Jump to content

DOKTOR KORISTI BOŽJI LEK: Receptima iz Biblije leči sve najteže bolesti!

Ignjatije

Препоручена порука

Има више деце ометене у развоју, јер више не постоје специјализоване установе за њих, него се увела инклузивна настава, тј. да деца ометена у развоју иду заједно са осталом децом. Према неким теоријама, требало би да позитивно утиче на њихов развој и осећај припадности друштву и ублажити последице њихове болести. Лично сматрам да је то колосални промашај, али нема везе са вакцинацијом, већ са планским укључивањем деце ометене у развоју у вртиће и основне школе заједно са децом која те проблеме немају. Како их до скоро уопште није било, а сада их има толико колико их има, некоме ко појма нема о инклузији може и деловати као експлозија ометености у развоју, али је далеко од тога - ради се о једној идеји, која можда јесте наивна и тешко да ће успети, али је у суштини хумана.

Ја не мислим, да је то грешка.

Чак шта више та реалност мора бити транспарентна. 

Подели на овим сајтовима

Ја не мислим, да је то грешка.

Чак шта више та реалност мора бити транспарентна. 

Мало се удаљавамо од теме, ал мислим да је то колосални промашај јер сам стицајем околности упознат како та деца пролазе у школама. Треба им посебна нега коју не могу да добију, остала деца их малтретирају јер су другачији и слично. Немају када да науче, јер наставници немају времена да се баве њима посебно, а они опет уче много спорије него остала деца. Сама идеја је веома хумана, ал ми делује да им се тиме чини већа штета него корист, на много планова.

Подели на овим сајтовима

Мало се удаљавамо од теме, ал мислим да је то колосални промашај јер сам стицајем околности упознат како та деца пролазе у школама. Треба им посебна нега коју не могу да добију, остала деца их малтретирају јер су другачији и слично. Немају када да науче, јер наставници немају времена да се баве њима посебно, а они опет уче много спорије него остала деца. Сама идеја је веома хумана, ал ми делује да им се тиме чини већа штета него корист, на много планова.

Мораш узети у обзир, да је ово почетак и да су деца благо речено затечена. Још горе је кад та деца питају родитеље у вези овога, а родитељи заробљени у 4 зида, свашта нешто глупо могу да кажу кад их нико не слуша...

Мислим да је ипак то једна позитивна ствар а теби и мени остаје да време учини своје.

Познајем једно дете, па онда из тог примера постављам мишљење.

У суштини негде си ти у праву, држава је донела закон а праксу препустила Богу.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Наравно у болници ! Али мислим да то нема везе са темом не због тога што немам поверења у лекаре или незнам ни ја нечег другог , мене је моја мајка такође половином прошлог века родила у болници . Неразумем брате уопште постављено питање ! :.mislise.

Pa cekaj malo... sam kazes sda medicina sluzi za trovanje ljudi i zgrtanje milioa i da  u priordi imas sve zamene za svu medicinu i da nema potrebe da se iko "truje" kod farmaceutske mafije jer oni izmisljaju bolesti i vakcine i prave lekove cija je funskcija da nas naprave bolesnijima...

Potpuno je legitimno pitanje- otkud ti sa takvim stavom u bolnici? Jesi mazohista ili licemer?

Подели на овим сајтовима

Овде је очигледно дошло до неспоразума. Ако кажем да нас лекови не излечују, ја нисам рекао да се не пију лекови јер нас они само трују и ... исто стоји и за болнице.

Неко је рекао па блажено почивши патријарх Павле лечио у болници, да па?
Од Бога су и доктори и болнице и лекови ... али где нема савести и љубави ту Бога нема.
Фармацеутска мафија је већ деценијама уназад најјача мафија на свету и њихов Бог је новац и они су скроз покорни свом Богу.

Кад је неко на ТВ видео рекламу промените лоше животне навике, једите здравије и решићете већину здравствених проблема? Тешко ће те то и видети јер је то скоро бесплатно и нико не може зарадити на тој реклами него само онај ко то уради.

Нико овде није против никог, него једноставно неко хоће само да каже да постоји и друга страна која је вековима помагала људима и помаже и дан данас и да се она не треба искључити него се да заједно са новим технологијама буде на корист људима.
Пошто је природна медицина доступна сваком као и промена лоших животних навика и свако може да се лечи и излечи скоро за џ она се заташкава јер не иде у корист онима којима је Бог новац, него само инстант решења, само прогутајте и све решава ... заблуда и лаж, заблуда и лаж,заблуда и лаж ... и тако док се сви не убедимо да само тако можемо живети!

Која, нисам их видео?

Обично реченице које на крају имају знак питања су упитне реченице ;)

Подели на овим сајтовима

Фармацеутска мафија је већ деценијама уназад најјача мафија на свету и њихов Бог је новац и они су скроз покорни свом Богу.

na osnovu cega donosis takav zaljucak?

Odma da se ogradim, odgovore koji pocinju sa "Pa zna se" ili "svi znaju" u startu belezim kao detinjaste i neobrazovane i uopste ne citam dalje od tih pocetnih reci. 

Нико овде није против никог, него једноставно неко хоће само да каже да постоји и друга страна која је вековима помагала људима и помаже и дан данас и да се она не треба искључити него се да заједно са новим технологијама буде на корист људима.

Pa naravno da postoji ta strana koja "vekovima pomaze". NE samo to nego su ljdu i dosli do tog nivoa da mogu te prirodne leko ve da uzmu i da ih prouce i da skontaju ZASTO i KAKO ti prirodni lekovi lece. Zatim to sto su naucili, izoluju, poboljsaju i konrketno namene onom kom treba. TO se zove farmakologija. Ja ne znam sta vi zamisljate o farmakologiji, mozda da oni tamo muckaju otrovne hemikalije i prave lekove a zapravo je  uosnovi farmcaije upravo- priroda. 

Jer prirodjak ti kaze "boli te koleno? evo uzmi Aloju Veru, ona ti cuda cini kad je namazes na bolno mesto" a farmakolog ti kaze zasto da je mazes na bolno mesto kad mozes da uzmes analgetik koji je izvucen iz aloje i da ga u svoj telo uneses oralno i time pojacas dejstvo same biljke i pritom eliminises sve druge supstance i materije u samoj biljci koje ti nisu ni od kakve koristi a u nekim slucajevima mogu i da stete...

E sad mozda jeste veliki problem to sto farmakoloske kompanije bezobrazno nece da nam daju besplatno lekove  u cije su istrazivenj i distribuciju ulozile milijarde dolara, ali to ide na njihovu dusu... sotone nijedne...

Подели на овим сајтовима

Pa cekaj malo... sam kazes sda medicina sluzi za trovanje ljudi i zgrtanje milioa i da  u priordi imas sve zamene za svu medicinu i da nema potrebe da se iko "truje" kod farmaceutske mafije jer oni izmisljaju bolesti i vakcine i prave lekove cija je funskcija da nas naprave bolesnijima...

Potpuno je legitimno pitanje- otkud ti sa takvim stavom u bolnici? Jesi mazohista ili licemer?

Ти дефинитивно си ...........

Подели на овим сајтовима

Sta?

нежелим да ти одговорим! Али би ти мало требало да поразмислиш о твојим ставовима да сам мазохиста . Ко је крив што ти неверујеш ама баш никоме и ничему ! 

Подели на овим сајтовима

нежелим да ти одговорим! Али би ти мало требало да поразмислиш о твојим ставовима да сам мазохиста . Ко је крив што ти неверујеш ама баш никоме и ничему !

A sto mi onda lepo ne obrazlozis zasto nisam u pravu i gde sam pogresio?

Znas, kad u sred rasprave, umesto da argumentujes, ti pocnes sa uvredama jasan je znak za dve stvari:

- sagovornik je svestan da je pobedjen u argumentaciji i u nedostatku valjanih stavova poseze za poslednjom sansom- ponizavanjem drugog sagovornika.

- sagovornik je navaspitan i ne ume da se obrazlozi na pristojan, akademski nacin te mora da vredja i ponizava jer je to jedino sto ume valjano da radi (cime potvrdjuje da od starta nije bio sagovornik vredan paznje i vremena.

Nije meni frka, ja najvise volim da budem u pravu i da druga strana ostane bez argumenata ali ti covecanski savetujem da ne odustajes tako lako. Mozda ima jos neceg cime mozes da makar probas da odbranis svoj iracionalni stav...

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...