Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Мушкарцима је такође потребна нежност, али....

Оцени ову тему

Recommended Posts

ja imam cetri muskarca koja mazim i pazim i uopste se ne bune :)

do duse ovi mladji se jogune al ne dam se :P

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Сваком човеку је потребан контакт, како вербални тако и физички, без обзира на пол...

Мажење ? Да ! :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Muskarcima je zapravo njeznost potrebna vise nego zenama, samo ne smiju to da priznaju, jer zamislite, pobogu da ih cuju drugovi da vole da gledaju Sweet november sa svojom zenicom, ususkani u zagrljaju :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Muskarcima je zapravo njeznost potrebna vise nego zenama, samo ne smiju to da priznaju, jer zamislite, pobogu da ih cuju drugovi da vole da gledaju Sweet november sa svojom zenicom, ususkani u zagrljaju :)

А не баш гледање Sweet , али спонтани изливи нежности као што је пољубац, загрљај, додир... мислим да је благотворан и неопходан сваком мушкарцу

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ОК грејао сам и ја леђа док траје серија... ево признајем јавно :D

Хтео сам да ставим акценат на спонтано изражавање емоција у шта не убрајам патетику из Холивуда.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

већина њих не жели да то призна или прихвати.....овде код нас на Балкану, они морају бити сурове мушкарчине......у супротном , су слабићи или папучићи....

ljubavne-greske1.jpg

да ли наши мушкарци на форуму прихватају потребу за нежношћу или изигравају ''мачомене...''?

Зависи , осим у неким крајњим ситуацијама када треба да се брани животни сапутник , у осталим ситуацијама боље је бити и папучић него суров мушкарац.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А не баш гледање Sweet , али спонтани изливи нежности као што је пољубац, загрљај, додир... мислим да је благотворан и неопходан сваком мушкарцу

Pa dobro... to se podrazumijeva. Kakav bi bio zivot bez toga

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Стереотип о суровом мушкарцу са Балкана који крије осећања и пред најмилијима , мислим да више не важи

А такође и о женама....све се то полако нивелише... мен' се чини

;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

gledanje sweet novembra nije neznost nego tortura...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...