Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Dong yi

Da li danasnji muskarci cijene djevice ...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ljudi se nisu razvodili jer je to bilo društveno neprihvatljivo,

А и опстанак (жена је имала заштиту, мушкарац је настављао своју ''лозу''...).

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Девојко, неко не цени, неко цени. Човек се гледа у комплету. Ради како теби одговара, немој се пуно замарати шта ће ти ко рећи. Ако хоћеш искрено мишљење, ово спада у дубоко интимне ствари. То се дели са баш блиским особама, с неким коме верујеш. Моја другарица је пре удаје решила да шутне све мушкарце из свог живота по цену да остане сама, говорила је како се њима све врти око једног, да су овакви, онакви, да неће ни са ким ништа да има и стварно се држала тога. Али како је живот непредвидив, десио јој се човек који се баш, баш потрудио да је задржи и то је на крају резултирало браком. Нема правила.

Бирај људе себи сличне. Не очекуј да ће неко ко долази из неке друге приче имати пуно разумевања. То је просто тако, не примај к срцу.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А и опстанак (жена је имала заштиту, мушкарац је настављао своју ''лозу''...).

Da se nadovežem, nekada su porodice imale mnogo dece, kada se javila socijalna zaštita i penzija, broj dece se smanjio drastično.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
- ne znam zašto je ono "poražavajuće" saznanje; - ne znam kakva je bila ljubav mnogih pa ne znam ni da li je ohladnela; - nije lako uneti "svež" vazduh na osnovu moralnih pravila iz bronzanog doba.

- Ovde sam se obratio vernicima -> porazavajuce za ljude koji se smatraju hriscanima.

- U pitanju je rec iz NZ, mnogo bi sad bilo nasiroko da objasnjavam.

- Na zalost, tu se razilazimo, nista ne osudjujem, samo konstatujem.

Vidimo se na nekoj drugoj temi... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...