Jump to content

Бизарна надрилекарка, шта све држава допушта

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ваљда би требнало, сваки разуман човек да зна да треба да послуша свог лекара , а не нешто неко напише на интернету. Ја не кажем да ту нема добрих савета , али далеко је сигурније да разговараш уживо са лекаром .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Inače ja slabo pratim medije i bljuvotine, izvinjavam se još jednom.

Не треба да се извињавате, напротив, сви треба да Вам се захвалимо, јер су ове ствари толико опасне и бизарне да није вишак и сваки дан скретати пажњу на њих. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

оде Татјана, дође Слађана и све тако у круг... Наравно, уверен сам да је др Велков вакцинисана када је била мала...

Зато не може сама да се излечи :))

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mada, nisam siguran koliko mogu da je gone. Nadrilekarstvo je u zakonu definisano kao pruzanje zdravstvenih usluga od strane osobe koja nije lekar, a pitanje je da li se trabunjanje po Facebooku moze smatrati nadrilekarstvom.

Колико сам разумела, у тексту се поставља и питање да се истражује да ли је она заиста завршила медицину.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 year later...

Пратим писања родитеља чија деца имају различите здравствене проблеме, најчешће из аутистичног спектра. Ужаснута сам колико се овим људима промовише употреба воденог раствора хлор диоксида (MMS капи - CD протокол), колика је то кампања унутар група које су формирали родитељи и колики се број родитеља одлучио да овај отров даје деци :( И онда прате столицу, фотографишу делиће слузокоже коју деца избацују из спрженог тела и срећни коментаришу колико је паразита дете избацило, не схватајући да јадна деца избацују крваву слуз а не некакве паразите који су наводни узрочник аутизма. Заиста не знам како овоме стати на пут. Јадна деца :(

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 hours ago, АлександраВ рече

Заиста не знам како овоме стати на пут.

Postoje, makar na papiru, ljudi kojima je posao da staju na put ovome. Nekima je delegirana sila, nekima je deligirana moc, i ako oni ne mogu da se izbore, onda da uzimamo vile i da zaustavljamo i jedne i druge i trece.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

У питању је злоупотреба нечијег очаја и манипулација, не бих те родитеље назвала недовољно интелигентним, а и да јесу, па ваљда неко треба да заштити ту децу. Или виле у руке...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
On 16.8.2016. at 9:12, Muramasa рече

Ako zaista jesu manje inteligentni, onda su i njihova deca nasledila te škart gene. Ne zagovaram ja eugeniku, nego samo da prestanemo da štitimo budale od njihove sopstvene gluposti.

Sve su to Božija čeda :smeh1:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 years later...
On 13.8.2016. at 16:28, АлександраВ рече

писања родитеља

84272273_2654077618044736_26160807033008

Порука из 2019. године

69013087_2650273188369705_1380287057393352704_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlLLSFLodXfz8jez1s3up30F2QHnmZuolO7IM8F16PA7K2huHxX3J97F37R7xH8zG8&_nc_ht=scontent.fbeg5-1.fna&oh=db274e5dca71b5b68c4799b53afe1f95&oe=5EBB53FE

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...