Jump to content
Ленка*

Шта осећате?

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 1 минут, Ekatarina_mala рече

Ja volim kad me moj muž "guši" i kad je stalno pored mene. Ne želim da ode..ali naravno kako god. Ti znaš najbolje da oceniš svoju situaciju.

Mi se ne razumemo, nema veze.:) 

пре 23 минута, Ekatarina_mala рече

Ja volim kad me moj muž "guši" i kad je stalno pored mene. Ne želim da ode..ali naravno kako god. Ti znaš najbolje da oceniš svoju situaciju.

Moj kad se vrati sa puta pitam ga kad putuje ponovo :smeh1:.

Sloboda čoveče, sloboda. Nema muza da ti traži ispeglanu košulju i ručak, nema dece da se deru, vrište kukaju...SLOBODA :smeh1:.

Inače, šta osećam...mučninu kad otvorim novine. Kao da budem u toku sa svetom, kad ono samo neka glupost i ispraznost. Toliko nema ništa da se stranice popunjavaju Ražnatovićima, nekim bezveznim likovima sa pompeznim naslovima.

Kad će da prođu devedesete...?:pop:

пре 15 минута, Natasa. рече

Inače, šta osećam...mučninu kad otvorim novine. Kao da budem u toku sa svetom, kad ono samo neka glupost i ispraznost. Toliko nema ništa da se stranice popunjavaju Ražnatovićima, nekim bezveznim likovima sa pompeznim naslovima.

Kad će da prođu devedesete...?

koliko vidim po filmovima i moda je ponovo nekako takva- šarena

пре 41 минута, Ekatarina_mala рече

koliko vidim po filmovima i moda je ponovo nekako takva- šarena

Moda je najmanji problem. Čamotinja je nepodnošljiva molimoli. Isti ljudi, iste vesti, iste fore da ti skrenu pažnju...primitivno, vulgarno do nivoa da više ne obraćaš pažnju.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...