Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Користан софтвер

Оцени ову тему

Recommended Posts

microsoft je skoro izbacio programčić za proveru legalnosti windowsa...zove se wga tj on proverava da li vam je windows legalan i hvata vas ako ste stalno ili često na netu...javlja se u donjem desnom uglu ekrana

Постављена слика

i vrlo je dosadan...pri tom brlja još neke sitnice,prijavljuje neke google sertifikate i slične gluposti....elem,evo alata za njegovo uklanjanje...meni je pomogo

http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html

pozdrav ekipi......

microsoft je skoro izbacio program?i? za proveru legalnosti windowsa...zove se wga tj on proverava da li vam je windows legalan i hvata vas ako ste stalno ili ?esto na netu...javlja se u donjem desnom uglu ekrana

Постављена слика

i vrlo je dosadan...pri tom brlja još neke sitnice,prijavljuje neke google sertifikate i sli?ne gluposti....elem,evo alata za njegovo uklanjanje...meni je pomogo

pozdrav ekipi......

? ??? ?? ???????? ? ???? ? ?? ???? ????? ?? ?? ??????? ???? ??????? ???? ??? ??????? ?? ??? ?????

??. ?? ????????? srecan

microsoft je skoro izbacio program?i? za proveru legalnosti windowsa...zove se wga tj on proverava da li vam je windows legalan i hvata vas ako ste stalno ili ?esto na netu...javlja se u donjem desnom uglu ekrana

Постављена слика

i vrlo je dosadan...pri tom brlja još neke sitnice,prijavljuje neke google sertifikate i sli?ne gluposti....elem,evo alata za njegovo uklanjanje...meni je pomogo

pozdrav ekipi......

??? ????? ??? ?? ??? ???????????? ??????? ????? ?? ?????? ???????. ??????? ???????? ? ??????? ???? ?? ?? ?????? ??? ??????????? ??????  srecan

????????? ???? ? ??????????? ?? ?????????? ?????? .??? ? .??? (???????? ????? ?? ????????, ??????? ????? ?? ??? ?? ?? ???? ??????? ?????? ?? ???????????)

imam ovaj registri snimak dugo ali ne radi uvek...neki programi provale da nisi legalan,.....

???? ??? ??????? ?$ ???????? ???? ???????? (????? ?????? 11 ? ???????? ????????? 8) ... ? ???? ??? ???? ????, ??? ??????? ???? ?? ???? ?????? ?? ????? :)

па ко је још видео да са апдејтује са официјелног сајта :)

ајде кад стигнем кући, ако је још жив пошто сам фасовао тројанца, бацићу вам један леп линк за онлајн апдејт klapklap

ево га!

http://windizupdate.com/

потпуно 100% добар сајт за апдејт кроз браузере који НИСУ интернет експлорер.

топло препоручујем последњу стабилну верзију фајерфокса. (читај верзија: Firefox: 1.5 – 3.0a2)

постоји и едон ...

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2699

Revo Uninstaller 1.83

Deinstalacija i još ponešto

Постављена слика

Da je generička rutina za deinstaliranje programa ugrađena u Windowsu nedorečena, znamo odavno. Isto tako znamo i to da „repići” ranije instaliranih aplikacija vremenom mogu da se stope u Godzilin rep i naprave dar-mar na sistemu. Programeri humanitarci znaju za ovaj problem, tako da se na Internetu može naći sijaset ostvarenja koja podrazumevano uninstall rešenje podižu na nivo upotrebljivosti. Proizvod kompanije VS Revo Group poslednji je u nizu koji nam je zbog ponuđenih karakteristika zapao za oko...

ПРЕУЗМИ ПРОГРАМ

Испробао сам програм и ради, инсталира се за пар секунди и има наш језик.

Sto se tice antivirusa nepostoji pouzdan antivirus program iz prostog razloga jer oni koji proizvode viruse marljivo rade kao i proizvodjaci antivirusa samo sto su jedan korak ispred.

Upravo tako.

Nedavno sam procitao da je jedan od najinteligentnijih ljudi na svetu, vezano za racunare, rekao da ne postoji efikasan nacin da se odbranite od hakerskih alatki. Koliko god unapredjivali svoj racunar, uvek ce se naci neko pametniji koji ce naci neku pukotinu, iako racunar bude "iskljucen iz struje, stavljen u kutiju i zakopan 5m pod zemljom". confused Tako da, ne obracajte puno paznju na takve stvari, meni je bitno samo da mi antivirus ne usporava racunar.

Uzgred, KIS zahteva puno RAM memorije (sto u mom slucaju nije pozeljno), a nedavno sam poceo korisiti ESET SS i mogu vam reci da je skroz ok za program koji toliko oduzima od RAM-a. Avast i ostale nisam probao, mada cuo sam pozitivne kritike o Avast-u.  0202_238

Inace, ovo je moj prvi post na ovom forumu, nadam se da ce ih biti jos dosta.

Pozdrav!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...