Jump to content

Београдски сајмови књига - нова издања, препоруке

Оцени ову тему

Зоран

Препоручена порука

• Одговори 412
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Богословско друштво Отачник ће избацити много нових наслова, што у сопственој продукцији, што у сарадњи са другим издавачима.

Неколико нових књига С. Жуњића, то сигурно знам и још понешто.

Посебно преопручујем издања неколико књига од Г. Честертона:

37051_407143256077966_1842825503_n.jpg

1376505_407071289418496_1293399259_n.jpg

1379919_405402339585391_2071642861_n.jpg

1240393_400207743438184_95813074_n.jpg

1376398_399399440185681_304232848_n.jpg

Подели на овим сајтовима

E da imam pare, pa lepo da odem da nakupujem knjige jeftino da celu godinu imam da čitam. Ali šta da se radi ni sam na vreme razmišljao, evo od danas skupljam pare za dogodine, pa tada sa koferom na sajam.

Подели на овим сајтовима

Ja sam prosle godine skupio para i potrosio dosta na knjige,recimo nekih sigurno 10-15 knjiga sam uzeo. Ove godine po svemu sudeci tesko da cu i otici,jer klati svinju zarad kilo mesa ne ide :) 

Ali svakako me interesuju mnoga izdanja,jer cu vremenom sigurno nesto kupovati nazalost skuplje ali sta da se radi.

Πρόκλος ὁ Διάδοχος

moze malo vise o knjigama koje si okacio?

Подели на овим сајтовима

• Гости

Патријарх српски г. Иринеј на 58. Међународном сајму књига у Београду

21. Октобар 2013 - 10:11

img_6698.jpg

Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј присуствовао је јуче отварању штанда Канцеларије за Косово и Метохију на 58. Међународном сајму књига у Београду

Штанд Канцеларије за Косово и Метохију отворили су председник Владе Републике Србије г. Ивица Дачић, председник Скупштине Србије г. Небојша Стефановић и министар без портфеља у Влади Републике Србије задужен за Косово и Метохију г. Александар Вулин. Присутнима, мећу којима су били и Преосвећена господа Епископи рашко-призренски Теодосије и бихаћко-петровачки Атанасије, обратио се и Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј позвавши на народно јединство:

- Ако се будемо делили на партије направићемо услугу нашим непријатељима. Договор кућу гради. Договор и Косово и Метохију гради. Надамо се да ће бити боље него што јесте. Са том надом живимо. Надамо се у помоћ наших светиња на Косову и Метохији, оних светих кивота у Пећкој Патријаршији и Светог краља Стефана Дечанског.

Овом приликом, Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј посетио је и штанд Српске Православне Цркве који се налази у хали 1, као и штандове Војске Србије, Православног богословског факултета Универзитета у Београду, Издавачке фондације Архиепископије београдско-карловачке, Светигоре...

Иначе, списатељица из Пољске Олга Токарчук и песник Љубивоје Ршумовић отворили су 58. Међународни сајам књига у Београду, на којем ће се до 27. октобра представити 442 излагача из Србије и 48 из иностранства.

СПЦ

Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...