Jump to content

Клуб Ваљеваца ЖРУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ваљевчани, вратите нам Ћелије!

У потпису - Лазаревачка бригада

Ма, јок, украшћемо ми тебе, наћићемо неку цурицу и удати те у Ваљево  0202_238

crvenilo 0110_hahaha 0110_hahaha

Цвеле, чувај се , знаш оно

та вала, та валаааа,  та ваљевска.......... joooj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Па да видимо колико нас је... Ваљево, УБ,Осечина, Мионица, Љиг... јавите се !  0104_cheesy

Ваљево од недавно има 2 Хиландарска монаха, са којим сам се док су били у свету дружила: Миле Радовић (Johnson&Johnson) и његов син Марко. Не знам им монашка имена.

Све су од 4.маја

Нема везе... и Шабац је до скора био предграђе Ваљева  joooj

ма пусти географију, само да остане духовно сродан 319.gif

.....а тек Цицварићи.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Valjevcani su sila od ljudi... poznavao sam i poznajem nekoliko ljudi iz Valjeva i okoline te iz tog iskustva mogu napisati to. Zanima me, da li neko zna, mog skolskog druga, sada svestenika u Valjevu i veroucitelja, cini mi se, o.Veselina Stefanovskog? I, da li neko zna da li je forumski aktivan te ako nije hoce li mu taj neko, ko ga eventualno poznaje, preneti moje pozdrave kao i sugestiju da se sto pre uclani na 0442_feel? Unapred zahvalan...

Otvorenog uma-otvorenog srca, mir vam - Ugrin

О.Веселин је свештеник у Лозници, не познајем га лично, али имам пријатеље који га познају. Распитаћу се за његов мејл, па када сазнам јавићу Вам.

Поздав, хвала на учешће у теми, дођите !  :smiley:

o. Vesa je veliki laf i moj veliki prijatelj i hocu reci svaka cast njemu na stavu drzanju i revnovanju koje je u duhu Crkvenog zivota

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 month later...

Ваљевчани, вратите нам Ћелије!

У потпису - Лазаревачка бригада

каже се ваљевци bandit

ево и ја се придружујем. У Ваљеву сам 27 година. А сада долазим с времена на време. Али 27 година ваљевка - увек ваљевка  bandit

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам је ли било ријечи у неким другим темама,али пошто знамо да је 3 маја (за 6 дана) на дан Светог Николаја Српског,велики сабор у Манастиру Лелић,па да питам да ли ће ко од братије са овог форума бити тамо,јер отворила се прилика да са оцем Рафаилом игуманом Манастира Подмаине - оде једна екипица из ЦГ  :cmizdrenje:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам је ли било ријечи у неким другим темама,али пошто знамо да је 3 маја (за 6 дана) на дан Светог Николаја Српског,велики сабор у Манастиру Лелић,па да питам да ли ће ко од братије са овог форума бити тамо,јер отворила се прилика да са оцем Рафаилом игуманом Манастира Подмаине - оде једна екипица из ЦГ  :cmizdrenje:

Уколико будем у Ваљеву, ако Бог да дочићу на славу.

Иначе, видео сам оца Рафаила у манастиру Дохијар, 8.априла...  :smiley:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам је ли било ријечи у неким другим темама,али пошто знамо да је 3 маја (за 6 дана) на дан Светог Николаја Српског,велики сабор у Манастиру Лелић,па да питам да ли ће ко од братије са овог форума бити тамо,јер отворила се прилика да са оцем Рафаилом игуманом Манастира Подмаине - оде једна екипица из ЦГ  :cmizdrenje:

Иначе, видео сам оца Рафаила у манастиру Дохијар, 8.априла...  :smiley:

Да,био нам је отац горе 12 дана,данас сам се чуо са њим. :smiley: Зато бих да идем у Ваљево,јер ће нам успут сигурно причати како се провео у Богородичином врту.  :)А Лајоне,колико си дана био и јеси ли био само у Дохијару или...?

П.С.-прошле године смо били и било ј прелијепо - дивна сјећања чувам са тог малог ходочшћа,али за мене великог јер сам први пут био у Лелић,Ћелије,Студеницу... :smiley:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Не знам је ли било ријечи у неким другим темама,али пошто знамо да је 3 маја (за 6 дана) на дан Светог Николаја Српског,велики сабор у Манастиру Лелић,па да питам да ли ће ко од братије са овог форума бити тамо,јер отворила се прилика да са оцем Рафаилом игуманом Манастира Подмаине - оде једна екипица из ЦГ  isus-sinai

Иначе, видео сам оца Рафаила у манастиру Дохијар, 8.априла...  :smiley:

Ја бих ишла ако ухватим неки превоз, јер ћу бити у ВА тада.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...