Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
звончица

Вреднице

Оцени ову тему

Recommended Posts

Jedino sto volim da radim u kuci jeste da spremam hranu. I u tome uzivam. Sve ostalo radim samo zato sto nema nikog drugog da to uradi umesto mene.... :(

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Baš volim da kuvam, uživam u tome, jedino ne umem da mesim testa :.mislise. ostalo.. Volim da slažem veš što Dani gore reče to me smiruje baš, volim da usisam i da perem suđe, jer volim kad su mi ruke u toploj vodi hehe ostalo manje više, mislim da najviše mrzim kad treba da perem prozore uf :)))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

I ja najvise volim da kuvam, a volim i da peglam. 

A usisavanje...nimalooo, to mi je najgori kucni posao. 

A naucicu i da pletem i heklam, pa cu i to da volim :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Moj muž je vrednica i baš voli da je sve čisto i pod konac, a pošto su dvoje jedno telo, onda...  :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Хм...највише волим мушке послове ( тата није имао сина), ту се унесем, онако баш и видим кад створим нешто или оправим, за разлику од кућних послова...затим ручне радове, а тек на крАју сви кућни послови, зато што  треба порадити и нема ко други ;). Башта и цвеће су корист и разонода, то не рачунам :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А да ли имате понекад помоћ супротног пола , или су они велике ... :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А да ли имате понекад помоћ супротног пола , или су они велике ... :D

Велике ШТА? :))) Имам матерјалну помоћ и друге врсте, баш кад затреба. Мора неко и да нас издржава. :) Нећу га вежем за сукњу ваљда ;) 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nikako da nađem jednog koji voli da sprema po kući il da kuva :.mislise. a čula sam da postoje :)))

Само буди упорна, чуда се дешавају, наћи ћеш га! :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nikako da nađem jednog koji voli da sprema po kući il da kuva :.mislise. a čula sam da postoje :)))

Ja volim da usisavam i cistim po kuci (nisam fanatik  :))) )

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pogrešan pristup!

Vidiš koliko žena ovde ne voli da radi kućne poslove, pa ih ipak radi jer - mora neko.

U stvari, sasvim je prirodno i normalno ne uživati u jednostavnim radnjama koje se ponavljaju i nikakav vidljivi trag ne ostavljaju. Za to treba monaško smirenje.

Nego nađi ti dobrog čoveka - čoveka sa monaškim smirenjem, a drugim aspektima manje monaškim :))) - koji će biti spreman da podeli poslove sa tobom pravedno - voleo to ili ne.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...