Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

GeniusAtWork

Исламски терористи данас у Паризу убили 11 новинара(ВИДЕО)!

Оцени ову тему

Recommended Posts

Сасвим је јасно да атеисте није брига за жртве,већ да што пре осуде "верска осећања", плус што тиме хране своју безбожничку сујету...јадно

Znas sta je jadno, to sto da nema vas vernika ja bih morao da ugasim sajt, a ovako su izvori materijala gotovo beskonacni...

Ма наравно, капим... зато твоје ставове бар ја, никад не узимам за озбиљно. Као што рече Зоске: Брига тебе за људске жртве, већ да мало пљуцнеш по верницима и да све стрпаш у исти кош.

Pa brate ne mozemo svi da sedimo i da pricamo da su novinari zasluzili to sto im se desilo... Neko mora i da ucari malo na tudjoj nesreci ;-)

Guest

Znas sta je jadno, to sto da nema vas vernika ja bih morao da ugasim sajt, a ovako su izvori materijala gotovo beskonacni...

Нећу да ме администрација банује, драго ми је ово место, иначе бих ти одговорио онако баш...

Нећу да ме администрација банује, драго ми је ово место, иначе бих ти одговорио онако баш...

Da si ozbiljan poslao bi mi privatnu poruku al kod nje je zeznuto to sto onda nemas publiku, zato nista od toga ;-)

Ljubi te cika Klaud... :-*

Цитат из новина: 

Islam nije bio jedina meta magazina. Na naslovnim stranama pojavljivali su se i papa Benedikt XVI u ljubavnom zagrljaju s pripadnikom Švajcarcke garde, koja čuva Vatikan; bivši francuski predsednik Nikola Sarkozi, prikazan kao vampir; kao i ortodoksni Jevrej koji ljubi nacističkog vojnika.

Очигледно је са су само ове убице сматрале овакав чин адекватним одговором. Помолимо се за невине жртве.

Guest

Da si ozbiljan poslao bi mi privatnu poruku al kod nje je zeznuto to sto onda nemas publiku, zato nista od toga ;-)

Ljubi te cika Klaud... :-*

Нема потребе да ти шаљем приватну поруку. Јавна је дискусија, твој јавни став ми је проблематичан и одговорио сам ти како јесам. 

I dalje sam zabezeknut onim ludacima ali moram reci da ovako nesto nema veze sa slobodom i demokratijom (time ne opravdavam neljude i ubice)

Zanimljivo d ti u celoj prici kritikujes novinare i njihov potez.... ne pravdas.. ali skreces pznju s njega... sto mu nije puno daleko....

... gde vidiš da novinari pariskog satiričnog glasila  sade tikvu sa djavolom ?

Где видиш да сам ја то написала? Мислим да је то написао @Жељко на првој страници..."Ко с ђаволом тикве сади..."

Kažu da će da naoružavaju putnike pri ulasku u avion.  Bezbednije je, u slučaju da u avionu budu loši momci.                

by the way:  krivo mi je što ovu temu odvedosmo na stranputicu.

Pa i naoruzavaju.. daju im viljusku i noz ...... 

i jeste bezbednije.. videla si sta se desilo 9.11... manje bi ljudi bilo da je neko koknuo lose momke i mozd srusio avion odmah..... ne bi srusili dve zgrade i poginulo jos triput toliko ljudi....

Mislim - kad vec oces... da provociras...i da pametujes...

Нема потребе да ти шаљем приватну поруку. Јавна је дискусија, твој јавни став ми је проблематичан и одговорио сам ти како јесам.

Kazem ja zeznuto bez publike ;-)

Sto se teme tice, pitanje slobode i njenog ogranicenja moze i yrebacda bude jedino predmet pravosudnog sistema. Ali vernici moraju da shvate da ne mogu nesto da zabranjuju ili ukidaju samo zato sto im se ne svidja...

I islam je poceo sa protestima protiv gologlavih zena i zabranjivanjem zapadnjacke kulture u svojim zemljama... A danas...?

Пустите га, само се храни провокацијама и скреће са теме.

Пустите га, само се храни провокацијама и скреће са теме.

Jasta... Ajmo svi na klaudkinga bez da primetimo da su neki ljudi na temi probali da OPRAVDAJU ubijanje 12 neduznih ljudi...

To nema nikakve veze al na ovog malog sto provocira treba obratiti paznju...

Jel pise negde u Kuranu da treba ubijati za veru? Il to pise u onim "dodacima" tipa Hadisi itd ?

Pa sad to baš rješavamo tamo kod nas na parlamentarnom nivou, pokazao sam vam taj video, o tome je to. Ali nas tamo sad toliko uopšte ni ne zanima šta islam kaže ili ne kaže kao ni to šta bilo koja vjera kaže ili ne kaže, teologija može biti kakva hoće. Zanima nas da li se ta stvar koja sebe naziva "islamom" uklapa u naše predstave vjere íi religije, u te evropske tradicionalne i istorijskim razvojem, evolutivno stečene i nasljedjene kulturne i civilizacijske prestave o čemu ima biti nekakva vjera, kojim se načinom ima projavljivati, kako i kojim se načinom mogu u skladu sa zakonima ponašati njeni vjernici. Kod islama je tu dosta stvari upitno jer te evropske predstave premašuje u praksi čim dovodi do trenja i kolizije u legislativnom smislu (šarija) itd. plus mnogo daljih sličnih aspekata. Ne vidimo način kako islam integrisat u moderno demokratsko društvo kad za sebe traži ono što čak ni hrišćanstvo više ne traži a niti bi to ponovo dobilo nakon što je slijedom istorijskih dešavanja izgubilo poziciju državotvornosti u pravnom smislu. A sad bi znači imali najednom uprednostit taj islam i pred hrišćanstvom? pa onda bolje ravno vratit sva ta prava hrišćanstvu ako ćemo već nekome, što baš islamu? Šta je za Evropu bio islam? Uvijek agresor, ako je iko zaslužio ta prava onda je to hrišćanstvo kad bismo ih već nekom davati htjeli.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...