Jump to content
Crveni Baron

Josipović: Ustaška zmija ne spava

Recommended Posts

Pazi, mene ovde nazovu SRbomrscem ljudi koji mi se prvi put obracaju... ti meni pretis ladjenjem... :(

Sramota.....

i daju mi dijagnoze

Немој, леба ти. Можда би неко и имао права да прозива администрацију да је строга ил било шта, ал ти немаш основа за то, веруј ми.

Само престани да вређаш друге учеснике, а чисте се свачији постови, чим се примете.

И ништа оно протеривање Срба из Хрватске 90-их то се не рачуна?

То што је дефинитивно остварен план усташа ни то се не рачуна?

И то што је садашња Велика Хрватска мимо својих историјских граница на рачун Срба ни то се не рачуна?

И то што никад није осуђена за геноцид ни то се не рачуна?

Pa njihov problem. Zasto su slusali zlikovackog diktatora i komunjaru Milosevica i Seselja koji je radio ono sto je ovaj prvi mislio. Izvrsili su agresiju na divnu hrvatsku domovinu i poslali srbo- komunisticko- cetnicku bandu na mirne i bogobojazljive hrvatske vernije koji su docekali sa postom i molitvom mrske srbijanske koljace ...

Objasni ti to njemu bolje Milosavljevicu ocigledno jos nije shvatio istinu ...

Немој, леба ти. Можда би неко и имао права да прозива администрацију да је строга ил било шта, ал ти немаш основа за то, веруј ми.

Само престани да вређаш друге учеснике, а чисте се свачији постови, чим се примете.

Ne prozivam z strogocu, vec z to da meni pretis hladjenjem a ubedljivo sam njmanje vredjao na temi. Prozivam za neobjektivnost.

Pa njihov problem. Zasto su slusali zlikovackog diktatora i komunjaru Milosevica i Seselja koji je radio ono sto je ovaj prvi mislio. Izvrsili su agresiju na divnu hrvatsku domovinu i poslali srbo- komunisticko- cetnicku bandu na mirne i bogobojazljive hrvatske vernije koji su docekali sa postom i molitvom mrske srbijanske koljace ...

Objasni ti to njemu bolje Milosavljevicu ocigledno jos nije shvatio istinu ...

ma zeljko je zadojen govorom mrznje, ja njega pratim godinu dana na forumu stalno se svrstava protiv hrvata, mislim 21 je vijek a cim se mi jos bavimo, nevjerovatno, kad ce da uvati korak sa ostalom modernom moderacijom na forumu, treba da se modernizuje, da se ugled ana civizicaiju, za nju trebamo poturiti muku i glavu

Ne prozivam z strogocu, vec z to da meni pretis hladjenjem a ubedljivo sam njmanje vredjao na temi. Prozivam za neobjektivnost.

Позивам се на своју модераторску свемоћ и могућност да будем необјективан и тлачитељ сиротиње. То се у нашим модераторским круговима зове "не осврћи се на нижње".

Ај само престани са увредама, може цивилизован разговор да се води ил може да се оде на другу тему, свеједно.

Бем ти усташе од њих увек штета, пропустио сам серију због ове усташке теме.

Smetaju ti ustase a ovi domaci fasisti koji ne daju pederima da se druze ti ne smetaju?

Kako si pristrassn i neobjektivan , strasno ...

Који домаћи педери?

Ја сам чуо, шушка се по чаршији а и није тема ове теме да ти домаћи педери имају највише фашиста у својим редовима.

А и обратно.

Морате разумети неке ствари, не само на овом форуму него и у животу:

- Нико није дужан да дели ваше ставове.

- Модератори су људи са ставовима( ја рецимо се бавим питањем геноцида већ скоро 30 година, Магнум Кримен сам прочитао у 8-мом разреду ос шуле и то је била фотокопија, јер је званично у то време та књига још увек била забрањена).

- Млађони је пропуст српске пропаганде( а ово највише да захвалимо лично нашој незаинтересованости за свој народ и српско питање, као и небулозном периоду Слобине дебилне пропаганде).

- Срби су војска, кад имају различите ставове реагују на онога са другачијим ставовима као на противничког војника.( Рецимо Хрвати немају овај проблем јер немају тај војни менталитет, они имају различите партије али веома јединствену политику према Србима).

- Терањем ината никад ништа у историји ми нисмо постигли.

Ај само престани са увредама, може цивилизован разговор да се води ил може да се оде на другу тему, свеједно.

Ja da prestanem sa uvredama?

Mladjoni hoces li prisustvovati skupu u Zagrebu? Kao pocasni gost ..

(nigde ga konkretno nisam uvredio, prozvaio na ovoj temi)

Морам признати да не видех дуго тако напаљеног клинца од тебе Млађо,а ниси даље отишао од свог атара,пре подне си на имању,а увече купишп знање на нету,и мислиш да све знаш, а немаш појма...

(niti sama njega igde uvredio prozvao)

Ма бре,треба те бановати ,јер кад се залуфаш да лупеташ ,нико те не може обуздати...

мада би админи стварно требали да регују,јер се многе теме претварају у дијалог једне личности и свих других...

Ti Mladjoni branis ustase

Opet pored mog ignorisnja.. on nastavlja da prica da branim ustase ti ne reagujes.. mirne glave citas to...

Ti si po autosovinizmu i mrznji prema Srbima prevazisao i Natasu Kandic bato .. 

I na ovo biras da ne reagujes..

ја сам покушао да дам неку дијагнозу, али мисим да је то - то !

Niti na ovo reagujes..

а и са тим србопљувачким ставом који имаш био би веома добро дошао

niti na ovo reagujes, i reci mi, da li postoji jedan jedini razlog sto bih otpostovo tvoju molbu?

Imas li neko objasnjenje sto na moje uvrede reagujes ( i kordunove) a ne reagujes na ove ostale?

@@Жељко, зато мене душа боли кад год видим да се два Србина свађају ма око било чега.

Pa ti si onda stalno bolestan ...

:))

Javi kada nadjes dvojicu koji se slazu ...

@@Жељко, зато мене душа боли кад год видим да се два Србина свађају ма око било чега. 

Cuti, ima ih i koji se svadjaju sami sa sobom... :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...