Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему

Manolis

Препоручена порука

Ja mislim da kad bi ti ziveo u Srbiji i imao srece da radis negde i imao dobru platu od 25.000 dinara da bi se pobunio ako bi za prevoz samo morao da izdvajas skoro 15 % te plate u stvari ne ja sam siguran da bi ti GSPu stavise donirao bar duplo para,jer zaboga i 15.000 je dovoljno za zivot u Beogradu ili ako nista ti imas tih 15 soma,a vecina njih nema ni toliko.

Nego kako je u Italiji? Kako vreme? Jel pises pisma? 

U italiji je super. Sindikat dogovorio minimalac sa drzavom od nekih 1400 evrica , ali znas kako je, mora covek da bude "crven" da bi se za tako nesto zalagao ...

Nasi liberali "dogovorili" 200 evrica .. vrlo mudro ..

Подели на овим сајтовима

Baron pokazuje i dalje da je sa Srbijom i Beogradom na VI, ovde ti je cena mesecne karte za zaposlene ni 10 ni 20 vec 30 eura. 

Inace sta vam je slika i prilika Srbije i raznoraznih policajaca u gradu,njih 6 hapse zenu zbog 73 dinara a sa druge strane u tom istom gradu,ubica i ubijeni se igraju macke i misa u sred belog dana u naselju prepunom ljudi u 11 sati ujutru.

http://www.telegraf.rs/vesti/1410429-uznemirujuci-video-pogledajte-jezive-scene-sa-mesta-ubistva-na-novom-beogradu-foto

Подели на овим сајтовима

Do pre par meseci taj iznos je bio 15.000,ispod toga policija ne izlazi niti ih zanima,samo da osteceni pokrene privatnu tuzbu. Ali zato vamo hapse za 73 dinara.

Inace slika govori vise od 100 reci "Gsp zlocin i ...ubistvo" garantujem da je onaj tamo iza bus bio pun komunalaca,dok stotinak metara dalje se mlataraju i ubijaju pistoljima. Red i zakon.

ubistvo-na-novom-beogradu-121.jpg

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Pitanje je : ko je kupio, odnosno čijim parama su kupljeni ti autobusi i da li se izdvajaju subvencije GSP?

pa iz budzeta,gradjani su platili iz budzeta,ne mislis valjda da je Djilas,Mali,Vucic ili neko dao pare za njih,sto se njih tice javni prevoz ni ne treba da postoji,oni ga svakako ne koriste.

Подели на овим сајтовима

Иначе ти полиција не долази ако те покраду а вредност је мања од 5000 динара.

A šta je sa onim zakonom, kome i kako smeš pokazati ličnu kartu,jer ovi  su privodili ljude,kako se meni čini zbog ne imanja dokumenata?

Može li komunalna policija da privodi zbog toga što nemaš ličnu kartu?

Подели на овим сајтовима

Baron pokazuje i dalje da je sa Srbijom i Beogradom na VI, ovde ti je cena mesecne karte za zaposlene ni 10 ni 20 vec 30 eura.

To je stvarno normalna sprostarna, takva kradja, okradanje nevinih ljudi, vi ste njihovi taoci. Onakav Prag s cijelim metrom, 60km metra, s autobusima i tramvajima, s tako kvalitetnim voznim parkom o kojem možete samo sanjat naplaćuje mjesečnu i to čak prenosnu kartu za 24 eura, ta neprenosna je malo jeftinija oko 20 eura, važi samo za nosioca uz ličnu kartu, tamo je i slika a prenosnu, ta je anonimna možeš dat ženi ili bilo kome da se proveze taj dan ako ti nejdeš nigdje. Nedajte se tako okradat, ne rastu vam pare na livadi ili na njivi, užas! U šta oni to ulažu, autobusi im poluraspadli, kartone stavljaju umjesto stakla?

http://doprava.eurozpravy.cz/mhd/78814-vse-o-metru-jak-rychle-vlaky-jezdi-a-kolik-prepravi-lidi/

http://www.metro-praha.info/cenik-jizdneho/

Подели на овим сајтовима

A šta je sa onim zakonom, kome i kako smeš pokazati ličnu kartu,jer ovi  su privodili ljude,kako se meni čini zbog ne imanja dokumenata?

Može li komunalna policija da privodi zbog toga što nemaš ličnu kartu?

Može googlao sam, samo u određenim situacijama, e sada je pitanje da li je ovo jedna od tih

http://upravusi.rs/drzava/komunalna-policija/ovlascenja-komunalne-policije/

Подели на овим сајтовима

Dovođenje u policijsku stanicu

Ukoliko nije uspeo da utvrdi tvoj identitet, komunalni policajac treba da te odvede u policijsku stanicu, da bi tamo regularni policajci ustanovili ko si. To je jedina situacija u kojoj komunalni policajci mogu da te „privedu”. Prilikom dovođenja u stanicu moraju da ti kažu koji je razlog za to i koja su tvoja prava (da obavestiš porodicu ili nekog drugog, kao i da uzmeš advokata).

Odmah pošto utvrde tvoj identitet, redovni policajci moraju da te puste iz policijske stanice. Kasnije će tvoje lične podatke saopštiti komunalnoj policiji.

Подели на овим сајтовима

Može googlao sam, samo u određenim situacijama, e sada je pitanje da li je ovo jedna od tih

http://upravusi.rs/drzava/komunalna-policija/ovlascenja-komunalne-policije/

Да, хвала по овом је јасно све,имају права да ти траже личну карту имају права да те приведу,јер управо је и градски саобраћај припао у нјихову надлежност.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...