Jump to content

DOKTOR KORISTI BOŽJI LEK: Receptima iz Biblije leči sve najteže bolesti!

Ignjatije

Препоручена порука

Нека ми неко каже и један лек, лек из апотеке, да се са њим излечио?

Излечио у смислу да више није никад боловао од те болести од кад је попио тај лек.

Надам се да је ово шала.

Подели на овим сајтовима

Jel ima neki majstor za automobile posle čije opravke se automobili nikada više ne pokvare niti oštete?

После моје оправке се више никад не квари, гарантовано! Али гарантовано!

Једино може да се поквари ако га ти лоше тераш, ал то већ није до мене што ти не знаш да возиш.

Подели на овим сајтовима

Jel ima neki majstor za automobile posle čije opravke se automobili nikada više ne pokvare niti oštete?

А брате нећемо се тако играти :) поређење човека и аута ... ако си ти у стању да то поредиш онда као да нисам ништа написао :)

Поента је да су нас убедили да нас лекови излечују и то је сад постао аксиом, ретко ко је и помислио да то није истина, 1000 пута изговорена лаж постаје истина а лаж која се дневно изговори 10000000000 пута каква је то тек истина :)

Подели на овим сајтовима

После моје оправке се више никад не квари, гарантовано! Али гарантовано!

Једино може да се поквари ако га ти лоше тераш, ал то већ није до мене што ти не знаш да возиш.

Pa kad ti pojma nemaš sa autom na naftu, prepišeš jestivo ulje i jeftinije je. Ma mafija si ti znam da dobijaš 2 dinara od litra nafte.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

А брате нећемо се тако играти :) поређење човека и аута ... ако си ти у стању да то поредиш онда као да нисам ништа написао :)

Поента је да су нас убедили да нас лекови излечују и то је сад постао аксиом, ретко ко је и помислио да то није истина, 1000 пута изговорена лаж постаје истина а лаж која се дневно изговори 10000000000 пута каква је то тек истина :)

Да се човек твој аватар.

Подели на овим сајтовима

al nisu uspeli da nas ubede koliki je znacaj poznavanja pravopisa i gramatike...

Подели на овим сајтовима

Pa ubedili su nas i da majstori otklanjaju kvarove na automobilu... samo niko nas nije ubeđivao da se automobil nikada neće ponovo pokvariti ili oštetiti... jer to uostalom i ne zavisi od majstora... kao što ne može lek da obezbedi da se ti ponovo ne razboliš i ne može da ti otkloni hroničnu bolest koja je uzrokovana nedostacima tvog organizma. Da, lek za sniženje pritiska samo olakšava simptome, ali nije nikada niko ni tvrdio da posle njega nikada nećeš imati visok pritisak.

Da dam i konkretan odgovor na tvoje pitanje, uzevši u obzir bolest koja nikako ne prolazi sama od sebe (da ne bude sumnje u razlog izlečenja) ja znam osobu koja se izlečila od hepatitisa C uzimanjem lekova (konkretno Pegasys + ribavirin).

Nego, možda ne bi bilo loše da se prebaciš na ovu temu: LINK

Tu postoji stručnjak koji lako može da ti pruži sve odgovore i objašnjenja.

Подели на овим сајтовима

To uopste nije "opste poznato".

To vi sto verujete  u svakakve gluposti pokusavate neke totalne bezvezotine da predstavite kao "opste poznate"... potpuna budalastina..

А кажи ти мени како се неко потпуно излечио од неке болести захваљујући фармацеутима ? Шта мислиш зашто се измишљају којекакве болештине као "свињски грип " , "птичија грозница " и шта ја знам које какве болештине проистекле из лабараторија болесних светских умова ? Да није можда да би измишљали којекакве вакцине и лекове , које узгред буди речено су бескорисне и још могу да нашкоде самом човечијем организму а све у циљу да би ти исти болесни умови се богатили на уштрб таквих стања ! Да кренем од најбаналније врсте медикамента као што је бруфен против болова који је због врло честог коришћења штети желуцу па на основу тога купујеш лекове да би олакшао тегобе желуца па тај лек штетно делује на нешто друго у човеку и тако све укруг ! Све је то у циљу згртања силних милиона за истотако болесне умове у фармацеутским компанијама у болесном Свету !

Подели на овим сајтовима

А кажи ти мени како се неко потпуно излечио од неке болести захваљујући фармацеутима ? Шта мислиш зашто се измишљају којекакве болештине као "свињски грип " , "птичија грозница " и шта ја знам које какве болештине проистекле из лабараторија болесних светских умова ? Да није можда да би измишљали којекакве вакцине и лекове , које узгред буди речено су бескорисне и још могу да нашкоде самом човечијем организму а све у циљу да би ти исти болесни умови се богатили на уштрб таквих стања ! Да кренем од најбаналније врсте медикамента као што је бруфен против болова који је због врло честог коришћења штети желуцу па на основу тога купујеш лекове да би олакшао тегобе желуца па тај лек штетно делује на нешто друго у човеку и тако све укруг ! Све је то у циљу згртања силних милиона за истотако болесне умове у фармацеутским компанијама у болесном Свету !

prvo, nista od napisanog nema puno veze s realnoscu.

drugi, sili li te neko da pijes taj otrov svetskih mocnika pod nazivom Brufen?

Eno tamo kad krene migrena ili upala korena zuba lepo zvaci kamilicu i moli se, i bog da te vidi (bukvalno...)

Подели на овим сајтовима

Само мало Драгане, није баш боље да ти дају каиш,како би га јако загризао док раде хируршку интервенцију.

Приступ је мало лош, много тога заиста има у природи али ...

Подели на овим сајтовима

Da dam i konkretan odgovor na tvoje pitanje, uzevši u obzir bolest koja nikako ne prolazi sama od sebe (da ne bude sumnje u razlog izlečenja) ja znam osobu koja se izlečila od hepatitisa C uzimanjem lekova (konkretno Pegasys + ribavirin).

Ту реченицу коју си подвукао то и јесте превара, није се излечила него се залечила то је огромна разлика ;)

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...