Jump to content
Рада..

Šta ste kao mali želeli da budete kad porastete i da li ste to ostvarili ?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ja sam hteo ba udem cistac ulica ali nije mi se ispunila zelja ...

:))  :))

И ја исто Бароне . Пустиш мозак на отаву и ништа не размишљаш и све ти је равно до Косова .Немаш никакве сикирације и само гледаш где ћеш да свратиш на неко пићенце.Али на моју несрећу , заврши мало веће школе . :)):))

Samo da znate, posao u Gradskoj čistoći se veoma teško dobija, i uopšte nije kvaka u visini obrazovanja, ako me razumete ;)

Ja sam hteo ba udem cistac ulica ali nije mi se ispunila zelja ...

:))  :))

Мој глас није заштитник  мање срећних људи. Али шта је ту смешно и понижавајуће? Престати са тим! То је заправо прилично захтевна професија, и овде зарађују заиста добре паре, али је кажу проклето тешко, превише. Наравно, потребна је школа, али не дуга, и велика возачка дозвола. :bleh:

Хтела сам бити пилот, библиотекар и посластичар.

Школовала се за сасвим друге две професије.

Бавим се трећом, за коју се нисам сматрала довољно талентованом као млада те сам одбила да то студирам.

Од свега тога ето радо путујем, читам и једем колаче. Донекле ссам се остварила, може се рећи.

У цвету најранијег детињства желех да будем балерина. Жеља ми се ни најнањим делом није остварила , иначе би то изгледало овако :

Потом, у цвету најраније младости, желела сам да будем учитељица. Жеља ми је делимично остварена - радим са децом као аниматор. То изгледа овако :

10444710_796074483759169_499600160295600

Сада, у најранијем цвету старости, желим да будем пензионер. Мислим да би био ред да ми се жеља у потпуности оствари. Надам се да ће то изгледати овако :

http://www.bebac.com/uploads/bake-i-deke.jpg

bake-i-deke.jpg

У цвету најранијег детињства желех да будем балерина. Жеља ми се ни најнањим делом није остварила , иначе би то изгледало овако :

Е, да, ја сам у цвету најранијег детињства желела да будем Пипи Дуга Чарапа. :D

sanjao sam razne stvari a najviše da postanem čarobnjak... strogo uzevši, želja mi se nije ispunila ali sam zato upoznao Čarobnjaka i sad radim kao šegrt i to ne baš sjajan

Ја кад сам био деца... Сећам се како сам се ложио да ћу бити неки лик из школског програма, ботаничар н'акав, David Bellamy. The Botanical Man, лик ми делов'о потпуно посвећен и искрен у оном што ради, памтим и да ме к'о клинца то код њега баш фасцинирало. Even аfter аll... ево, после пар деценија видим како и дан-данас по тој британској штампи испољава исти don't believe in global warming ентузијазам.

David-Bellamy_DSC8832.jpg
http://thebarnowlcentre.blogspot.com/

Хех, "ја ћу бити Дејвид Белами кад порастем." - "Лепо, а ко ти је тај?" итсл. Gen X зонфићи. Тачније, свих оних што су у еСеФеРеЈот одрастали уз школски програм РТЈ.

Ja sam ostvarila i postala to što sam želela kao mala, ali sam shvatila da to u stvari ne želim i da kao mala nisam imala pojma šta je za mene dobro. Ne znam koliko treba da se potpire dečiji san. Šta dete zna.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...