Jump to content

DOKTOR KORISTI BOŽJI LEK: Receptima iz Biblije leči sve najteže bolesti!

Ignjatije

Препоручена порука

Приступ је мало лош, много тога заиста има у природи али ...

... за сваку болест Бог је дао траву са којом се лечи ... а то што ми то не знамо да искористимо него само знамо да одемо у апотеку ... и што имамо ружне животне навике које не желимо да мењамо него мислимо попијемо једну таблетицу и она реши висок притисак, холестерол, ... све нам је дато то што ми не узимамо сами смо криви!

Подели на овим сајтовима

... за сваку болест Бог је дао траву са којом се лечи ... а то што ми то не знамо да искористимо него само знамо да одемо у апотеку ... и што имамо ружне животне навике које не желимо да мењамо него мислимо попијемо једну таблетицу и она реши висок притисак, холестерол, ... све нам је дато то што ми не узимамо сами смо криви!

Па добро ето брате видиш и сам да онда имамо слободу избора и то нам је што нам је. Опусти се.

Подели на овим сајтовима

Ту реченицу коју си подвукао то и јесте превара, није се излечила него се залечила то је огромна разлика ;)

Naprotiv, baš taj primer sam izvukao iz hiljada drugih zato što ne možeš da tvrdiš da se osoba nije izlečila, jer ne zavisi od subjektivnih osećaja, već imamo i sasvim objektivan pokazatelj - virus je bio tu pre upotrebe lekova a posle ga više nije bilo... (tačnije antitela)... nestali su i simptomi (mada to jeste donekle subjektivno)... dakle, prilično jednostavno - osoba se izlečila.

Lek je uradio tačno ono što se od njega očekivalo, tako da nikakve prevare tu nema.

Isto kao što se od brufena očekuje da npr. prestane da te boli glava i ako zaista prestane da te boli glava nakon što ga popiješ, onda ne znam o kakvoj prevari pričaš?

Подели на овим сајтовима

... за сваку болест Бог је дао траву са којом се лечи ...

Koju travu je Bog dao za lečenje besnila?

(Da ne misliš da te zezam, besnilo sam izabrao kao bolest od koje ćeš bez vakcine prave medicije da sasvim sigurno umreš i to u kratkom roku... tu placebo efekat ne pomaže... i onda zbog toga uvek "alternativce" pitam koji je njihov lek za besnilo, i nekako se uvek pokaže da ga nema... usled neke misterije "alternativna" medicina ima najviše uspeha sa bolestima kod kojih je placebo efekat veoma veliki, a nema nikakvih uspeha tamo gde placebo nema efekta... možda je slučajnost...)

Подели на овим сајтовима

Ту реченицу коју си подвукао то и јесте превара, није се излечила него се залечила то је огромна разлика ;)

Вакцинације служе да до болести уопште и не дође. Онда имаш Вариолу веру - ко се једном од тога излечи имун је до краја живота. Онда мале богиње, овчије богиње, одређене врсте грипа...

Нема генерализације, свака болест је изазвана патогеном који је различит, сваки је прича за себе. Али упореди људски животни век пре открића лекова и вакцина и данас, па види кад нам је било боље.

Подели на овим сајтовима

Naprotiv, baš taj primer sam izvukao iz hiljada drugih zato što ne možeš da tvrdiš da se osoba nije izlečila, jer ne zavisi od subjektivnih osećaja, već - virus je bio tu pre upotrebe lekova a posle ga više nije bilo... kao ni simptoma... dakle, prilično jednostavno - osoba se izlečila.

Lek je uradio tačno ono što se od njega očekivalo, tako da nikakve prevare tu nema.

Isto kao što se od brufena očekuje da npr. prestane da te boli glava i ako zaista prestane da te boli glava nakon što ga popiješ, onda ne znam o kakvoj prevari pričaš?

Што би лале рекле МОЖ` БИТИ :)

Битно је да су тебе убедили да је излечена та особа и да ти ту лаж наставиш ширити ... далеко ће више људи ће прихватити ту твоју причу него ону која ја причам ... највише зато што дневно са свих медија и из свакодневног живота чујеш само лажи да се неко излечио од лека ... то једноствано не постоји.

Тешко је прихватити да лаж нешто што скоро сви говоре да је истина, јако тешко. Први сам ја такав био док нисам причао са људима на ту тему из разних струка а највише са лекарима.

Подели на овим сајтовима

Koju travu je Bog dao za lečenje besnila?

(Da ne misliš da te zezam, besnilo sam izabrao kao bolest od koje ćeš bez vakcine prave medicije da sasvim sigurno umreš i to u kratkom roku... tu placebo efekat ne pomaže... i onda zbog toga uvek "alternativce" pitam koji je njihov lek za besnilo, i nekako se uvek pokaže da ga nema... usled neke misterije "alternativna" medicina ima najviše uspeha sa bolestima kod kojih je placebo efekat veoma veliki, a nema nikakvih uspeha tamo gde placebo nema efekta... možda je slučajnost...)

Нисам лекар то ипак требаш да питаш неког медицинара. Али ја би рекао на прву да у буђи има антибиотик са којим су се још лечили стари египћани.

Подели на овим сајтовима

Нисам лекар

Али ја би рекао на прву да у буђи има антибиотик са којим су се још лечили стари египћани.

Беснило је проузроковано вирусом.

Подели на овим сајтовима

Што би лале рекле МОЖ` БИТИ :)

Битно је да су тебе убедили да је излечена та особа и да ти ту лаж наставиш ширити ...

Bitno je da ti bolje od mene znaš šta se desilo sa meni bliskom osobom... i da tebi to nije ni najmanje čudno.

далеко ће више људи ће прихватити ту твоју причу него ону која ја причам ... највише зато што дневно са свих медија и из свакодневног живота чујеш само лажи да се неко излечио од лека ...

... malo više zbog toga što svako od nas koristi bar nekada lekove i zna druge ljude koji koriste lekove, te nam je praktično delovanje lekova prilično poznato... nije to baš kvantna fizika pa da možeš ljudima svašta da napričaš...

то једноствано не постоји.

Ok... razumeli smo da si sebe ubedio u to, samo je ostalo nejasno na osnovu čega zasnivaš takvu tvrdnju.

Нисам лекар то ипак требаш да питаш неког медицинара. Али ја би рекао на прву да у буђи има антибиотик са којим су се још лечили стари египћани.

Medicinari imaju vakcinu protiv besnila koja funkcioniše... ja pitah za "alternativce"... antibiotici ne deluju protiv virusa.

Подели на овим сајтовима

није баш боље да ти дају каиш,како би га јако загризао док раде хируршку интервенцију.

Нико не одбацује званичну медицину у потпуности, напротив, озбиљни лекари природне медицине користе знање из медицине, проучавају анатомију и физиологију како би боље увидели утицај природних метода лечења на људски организам. Одбацује се само лоша страна - злоупотреба.

Суштина је да не дође до хируршке интервенције, јер кад дође до таквог ''квара'', онда се иде код стручњака, нема друге.

Природа може да помогне и после такве интервенције, да олакша опоравак и живот.

Подели на овим сајтовима

Вакцинације служе да до болести уопште и не дође. Онда имаш Вариолу веру - ко се једном од тога излечи имун је до краја живота. Онда мале богиње, овчије богиње, одређене врсте грипа...

Нема генерализације, свака болест је изазвана патогеном који је различит, сваки је прича за себе. Али упореди људски животни век пре открића лекова и вакцина и данас, па види кад нам је било боље.

Која вакцина гарантује да нећеш оболети од болести против које се она даје?

Те све болести које се наводе су болести које кад се преживе више се не могу оболети од тих болести, али не постоји лек који те 100% штити од њих.

То што ти поредиш са открићем вакцина које се превентивно дају поготово малој деци то је људи експеримент на људима, тако се води и у нашем уставу, јер зна се да нико не може да гарантује да се особа неће разболети од болести против које прими вакцину.

Само што се та лаж лепо упакује па се не може приметити.

Сва статистика говори да од кад смо дигли ниво хигијене да је пуно болести нестало против којих се вакцинишу деца. Међутим фармацети ће ти рећи да је то заслуга вакцина.

Ђаво ти је увек лукав, да се на прву не примети!

Прођи мало по вртићима да видиш колико има болесне деце и деце поремећене у развоју. Никад, значи никад их није било толико!

Ја наравно нисам против вакцина које су стварно направљене да помогну човеку ... као што је и барут смисшељ да помогне људима а на крају најмање се користи за добро него само за убијање.

У Немачкој вакцинација деце није обавезна, ко не верује нека провери и нека види колико се тамо деца вакцинишу, ако сматрамо Немачку технолошко и фармацеутско развијеном земљом.

Подели на овим сајтовима

Нико не одбацује званичну медицину у потпуности, напротив, озбиљни лекари природне медицине користе знање из медицине, проучавају анатомију и физиологију како би боље увидели утицај природних метода лечења на људски организам. Одбацује се само лоша страна - злоупотреба.

Суштина је да не дође до хируршке интервенције, јер кад дође до таквог ''квара'', онда се иде код стручњака, нема друге.

Природа може да помогне и после такве интервенције, да олакша опоравак и живот.

Учинило ми се да искључујеш скоро па у свим правцима. Поготово ево рецимо таблете против болова....  Па од туда мени асоцијација за каиш.

Подели на овим сајтовима

prvo, nista od napisanog nema puno veze s realnoscu.

drugi, sili li te neko da pijes taj otrov svetskih mocnika pod nazivom Brufen?

Eno tamo kad krene migrena ili upala korena zuba lepo zvaci kamilicu i moli se, i bog da te vidi (bukvalno...)

Брате мој cloudking немам намеру да се надмудрујем са тобом а поготову не да се , недај Боже , препирем него сам написао баналан пример . Мени је све јасно и мене нико наравно несили да користим тај лек а и јасно ми је да се , као и увек молим драгом Богу у свакој вољи и невољи и Богу хвала доста помаже ! Али ти убеди васколики Србски народ да не чини то што чини већ му је лакше да узме лек за престанак болова и тако " нездраво " се спаси бола или којекаквих тегоба неводећи рашуна о даљим последицама . 

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...