Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Оливера

Галерија фотографија из Русије

Оцени ову тему

Recommended Posts

Сви  календари  су  преузети са  сајта  molitvoslov.com

A  ево  и  мог  овогодишњег  календара,

надам  се да  ми  не замерате што сам их овде поставила,

али мени су овакви, православни,-

-најлепши. 4chsmu1

Постављена слика

Постављена слика

Дивне  фотографије  Стефане,  да ли су све из Ново-Тихвинског манастира? 4chsmu1

Да!  :cheesy:

Заиста сам фасцинирам манастиром, подсећа на средњевековну организацију општежића, када су братсва/сестринства бројала и до 10.000 калуђера! Њих има преко 100, имају своја имања, своје радионице, кроје најдивније одежде које сам икада видео, притом држе женско сиротиште! Свака њима част, и нека Бог да здравља схиигуману, схиигуманији и сестринству!

Дивне  фотографије  Стефане,  да ли су све из Ново-Тихвинског манастира? algabacaju

Да!  0304_smile4

Заиста сам фасцинирам манастиром, подсећа на средњевековну организацију општежића, када су братсва/сестринства бројала и до 10.000 калуђера! Њих има преко 100, имају своја имања, своје радионице, кроје најдивније одежде које сам икада видео, притом држе женско сиротиште! Свака њима част, и нека Бог да здравља схиигуману, схиигуманији и сестринству!

Можеш  и  овде  мало  да  погледаш  о  њиховој  делатности...Сви који су завирили у њихов сајт,

били су очарани...

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,9149.0.html  :group111:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...