Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Guest

Sta znace ovi znakovi u automobilu?

Оцени ову тему

Recommended Posts

provera koda ključa (valjda)     akumulator          zadnje svetlo za maglu

ABS sistem za kočenje             nivo goriva           grejač zadnjeg stakla

?                                                ?                        nisi vezao pojas(?)

:)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

1. не знам

2. акумулатор

3. светло

4. Anti-lock Braking System-против блокирања кочница

5. гориво-ако упадне у црвено, онда је на резерви

6. грејачи задњег стакла

7. мотор-ако се упали значи да нешто није како треба, можда нема уља

8. отворен гепек

9. упозорење да се вежу седишта

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

7 nije automatski bauk i babaroga,niti mora da znaci da kad se pojavi da je strasno. Naziva se Check Engine

Mozda je ulje na minimumu,mozda ima neku gresku u dotoku goriva,moze da bude neki bag na elektronici,moze biti turbina,moze biti na novijim da nema dovoljno aditiva,moze biti senzor radilice,protokomer,a moze biti i da je samo kompjuter u trenutku pobrljavio i prikazao tu gresku...moze svasta. Ali je sigurno neka greska koja postoji i koja se dijagnostikuje dijagnostikom,za razliku od ostalih znakova.

Medjutim nije bauk,moze da bude,ali i ne mora. Veliki je raspon od gluposti za koju ce te platiti gorivo do servisa ili pak kvara za koji ce te izdvojiti nekoliko stotina evara.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Baš tako, veliki raspon.

Odmah sam ga odvezla kod majstora i uopšte nisu mogli da otkriju koji je tačno problem pošto na kompu pojavilo ako 3 greške (alternator, komp za plin i senzor volana).

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

7 nije automatski bauk i babaroga,niti mora da znaci da kad se pojavi da je strasno. Naziva se Check Engine

Meni ta lampica radi vec mesecima i nista kolima ne fali ... Idu ko sa ugasenom lampicom ...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Baš tako, veliki raspon.

Odmah sam ga odvezla kod majstora i uopšte nisu mogli da otkriju koji je tačno problem pošto na kompu pojavilo ako 3 greške (alternator, komp za plin i senzor volana).

I? sta je bio problem? 

Ja sam svojevremeno imao taj problem ukljucila se ta lampica i dobro sam se istraumirao jer pre toga tu lampicu nisam video nikad osim pri davanju kontakta pa sam mislio aham motor,znaci generalka ili tako nesto odmah misao u glavi.

Medjutim,svaki automobil koji ima neki problem ima i upaljenu tu lampicu i stvarno je preterano raznovrsno od opcija sta moze biti.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Loš rad alternatora. Spržio mi je komp za plin i samim tim više nije mogao da prebaci sa benzina na plin.

Električar se ubio mereći njegov rad i tražći oscilacije i na jedvite jade je uspeo da ukači.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Meni ta lampica radi vec mesecima i nista kolima ne fali ... Idu ko sa ugasenom lampicom ...

Kad vozis forda... :)

Jel vidis Milose sta je Fordaljkaa?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...