Jump to content

Зелени зуб, или зубић, питање је сад!

Оцени ову тему

Препоручена порука

Помешао си ме с неким

Možda, bio ovdje jedan takav, imao sličan avatar s munjom i neki gromoviti naziv, Grom, Gromovnik, Perun ili koji već i pisao ovdje o nekom sunčevom kalendaru, piramidama, paganima, bogumilima i o toj simbiozi svega toga, stariji članovi foruma ga se možda još sjećaju, imao sam link na njegovu neku stranicu o tim piramidama i paganskim kalendarima o kojima je imao nekakvu priču u Deretićevom stilu. Ako to nisi ti izvinjavam se. A da se ja ovdje dolazim nasladjivat, uživat ili šta tako što gledam kako se pravoslavci medju sobom svadjaju to se stvarno varaš jer ja to uopšte ne moram, dosta mi je ovdje što gledam u Češkoj kako se svadjaju a za to čak ne moram ni hodat po pravoslavnim forumima, dovoljno je otvorit svake obične češke novine. Zato baš i dolazim ovdje medju vas koji se ne svadjate da to ne gledam i ne čitam.

http://echo24.cz/a/iSndk/cesti-pravoslavni-mezi-sebou-bojuji-o-restitucni-miliony

Подели на овим сајтовима

• Одговори 32
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Људи, ако на нечему радим, то је на себи. Ако постоји јасна критика, ја сам вољан да је чујем и уважим као такву... међутим, не могу да прихватам туђе пројекције на себи које немају везе са истином и коју неко износе потпуно неосновано. Дакле, ако се неко са нечим не слаже у мом ставу / коментару / тексту / теми мислим да се јасно види да отворено разговарам и прихватам туђа мишљења, али хајде да та мишљења буду јасна и аргументована. 

Подели на овим сајтовима

Драги громе, 

И даље не можеш да ми опростиш брисање оних клипова? Иако сам ти се извинио и дао објашњење зашто не могу да их оставим у теми. Наравно, мој први и једини осећај када видим да неко овако о мени пише је да пустим... мени то не смета, јер је, пре свега, потпуно неосновано. Међутим, то значи и игнорисање, а тиме и ниподаштавање оног другог.

1. Као што видиш, моје име и презиме, заједно са сликом овде стоје и ја сведочим и одговарам за сваку своју реч, док се ти и даље кријеш иза псеудонима и аватара и нападаш са стране, критикујући ме, фактички ни за шта. 

2. Говориш о православљу, а овамо не можеш да пређеш преко свог сујетног бића само зато што сам морао да уклоним неправославне клипове, на једном православном сајту и форуму... дакле, мало се замисли. 

3. На крају, идеш веома ниско и нападаш ме, а да ми ни очи ниси видео у животу, што се зове некултура. 

У сваком случају, не разумем шта желиш да постигнеш, али ни тачно кога желиш то да одбраниш од мене, јер, по теби, ја очигледно овде жарим и палим и лажи ширим, што је, сложићемо се ван сваке памети. 

Ако имаш нешто православно и паметно да поделиш, само изволи, нико ти не брани, нити ти је бранио икада. 

Као брат у Христу, љубазно бих те замолио да се смириш, јер ово не води ничему. Немам ништа против тебе, нити знам ко си, а почињем да верујем да имаш опасан проблем. 

Срдачно твој, 

Никола 

Мисли ти шта хоћеш о мени, ал се понашај у складу са својим функцијом и у складу са именом форума. Понашај се ко православни хришћанин а не ко неки балавац. Имаш обавезу према имену сајта да будеш пристојан. Др Димирије стефановић у преводу Новог Завета не користи реч лицемери већ преводи као Претворице. Претворице или лицемери су људи који се представљају као хришћани а унутра су вуци грабљиви, имају друго лице. У овом твом испаду са Зеленим Зубом твоја маска се мало накривила па се лепо види с ким имамо посла.

Оћеш да ме казниш? или претњом хоћеш да ми зачепиш уста?

Подели на овим сајтовима

nemoj brate tako, nidzo je jako dobar decko, jedan od boljih na ovom forumu i ima skroz zdrav pogled na svijet oko sebe, jedino ne volim kod njega sto je prihvatio da bude dio vlasti, al oprostio sam mu....

Ех! што власт, жене и новац знају да упропасте човека :dedica:

Подели на овим сајтовима

Срамота једна за Поуке, глобални модератор и тако се понаша према члановима, Модератор православног форима, А видим има их ту још из модерације који се прикључују.Шта је у питању? недостатак кадрова за модерацију па дај шта даш. Жељко се изгледа не сналази баш са улогом администратора сајта кад су могући овакви испади. Овај клинац Никола је мени обрисао неке постове, по његовом суду нису православни, а сад се лепо види ко овде нема везе са православљем. Јадно моје православље, ко те све чува!
izvini, a ko si ti da ocenjujes rad administracije i foruma....? ti se prvi ne ponasas u skladu sa tim sta pises, jer Nikolu ne bi nazvao klincem....i umesto kritike, da vidimo kako ti cuvas pravoslavlje....
Подели на овим сајтовима

Што кажу, ситуација од човека направи лопова sFun_bat

naravno, a u nepoznatim ljudima vidimo sebe, sledeći put kad budeš ocenjivao nečiju ličnost, razmisli da li više govoriš o njemu ili sebi.

Подели на овим сајтовима

Мисли ти шта хоћеш о мени, ал се понашај у складу са својим функцијом и у складу са именом форума. Понашај се ко православни хришћанин а не ко неки балавац. Имаш обавезу према имену сајта да будеш пристојан. Др Димирије стефановић у преводу Новог Завета не користи реч лицемери већ преводи као Претворице. Претворице или лицемери су људи који се представљају као хришћани а унутра су вуци грабљиви, имају друго лице. У овом твом испаду са Зеленим Зубом твоја маска се мало накривила па се лепо види с ким имамо посла. Оћеш да ме казниш? или претњом хоћеш да ми зачепиш уста?
Nikole stvarno niko nista ne moze da zameri.....pre bi se moglo zameriti tebi sto ga nazivas balavcem....i to je pristojno?....i kakve to maske pominjes? nije ovo nikakav maskenbal....i kakve pretnje pominjes....? Nikola ti preti?....odakle to zacepljenje usta....e, bas se tako pravoslavni hriscani ponasaju....lepo si nam sve objasnio.....
Подели на овим сајтовима

Људи зар вам се не чини да идете предалеко у овим расправама . Ја не улазим у мотиве које су навели Николу да отвори ову тему , али се слажем са њим да одлуку о сврсисходности ове теме треба да да човек који је именован у овој теми и не видим разлога што би се ми остали мешали у то.

Подели на овим сајтовима

Мисли ти шта хоћеш о мени, ал се понашај у складу са својим функцијом и у складу са именом форума. Понашај се ко православни хришћанин а не ко неки балавац. Имаш обавезу према имену сајта да будеш пристојан. Др Димирије стефановић у преводу Новог Завета не користи реч лицемери већ преводи као Претворице. Претворице или лицемери су људи који се представљају као хришћани а унутра су вуци грабљиви, имају друго лице. У овом твом испаду са Зеленим Зубом твоја маска се мало накривила па се лепо види с ким имамо посла.

Оћеш да ме казниш? или претњом хоћеш да ми зачепиш уста?

Па зар ти стварно мислиш да ја имам било какву потребу тебе да "казним"?... Иначе, из целог коментара, а стварно се не бих задржавао на њему из јасних разлога, помињеш академика Димитрија, па бих те замолио овог пута да понекад са њим и поразговараш. Можда нешто и научиш. Он је добар човек и сигуран сам да ће те упутити, а и познаје ме. Можеш да ме именујеш и све документовано покажеш. 

Подели на овим сајтовима

Зелени зубе, ај жив ти ја јави се па да затварам ову тему? Уместо шале, оде у неком тотално непредвиђеном правцу. 

Подели на овим сајтовима

Зелени зубе, ај жив ти ја јави се па да затварам ову тему? Уместо шале, оде у неком тотално непредвиђеном правцу. 

Никола је позитивац али зубу се није свиђао тај зубић,јер сам видео да се разјашњује са Бићанићем. Но добро све је добро ти се Никола барем директно трудиш да разјасниш нејасноће,што те сврстава у сам врх администрације по тој врлини.

Подели на овим сајтовима

Уместо шале, оде у неком тотално непредвиђеном правцу.
tako ti je to kad ljudi ne gledaju gde se nalazi tema.....RAZBIBRIGA RAZBIBRIGE......
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...