Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Оцени ову тему

Да ли Бог воли фудбал?  

21 члановâ је гласало

1. 1. Да ли Бог воли фудбал?

• Да
      17
    • Не
      5

Recommended Posts

Биће нама хаос кад нас одвале 5:0. Да макар тад оде Михајловић, али бојим се да ни то неће бити довољан аргумент да га отерају  sFun_bat

Кажу да риба смрди од главе, а зна се која глава је требало давно да оде! 

(да не помисли неко да позивам на убиство, кажем само да треба да оде, у основном смислу те речи :D )

Људи, јесмо ми канал, али ја имам неки осећај да ћемо играти бар нерешено са дечкијима, значи не процена него осећај. :)

Било би прејако да их сада добијемо, пред пуним трибинама набријаних навијача, или барем да буде изједначено... Мада, не знам чему да се надам... 

Srbija_smesko

Па све је могуће, ово је мало другачија утакмица, као дерби, није пресудно какви су тимови тренутно... Мислим, јесте битно то што смо ми лоши, али оно, друго је играти против Белгије а друго против коцкастих... :)

Мада, мене искрено не занима шта ће да буде, фудбал нам је у дубоком офсајду све и да их добијемо, док не оде стара гарда са Толетом свемоћним, и док се не направи српски калчополи нема чему да се надамо.

Rusima za haos nisu potrebni ni Hrvati a ni Srbi, oni se izmaštrafe sami, sasvim su si za to dovoljni oni i bez drugih.

Brutal Football Supporters Street Fight Video

http://youtu.be/IWeaVXLaH50

The most crazzy Football Supporters Street Fight hooligans

Ima tamo zanimljivih videa na tom kanali, hahahaha.

Srbi stigli u Hrvatsku, dočekani bez najmanjeg incidenta

srbi-stigli-hrvatsku-docekani-bez-najman

Srbijanska reprezentacija stigla je u Hrvatsku u kojoj je sutra čeka utakmica na Maksimiru. Srbi su oko 10.45 sati sletjeli na Pleso, a jake su policijske snage na nogama.

Reprezentacija Srbije u 10.39 sati sletjela je na Pleso. Time je i službeno počela utakmica godine. Njihov dolazak prošao je bez najmanjeg incidenta. Iako se očekivalo da će ih autobus primiti na pisti, gosti iz Beograda prošli su carinu kao i svi putnici.

Nije bilo nijednog navijača ni hrvatske zastave. Srbe je pratilo neviđeno osiguranje, barem 70 policijskih vozila osigurava put do hotela. Srbijanski igrači bit će smješteni u hotelu Sheraton, a vodstvo u Esplanadi.

Predsjednik Srpskog nogometnog saveza Tomislav Karadžić jedini je dao izjavu.

– Neka navijači dođu popodne na trening u Maksimiru. To je sam tražio izbornik Mihajlović – rekao je. 

Iako su Srbi priželjkivali da će u 18 sati na Maksimiru imati otvoren trening, hrvatska strana zbog sigurnosti to ipak nije dopustila.

– Prekratak je rok da osiguramo otvoren trening tako da to zbog opće sigurnosti neće biti moguće – rekao je Zoran Cvrk, povjerenik za sigurnost.

Pitali smo izbornika Sinišu Mihajlovića za izjavu, a on je odgovorio:

– Ne može!

– Hvala.

– Molim – odgovorio je izbornik.

Predsjednik saveza Karadžić još je dodao: 

– Na utakmici očekujem fair play, upravo ono što pripada nogometu. U čestom sam kontaktu sa svojim kolegom Šukerom i ova utakmica ne može ugroziti naše prijateljstvo. Srbi i Hrvati imaju sjajne odnose. Nadamo se, kao što se i vi nadate, da ćemo sutra u Beograd otići s pozitivnim rezultatom.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/srbijanska-reprezentacija-stigla-hrvatsku-clanak-527533

Ја као вечити песимиста, 5:0 за Хрвате. Ако воде оног Шћеповића, треба да буде и више не би ли се једном опаметили. Али, нема шансе. Треба некако распродати те играче..

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Милан Ракић,
      Сутра у 17 сати по нашем времену, на стадиону Лужники у Москви ће се одиграти финална утакмица Светског првенства у фудбалу.

Састаће се репрезентације Француске и Хрватске, тимови који су до финала дошли без изгубљеног меча.

Просторије чијег фудбалског савеза ће красити "Богиња", сазнаћемо дакле сутра.

У овој мини-анкети Форума "Поуке.орг", позвани сте, ко жели, да оставите одговор за коју ћете репрезентацију сутра "навијати" (ако уопште будете) и наравно нисте дужни икоме своју одлуку да образлажете...
    • Од Милан Ракић,
      Вечерас у 20 сати по нашем времену, на стадиону Лужники у Москви ће се одиграти друга полуфинална утакмица Светског првенства у фудбалу.

Састаће се репрезентације Хрватске и Енглеске. Победник ће "на мегдан" у недељном финалу "изаћи на црту" репрезентацији Француске. Поражени ће у суботу одиграти "утешни" меч са репрезентацијом Белгије.
      Битанге свакојаких фела и са свих страна "спектра" на балканским странама су успеле да "загаде" својим коментарима предстојећи сусрет две репрезантације и од вечерашње утакмице "направе случај".
      У овој мини-анкети Форума "Поуке.орг", позвани сте, ко жели, да оставите одговор за коју ћете репрезентацију вечерас "навијати" (ако уопште будете) и наравно нисте дужни икоме своју одлуку да образлажете...
    • Од Goku,
      Сутра је финале Лиге шампиона. Реал - Атлетико. 

За кога навијати?

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...