 

Пс: Пардон тзв грађанска опозиција.

Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Вилер Текс рече

Српска опзиција је на овом нивоу, плићак, површност из југословенског шешира. Ова песма је састављена од полуистина. "Рођен Југословен", довољан је тај стих, не мора више. 

Пс: Пардон тзв грађанска опозиција.

О томе и причам, констатно једна те иста трабуњања. 

Марчело исту песму избаци сваких пар година. Пре тога је имао оно пегла, где лапрда о неком хулигану који млати хомосексуалце, сада опет пуцају по десници и кроз ову песму.

Грађанској опозицији највише смета српска десница. Више и од вучића и од свих и они српску десницу криве за све. 

"ко се стиди порекла гино и мој деда"

АХАХХАХАХ
А после пар стихова 

"рођен ко југословен" 

хахахахахахаха 

најсмешнија ми је сигурност којом они верују ПА КАДА БИ СЕ СВИ СЛОЖИЛИ СА НАМА И СВИ РАУЗМИШЉАЛИ КАО МИ СРБИЈА БИ БИЛА МНОГО БОЉА

Боже који комунњарски менталитет.... Ј Е З  И В О 

И онда на крају ђуричко "национализам је параноја"

А у песми "не стидим се порекла" хахахах 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...