Jump to content
Маша

Пакост и злоба

Recommended Posts

E ali tog dana sam prestala da trpim nasilje bilo koje vrste. Cak i verbalno. Kad citam ovo sto se tebi desavalo, vec pocnem da kipim, i sve mislim uhvatila bih neku motku razbila bih je nekome o glavu.

Како би се ти понела у овој ситуацији?

Чисто да видим да ли сам тотално одлепила.

хахаха

шта је моцпо?

pomoc (valjda na dizel jeziku  0104_cheesy)

Ејмосе, ниси ваљда дизелаш,

а ја те зготивила ко мудраца...

ПС, да не спамујем, само сам ово питала...

нећу више...

E ali tog dana sam prestala da trpim nasilje bilo koje vrste. Cak i verbalno. Kad citam ovo sto se tebi desavalo, vec pocnem da kipim, i sve mislim uhvatila bih neku motku razbila bih je nekome o glavu.

Како би се ти понела у овој ситуацији?

Чисто да видим да ли сам тотално одлепила.

Koliko god da bih bila gruba, opet bi mi ostao osecaj da je trebalo jos...

Teoretski, znam da bih trebala da postupim mirno, da se na silu ne uzvraca silom i slicno. Ali bilo bi licemerno da to kazem drugome, kad znam da ja NE MOGU tako. Verovatno bih postupila slicno kao i ti. Fascikle verovatno ne bole mnogo kad udare, a dovoljno su upozorenje da se moze lako preci i na druge rekvizite  :drugarstvo:

Знам и ја за то у теорији.

А знам и у пракси.

Неколико година сам трпела убицу у својој кући и ни брат ни ја нисмо смели да зуцнемо јер смо га се бојали.

Е боље да смо зуцнули и да је било шта год, него што смо живели у ропском страху од насиља.

Како се вазда накаче због тежине, као да они носе твоје кг, а не ти?! Ја стварно не разумијем људе. Није ми јасно кад неко има тако безвезне предрасуде. Ма шта знам, како год се човјек постави не ваља. Ти гледај да се ти осјећаш добро. А ја, ја се увијек уклањам од сукоба, али зато кад до њега дође, сјетим се ствари и од прије пар деценија што ми је засметало, ма ужас је кад се наљутим, лајем, ни кер ми није раван.

Најгоре је то што сад кад размишљам, знам да то није било ништа лично са његове стране.

Не познајемо се да бисмо се мрзели.

Сав бес на људе из ко зна ког разлога, он је пренео на мене а ја одреаговала као да се на мене обрушила планина а не језик једног бесног човека.

Ништа лично ни са моје стране.

А ове ситуације ми се понављају јер вероватно нешто што би требало, не радим или не капирам.

Али СВАКИ пут кад изађем из куће, деси се неки скандал.

Џаба што сам трудница, г**** немају обзира.

Тако и малопре, неки маторац почео да ме вређа ''види на шта личиш, види колико си дебела,...'' у радњи, из разлога - немам појма, ваљда сам за мм померила своју корпу ка њему.

И тако је какио и какио и у мени се скупљао бес, јер не подносим насиље било које врсте.

И кад сам гурнула колица из радње ка њему, није му било свеједно. Реко' маму своју мртву вређај а не трудницу. Касирки сам рекла да следећи пут носим пиштољ  :)

И он је наставио па сам морала да га млатнем фасциклом по глави, да дође себи.

И излете лудак из радње.

Ех, а мислила сам да су та времена замном, кад сам се на сличан начин бранила од психичких и физичких манијака.

:drugarstvo:

sca je bilo, mis`im ako brate sestro treba mocpo, samo reci, ono, ce da sredimo...  algabacaju  slavabogu

имаш двојицу, ко дира труднице, тај још мало заслужује да живи  0110_hahaha 4chsmu1

Видиш ја имам једну моју пријатељицу којој се стварно кваре ствари, од аута, до туш - батерије, скоро сваки дан нешто друго. Невјероватно стварно, и нон - стоп поправља кола, а она стално зарибају на пола пута. Има ту нечега кад кажеш нешто би ваљда требало да ради, а не ради. Гарант је нека опомена.

машо, само пази да те не рокне неки лудак у стомак, није шала то ...

Нисам му се приближавала, колица из радње су нас делила.

Имала сам осећај да ме чека из аугла, па сам у десној руци носила теглице Јувитане у кеси, идеалне за туп по глави :drugarstvo:

Имала сам осећај да ме чека из аугла, па сам у десној руци носила теглице Јувитане у кеси, идеалне за туп по глави 0110_hahaha

Boze, zar je moguce da trudna zena danas treba da bude spremna da se brani od ludaka...  :drugarstvo:

Имала сам осећај да ме чека из аугла, па сам у десној руци носила теглице Јувитане у кеси, идеалне за туп по глави https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Boze, zar je moguce da trudna zena danas treba da bude spremna da se brani od ludaka...  :cmizdrenje:
још горе, да нико не реагује  joooj

хахаха

шта је моцпо?

pomoc (valjda na dizel jeziku  0104_cheesy)

Ејмосе, ниси ваљда дизелаш,

а ја те зготивила ко мудраца...

ПС, да не спамујем, само сам ово питала...

нећу више...

he he ni jedno ni drugo.....

necu ni ja vise  :smiley:

Имала сам осећај да ме чека из аугла, па сам у десној руци носила теглице Јувитане у кеси, идеалне за туп по глави joooj

Boze, zar je moguce da trudna zena danas treba da bude spremna da se brani od ludaka...  :cmizdrenje:
Као што видиш да.

А прошле године, кад ме маторац вукао за уво јер сам ушла ''пре њега'' на паркинг?

Тад сам била у 8. месецу а сад у 9.

Није да се не види да сам трудна, а.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...