Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

GeniusAtWork

Исламски терористи данас у Паризу убили 11 новинара(ВИДЕО)!

Оцени ову тему

Recommended Posts

Pa to ja objašnjavam izgleda uzalud da nikakvo pravo na ALI u evropskom pravu ne postoji, ono je već promptno sadržano u pravu na odbranu, advokata i pravedan sud.

"Da, postreljao sam 15 novinara ALI oni su se smijali mojoj novoj knjizi koju sam izdao i napisali u recenzijama da je loša. Zaslužili su to!"

"Da, postreljao sam mašinkom 150 ljudi na stadionu i bacio tamo nekoliko bombi ALI dobili su šta su tražili jer su zviždali na mene da sam loš fudbaler i psovali me"

Tako bi to nekako izgledalo s tim ALI, no, moralo bi onda vrijediti za sve a ne samo za Muhameda i za islamste kad već uopšte za nekog.

Pa to ja objašnjavam izgleda uzalud da nikakvo pravo na ALI u evropskom pravu ne postoji, ono je već promptno sadržano u pravu na odbranu, advokata i pravedan sud.

"Da, postreljao sam 15 novinara ALI oni su se smijali mojoj novoj knjizi koju sam izdao i napisali u recenzijama da je loša. Zaslužili su to!"

"Da, postreljao sam mašinkom 150 ljudi na stadionu i bacio tamo nekoliko bombi ALI dobili su šta su tražili jer su zviždali na mene da sam loš fudbaler i psovali me"

Tako bi to nekako izgledalo s tim ALI, no, moralo bi onda vrijediti za sve a ne samo za Muhameda i za islamste kad već uopšte za nekog.

Isto bi se moglo reci i za Nato... da ubili smo novinare RTS-a ali oni su govorili ono sto nem se nije svidelo ..

Isto bi se moglo reci i za Nato... da ubili smo novinare RTS-a ali oni su govorili ono sto nem se nije svidelo ..

Inače tu govorimo o pravu a ne o euroatlantsko-ruskoj politici i vojnostrateškim natezanjima i sukobima izmedju njih, to je druga stvar, redovno gradjansko pravo s tim nema nikakve veze. Ratove ne započinju a ni ne vode sudije, advokati i pravnici već političari, generali i vojnici. Sad usporedjujem islamsko pravo s evropskim a ne Miloševićevu tvrdoglavost s Klintonovom.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...