Jump to content

DOKTOR KORISTI BOŽJI LEK: Receptima iz Biblije leči sve najteže bolesti!

Ignjatije

Препоручена порука

jer ne zavisi od subjektivnih osećaja,

Па у принципу то се видело у првој реченици кад сам му рекао да боље изгледа пост само са првом.

Јасније се види. 

Подели на овим сајтовима

Брате мој cloudking немам намеру да се надмудрујем са тобом а поготову не да се , недај Боже , препирем него сам написао баналан пример . Мени је све јасно и мене нико наравно несили да користим тај лек а и јасно ми је да се , као и увек молим драгом Богу у свакој вољи и невољи и Богу хвала доста помаже ! Али ти убеди васколики Србски народ да не чини то што чини већ му је лакше да узме лек за престанак болова и тако " нездраво " се спаси бола или којекаквих тегоба неводећи рашуна о даљим последицама . 

Чекај поново :)   Ко забрањује избор? Имаш званичну и имаш алтернативну медицину.

Подели на овим сајтовима

Учинило ми се да искључујеш скоро па у свим правцима. Поготово ево рецимо таблете против болова....  Па од туда мени асоцијација за каиш.

Чекај поново :)   Ко забрањује избор? Имаш званичну и имаш алтернативну медицину.

Природна медицина не спада и алтернативну медицину, зато сви грешите, ал' ко ће сада да вас исправља.

Подели на овим сајтовима

Брате мој cloudking немам намеру да се надмудрујем са тобом а поготову не да се , недај Боже , препирем него сам написао баналан пример . Мени је све јасно и мене нико наравно несили да користим тај лек а и јасно ми је да се , као и увек молим драгом Богу у свакој вољи и невољи и Богу хвала доста помаже ! Али ти убеди васколики Србски народ да не чини то што чини већ му је лакше да узме лек за престанак болова и тако " нездраво " се спаси бола или којекаквих тегоба неводећи рашуна о даљим последицама .

Dobro je da Srbi ipak, kakvi god bili, ipak nisu glupi...

Cenim da je Patrijarh Pavle mnogima uzor... On se lecio zvanicnom medicinom... Cal ga je i Sloba posecivao u bolnici.

I ajde kako ti pravoslavnom narodu da objasnis da je medicina zlo kad je sam patrijarh koristio njene blagodati?

Ne znam koje si godiste ili btacnog stanja, ali pretpostavljam da ces, kada ti neki zenski ukucanin dobije prve kontrakcije, porodjaj da obavite sami u nekoj dupici ili adekvatnoj prostoriji.

Imas li dece? Ako da, gde su rodjeni?

Cisto da odvojimo licemerje od kukolja...

Подели на овим сајтовима

Природна медицина не спада и алтернативну медицину, зато сви грешите, ал' ко ће сада да вас исправља.

Слушај да се разумемо, ја сам намерно овде остављао нека врата отворена. Зашто, рецимо, човек има проблем са желудцем, одлази често код лекара, проблем санира привремено, па онда јова на нову :))  Наравно да му је боље да уведе редовно конзумирање биљака како би превентивно спречио, настављање проблема...

Немам ја овде никакву нејасноћу, поготово што је кажем поново то ствар избра. 

Подели на овим сајтовима

То што ти поредиш са открићем вакцина које се превентивно дају поготово малој деци то је људи експеримент на људима, тако се води и у нашем уставу

У ком члану Устава?

Прођи мало по вртићима да видиш колико има болесне деце и деце поремећене у развоју. Никад, значи никад их није било толико!

Да, зато што данас највећи проценат деце преживљава, за разлику од некада. Иначе раније ниси ни имао обданишта, па је било мало теже видети децу у толиком броју. 

као што је и барут смисшељ да помогне људима а на крају најмање се користи за добро него само за убијање.

Ајд ми ово објасни, молим те, како су то Кинези хтели да помогну људима када су измислили барут?

У Немачкој вакцинација деце није обавезна

Јесте, а ево ти га и распоред вакцинација деце: http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/germany.html 

Подели на овим сајтовима

Dobro je da Srbi ipak, kakvi god bili, ipak nisu glupi...

Cenim da je Patrijarh Pavle mnogima uzor... On se lecio zvanicnom medicinom... Cal ga je i Sloba posecivao u bolnici.

I ajde kako ti pravoslavnom narodu da objasnis da je medicina zlo kad je sam patrijarh koristio njene blagodati?

Ne znam koje si godiste ili btacnog stanja, ali pretpostavljam da ces, kada ti neki zenski ukucanin dobije prve kontrakcije, porodjaj da obavite sami u nekoj dupici ili adekvatnoj prostoriji.

Imas li dece? Ako da, gde su rodjeni?

Cisto da odvojimo licemerje od kukolja...

Е па видиш моју слику ? Онај са цвикерима ћелави сам ја а они анђели поред мене су моји унуци од моје ћерке унук је у децембру напунио 8 година а унука сБожијом помоћи у марту пуни 6 година . Само ми није јасно какве везе има где су ми деца рођена а самим тим и анђели ови моји ? Ако ти је баш и важно да ти кажем сви су рођени у Београду ! 

Подели на овим сајтовима

Е па видиш моју слику ? Онај са цвикерима ћелави сам ја а они анђели поред мене су моји унуци од моје ћерке унук је у децембру напунио 8 година а унука сБожијом помоћи у марту пуни 6 година . Само ми није јасно какве везе има где су ми деца рођена а самим тим и анђели ови моји ? Ако ти је баш и важно да ти кажем сви су рођени у Београду ! 

Aferim! Nek su ti svi zivi i zdravi! :aplauz:

Nisam pitao za geografsku lokaciju. Nego te pitam jesu li rodjeni u bolnici ili prirodno kod kuce u sobi?

Подели на овим сајтовима

У ком члану Устава?

Да, зато што данас највећи проценат деце преживљава, за разлику од некада. Иначе раније ниси ни имао обданишта, па је било мало теже видети децу у толиком броју. 

Ајд ми ово објасни, молим те, како су то Кинези хтели да помогну људима када су измислили барут?

Јесте, а ево ти га и распоред вакцинација деце: http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/germany.html 

Уставу РС члан 25.

Неповредивост физичког и психичког интегритета
Члан 25.

Физички и психички интегритет је неповредив.

Нико не може бити изложен мучењу, нечовечном или понижавајућем поступању или кажњавању, нити подвргнут медицинским или научним огледима без свог слободно датог пристанка.

Вакцинација је екпсеримент, поготово над бебама и малом децом.

Можеш ли ми објаснити зашто се деца до основне школе бар 3 пута вакцинишу против хепатитиса?

Ко ти може гарантовати да кад добијеш вакцину против хепатитиса да 100% нећеш добити хепатитис?

Да ли си упознат да вакцине које добијају деца на дају њиховом имуном систему да се довољно развије? Један део лимфе (можда сам и погрешио, можда није лимфа него неки други део имуног система, већ сам и заборавио) се у опште не развије код деце која су вакцинисана.

Очигледно ниси скоро био у вртићима нити си причао са особама које тамо раде дуже време. Ја сам био у неколико вртића и причао са особама које раде преко 20 година у вртићима. Пре је било спорадичних случајева деце ометене у развоју али последњих 15ак година тај број је нагло порастао и појавила се потреба за пуно васпитачица које су обучене за рад са том децом. И сад је то већ државни проблем има болесне деце а немају особе које требају са њима да раде ... да не дужим више.

Моја грешка нисам мислио на барут него на динамит.

Кликнуо сам на линк изгледа није добар ништа не добијем.

Све у свему извињавам се ако је ово кренула као нека расправа, само сам хтео поделити једну истину која се добро скрива од очију јаности а то је да до излечења може доћи само ако промениш лоше животне навике, то не искључује да се таблете не користе али таблете човека не излечују.

Амин +

Подели на овим сајтовима

Неповредивост физичког и психичког интегритета Члан 25. Физички и психички интегритет је неповредив. Нико не може бити изложен мучењу, нечовечном или понижавајућем поступању или кажњавању, нити подвргнут медицинским или научним огледима без свог слободно датог пристанка.

И ово је аргумент против вакцинације? Члан који служи да би се спречили нацистички злочини, и који постоји у свакој земљи од Другог св. рата? Не, ово нема везе са вакцинацијом, јер би онда обавезни прописи о вакцинацији, које држава доноси, били у супротности са њеним сопственим Уставом, што се не дешава. Ово има сасвим другу сврху, нема везе са овим о чему ти причаш.

Очигледно ниси скоро био у вртићима нити си причао са особама које тамо раде дуже време. Ја сам био у неколико вртића и причао са особама које раде преко 20 година у вртићима. Пре је било спорадичних случајева деце ометене у развоју али последњих 15ак година тај број је нагло порастао и појавила се потреба за пуно васпитачица које су обучене за рад са том децом. И сад је то већ државни проблем има болесне деце а немају особе које требају са њима да раде ... да не дужим више.

Очигледно ниси упознат са тзв. инклузивном наставом. Има више деце ометене у развоју, јер више не постоје специјализоване установе за њих, него се увела инклузивна настава, тј. да деца ометена у развоју иду заједно са осталом децом. Према неким теоријама, требало би да позитивно утиче на њихов развој и осећај припадности друштву и ублажити последице њихове болести. Лично сматрам да је то колосални промашај, али нема везе са вакцинацијом, већ са планским укључивањем деце ометене у развоју у вртиће и основне школе заједно са децом која те проблеме немају. Како их до скоро уопште није било, а сада их има толико колико их има, некоме ко појма нема о инклузији може и деловати као експлозија ометености у развоју, али је далеко од тога - ради се о једној идеји, која можда јесте наивна и тешко да ће успети, али је у суштини хумана. Ако си стварно причао са неком васпитачицом, немогуће да ти није поменула ово. Пре ће бити да си био на неком сајту на ком се теоретисало са позиција апсолутног незнања. Дакле, нема никакве епидемије ометености у развоју, већ сада деца ометена у развоју иду у обданишта и у основне школе заједно са децом која тих проблема немају..

Кликнуо сам на линк изгледа није добар ништа не добијем.

http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/germany.htmlЕво га, али отвори у скорије време, изгледа да има неко временско важење или нешто слично.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Pa i u bolnici se radjaju prirodno ...

Da, obavezno... uz indukciju,  KTG skenere, hirurske intervencije sirenja grlica materice i post porodjajne medikamente.

A ako je plod u nepovoljnom polozaju? Koji bi bio prirodni ekvivalent carskom rezu?

Подели на овим сајтовима

И ово је аргумент против вакцинације? Члан који служи да би се спречили нацистички злочини, и који постоји у свакој земљи од Другог св. рата? Не, ово нема везе са вакцинацијом, јер би онда обавезни прописи о вакцинацији, које држава доноси, били у супротности са њеним сопственим Уставом, што се не дешава. Ово има сасвим другу сврху, нема везе са овим о чему ти причаш.

Очигледно ниси упознат са тзв. инклузивном наставом. Има више деце ометене у развоју, јер више не постоје специјализоване установе за њих, него се увела инклузивна настава, тј. да деца ометена у развоју иду заједно са осталом децом. Према неким теоријама, требало би да позитивно утиче на њихов развој и осећај припадности друштву и ублажити последице њихове болести. Лично сматрам да је то колосални промашај, али нема везе са вакцинацијом, већ са планским укључивањем деце ометене у развоју у вртиће и основне школе заједно са децом која те проблеме немају. Како их до скоро уопште није било, а сада их има толико колико их има, некоме ко појма нема о инклузији може и деловати као експлозија ометености у развоју, али је далеко од тога - ради се о једној идеји, која можда јесте наивна и тешко да ће успети, али је у суштини хумана. Ако си стварно причао са неком васпитачицом, немогуће да ти није поменула ово. Пре ће бити да си био на неком сајту на ком се теоретисало са позиција апсолутног незнања. Дакле, нема никакве епидемије ометености у развоју, већ сада деца ометена у развоју иду у обданишта и у основне школе заједно са децом која тих проблема немају..

http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/germany.htmlЕво га, али отвори у скорије време, изгледа да има неко временско важење или нешто слично.

Ја сам ти поставио нека питања требало је да одговориш на њих као што сам ја одговорио на твоја питања, али да не цепидлачимо.

Ово око устава наравно да ће свако гледати како њему одговара, али поента је да су забрањени експерименти а вакцина је експеримент.

Наравно да сам упзнат са инклузивном наставом, али поред редовних васпитачица требају и оне које су обучене за децу са посебним потребама иако они заједно буду у групи, али не буду сво време заједно ... да сад не улазимо у те ситнице оставимо ко је стручан у томе нека ради али поента није у томе него је поента у броју деце ометене у развоју, ту је бар једноставна рачуница. Било је и пре те деце али далеко мање, хоћеш по статистикама из домова здравља или по вртићима.

Ја не видим на том линку статистику колико се деце вакцинише у Немачкој. У Немачкој није обавезно вакцинисање а и често причам са људима што тамо живе и имају малу децу и све мање људи тамо вакцинишу децу.

Подели на овим сајтовима

Aferim! Nek su ti svi zivi i zdravi! :aplauz:

Nisam pitao za geografsku lokaciju. Nego te pitam jesu li rodjeni u bolnici ili prirodno kod kuce u sobi?

Наравно у болници ! Али мислим да то нема везе са темом не због тога што немам поверења у лекаре или незнам ни ја нечег другог , мене је моја мајка такође половином прошлог века родила у болници . Неразумем брате уопште постављено питање ! :.mislise. 

Подели на овим сајтовима

Ја сам ти поставио нека питања требало је да одговориш на њих као што сам ја одговорио на твоја питања, али да не цепидлачимо.

Која, нисам их видео?

да сад не улазимо у те ситнице оставимо ко је стручан у томе нека ради али поента није у томе него је поента у броју деце ометене у развоју, ту је бар једноставна рачуница. Било је и пре те деце али далеко мање, хоћеш по статистикама из домова здравља или по вртићима.

Па добро, ал ево ја ти тврдим да, откад је почела инклузивна настава, значи задњих десетак година, број те деце у вртићима и основним школама је експлодирао, јер су пре тога родитељи те деце имали прилике само да упишу своју децу у неке специјализоване установе, које су примале само одређени број деце. Ето, ти сад мисли шта год хоћеш, ал број те деце по вртићима (и основним школама, да се не заборави) је порастао задњих година једино због инклузивног образовања, ког НИЈЕ БИЛО РАНИЈЕ. Инклузија је почела као експеримент пре једно десетак година, а од пре седам или осам година проширила се на све ниже образовне установе. Не знам са ким си причао о томе, али сигурно да нису васпитачице, јер васпитачице, које су морале да прођу обавезну обуку пре увођења инклузије у њихову здравствену установу, сигурно не би избацивале такве тврдње.

Ја не видим на том линку статистику колико се деце вакцинише у Немачкој. У Немачкој није обавезно вакцинисање а и често причам са људима што тамо живе и имају малу децу и све мање људи тамо вакцинишу децу.

http://www.tandfonline.com/doi/full/10.4161/hv.26986#.VNM_EZ2G_M0 Ево ти га текст ако знаш енглески, ту ћеш да нађеш и податке о обавезности, и када се дају, и који је проценат вакцинисане деце. у абстракту је мало нејасно, ал ако прочиташ цео текст, наћи ћеш све податке који те интересују.

Ово око устава наравно да ће свако гледати како њему одговара, али поента је да су забрањени експерименти а вакцина је експеримент.

Неће тумачити свако како њему одговара, јер онај ко је завршио право тачно зна на шта се неки правни институт односи. Вакцине нису експеримент, него превентивно средство, које је прошло фазу експериментисања, а та фаза траје неколико година, негде и око деценије, и обавља се искључиво на добровољцима, који се пријављују ради новчане надокнаде коју добијају. Дакле, вакцине су експеримент пре него што се избаце на тржиште, и то експеримент који траје по много година ради потврде делотворности, што укључује огромне контролне групе добровољаца. Кад изађе на тржиште, није и не сме бити експеримент. Не знам које си то опскурне сајтове посећивао, али сигурно да везе са медицином немају. Засигурно тврдим, по овим тумачењима, да са правом тек немају везе.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...