Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
МилошБГ

Аутомобил до 4.500 еура

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Углавном,купујем аутомобил,потребан ми је по могућству мало већи,породичан аутомобил али опет не неки миниван или караван,већ да има мало већи гепек од ових малих аутомобила пунта,пежоа 206... Да буде дизел,да буде до 2000 кубика и да кошта до 4500 еу и да буде новије производње рецимо бар од 2005 годишта.

Ајде ако имате идеју,неку импресију,препоруку...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest

Углавном,купујем аутомобил,потребан ми је по могућству мало већи,породичан аутомобил али опет не неки миниван или караван,већ да има мало већи гепек од ових малих аутомобила пунта,пежоа 206... Да буде дизел,да буде до 2000 кубика и да кошта до 4500 еу и да буде новије производње рецимо бар од 2005 годишта.

Неки немац или француз?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Па размишљао сам о пежоу 307 али ми је проблем што ти новији имај тај неки фап филтер и пливајући замајац који се често кваре а поправке су папрене...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Evo ovo se sve uklapa (osim sto je tacno 2000 kubika, doduse pise 1998 pa ne znam kako se to sad tacno gleda)

http://www.polovniautomobili.com/oglas5358896/ford_mondeo_20tdci_85kw/

Mondeo nisu skupi, a mislim da su kvalitetna vozila. Mada ljudi kazu da mogu biti skupi za odrzavanje. Ja sam imao stariji, bio sam zadovoljan ali odrzavanje je bilo malo poskupo jer sam ja krpio cim nesto zaskripi..

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Evo ovo se sve uklapa (osim sto je tacno 2000 kubika)

Mondeo nisu skupi, a mislim da su kvalitetna vozila. Mada ljudi kazu da mogu biti skupi za odrzavanje. Ja sam imao stariji, bio sam zadovoljan ali odrzavanje je bilo malo poskupo jer sam ja krpio cim nesto zaskripi..

Шта знам мени се мондео физички не свиђа,овај је опет колико толико ок... мана је једино што је у питању ауто плац,проверено 99 процената њих враћа километражу и то не мало,малкице,него драстично. Скоро сам налете на неког фијата крому увезеног из Италије 2006 годиште чини ми се а прешао тричавих 150.000,на крају је испало да је прешао читавих пола милиона. Такође знам за лика који је са плаца купио астру која је прешла 165.000км после 10,15 хиљада почело је све мало по мало да отказује и исто је испало да је аутомобил прешао више него дупло.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ja ti se brate u kola ne razumem ali znam da su im dosta pale cene u poslednje vreme tako da za te pare mozes uzeti bas fin auto.

E sad, prvo sto mi je palo na pamet, da bude tako novije je Dacia Sandero, ne znam zbog cega, meni je taj auto prelep, jedan od omiljenih, mislim da za te pare moze da se uzme u bas dobrom stanju.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

јбга има један једини,а тај је делује ми мањи него мој пежо 206...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Evo ovo se sve uklapa (osim sto je tacno 2000 kubika, doduse pise 1998 pa ne znam kako se to sad tacno gleda)

Веран форду, мондео је одличан ауто, посебно тај МК3. Одличан управљачки систем, доста опреме, добри мотори.

Једино што је мана мондео што су им мало проблематични неки делови око вешања, мада то не би требало да буде проблем новијем ауто - још дуго времена.

Поред мондеа препоручио бих јапанце типа Хонда акорд, нпр. 

Moжеш узети у обзир и мало старији ауди а4, например око 200тог годишта или неког пасата. ако си спреман да жртвујеш године због "значке" 

Исто тако пробај и форд фокус. Он ти је најпродаванији ауто у европи - баш сам тим разлогом, односпоузданост, цена,квлаитет, просотр... савршено је... добијаш највуше за свој новац. 

п.с. пливајући замајац имају(ја мислим)сви модернији аутомобили. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Golf dvojka ...

Шта прво цркне на голфу двојци?

возач...

:))  :))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Фокус ми је један од аутомобила о којима размишљам...углавном тренутно размишљам о следећим

1. Пежо 307 - 1.6 хди - кул-цена регистрација,потрошња,пежо је ко и мој садашњи период привикавања мањи,свиђа ми се физички

мане- фап филтер,пливајући замајац,папрене поправке,скуп за одржавање,скупи делови...

2.Опел астра

3.Опел мерива

4.Форд Фокус

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

иначе пливајући замајац је истина имају сви новији,али је код пежоа он бољка односно често се квари,а поправка је скупа,ако се не варам око 500,600 еура

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Фокус ми је један од аутомобила о којима размишљам...углавном тренутно размишљам о следећим

1. Пежо 307 - 1.6 хди - кул-цена регистрација,потрошња,пежо је ко и мој садашњи период привикавања мањи,свиђа ми се физички

мане- фап филтер,пливајући замајац,папрене поправке,скуп за одржавање,скупи делови...

2.Опел астра

3.Опел мерива

4.Форд Фокус

Ја бих лично ставио пежоа и фокуса на прво место. Са тим ако идеш фокуса немој ТДДИ него ТДЦИ (више коња, боље иде, модернији мотор, наспрам ТДДИ који је мало старији и јефтинији за поправку али тром и лошије иде) 

Најбоље да седнеш и провозаш и један и други и видиш који ти више одговора.

Опел је ауто који бих избегавао. Једноставно му ни мотори, ни пространост ни опрема нису довољно добри. ПРедност у односу на фокуса и на пежоа ти је што ће боље да "држи цену" јер је познатији бренд... па ако планираш да продаш ауто лакше ћеш продати опела него пежоа или фокуса. 

Нађи мало поређења по нету.. 

п.с. погледај и реное.. меган или лагуна.... нису лоши... битно је да нађеш ауто који ти највише одговара... немој гледати марке... него гледај шта све планираш са њиме.. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ево лепотан, све испуњава, само покушај да додаш мало пара  :)

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm progression

eb4a035fb71d-800x600.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...