Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Користан софтвер

Оцени ову тему

Recommended Posts

pa virusi su danas retkost, zato i sluzi propratni softver za trazenje ostalih malicioznih stvari koje zapate viruse ...

avira radi donekle, zavisi gde se kreces po internetu ...

Odakle ti ovo da su virusi danas retko ?  0409_feel

Avira odlichno radi, za razliku od noda koji mi apsolutno nishta nije nashao.

sta da nadje kad nisi imao nista,te programe tako i prave da nadju brdo virusa....nod ima najbolji stepen uspesnosti in the wild,tj. kad puste viruse koji se po potrebi prave,ne postoje ranije na netu

Neznam za monopolizam meni ta rec zvuci prilicno tesko. Mada neko moje misljenje da bi monopolizam trebao da znaci nesto kao sputavanje konkurencije neadekvatnim sredstvima. Nevidim sta je tu neadekvatno kod uposljavanja dobrog strucnog kadra koji se bori za status u firmi i tako nudi nova resenja ili krade od konkurencije koja nije zasticena patentiranjem proizvoda?hehe

Nema tu nista loseg i protivzakonitog.

Ziveli hakeri & krekeri dok je njih bice i besplatnog majkrosofta.

драги мој М$ је платио до сад по оптужбама за монопол 497 милиона евра 2007. и 1.6 милијарди евра ове године, после скоро 6 година тужења и жалби.

вансудским поравнањима су платили охохо за коришћене патенте ...

пази кад им није тешко пало и да ће и даље да наставе по истом ...

немој молим те да причамо о добро стручном кадру у Мајкрософт београдској канцеларији, скоро се једном дневно чујемо са њима 8084.gif

sto se tice klipova ja koristim "internet dawnload menager" ima izuzetno dobar graber u sebi samo treba da se dodaju neke ekstenzije fajlova koje ce da prati. kao na primer ".flv" postaras se da u tipovima imas (avi wmv flv mpg mp4) odprilike to su ti ekstenzije najcesce koriscenih video formata u flash playerima. A sto je najbolje radi i na bilo kom drugom sajtu. ili bilo kom drugom playeru samo trba dodati ekstenzije koje koristi taj player.

Sto se mene tice ja brate MEDO u zivotu nisam kupio OS niti planiram da ga kupim. Windows koristim Od kako znam za sebe u medjuvremenu sam probao da koristim i neke druge operativne sisteme i sto se tice mojih iskustava za sada ovo je njbolji kocept koji mi odgovara. I najbolji paket softwera koji dolazi u jednom operativnom sistemu. Od 100% racunara koje sam ja servisirao bio je instaliran windows i od tih 100% 100% mi je trzilo da instaliram windows ponovo. Da li je to doslo od linuksa ili neke druge kuce sve jedno mi je. Dali majkrosoft placa tuzbe i van suda neke nadoknade za to i to mi isto nije bitno jer ja to ne placam. Iskreno receno windows je jedan  tezak glomazan softwer sve to moze crlo lakse i vrlo jednostavnije kada uporedis WM 6.1 i platforme na kojima radi. sa ostalim windowsima vidi se da tu nesto nije uredu? Mali WM 6.1 je oko 100megabajta radi na procesoru od 300MHz i 64megabajta rama i 8megabajta grafickom???  prilicno lepo izgleda i izuzetno funkcionalan i izuzetno stabilan. Pitanje je da li je zaista potrebno toliko softwera i da li je zaista potreban OS(kao softwer) u ovom obliku kakvog ga sada znamo da bi koristili racunare. Ili neki tipski softwer koji ce da ima svoju namenu i sve elemente za normalno funkcionisanje prema toj nameni. Doduse mnogo bi programera izgubilo posao u tom slucaju. Pojavilo bi se mnogo vise softwera(OS ako bi se to i dalje zvalo tako). i mnogo vise raznoraznih resenja i inovacija. Ali nazalost nije tako dobijamo gotovo okruzenje i mogucnosti koje nudi os i tu je granica. Bez obzra o kom OS se radilo. Nazalos situacija je takva kakva jeste a ja nisam dovoljno obrazovan na tom polju da je menjam u pravcu u kome ja mislim da bi trebalo. Zato i trazim adekvatna resenja u okviru koje nude dovoljno obrazovani za to?

потпуно се слажем за скидање и некуповину, док год постоји овакав начин и количина новца која треба да се издвоји да би се осећао нормалан, ја сам за пиратерију и то отворену и транспарентну. бедак је код нас што се Ђики руковао са Билом и то је једна од ствари које никад нећу моћи да скапирам шта је државник радио са корпоративним менаџером ...

као да та два имају везе једно са другим ...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...