Jump to content
RYLAH

Исламска држава - хроника

Оцени ову тему

Recommended Posts

А да .. и Шешеља готивиш а смета ти недостатак племености код мене! А он човек симбол одсуства племенитости..

Брате мили...  :))

pa znas kako, upravo odsustvo plemenitosti kod tebe te sprecava da vidis tu vrlinu kod drugih te tako i kod Seselja.

pa znas kako, upravo odsustvo plemenitosti kod tebe te sprecava da vidis tu vrlinu kod drugih te tako i kod Seselja.

Јел осветољубивост и племенитост иду руку под руку? 

Ако иду  - онд је шешељ јако племенит! :)

@Crveni Baron

Ја мислим да се сви на форуму слажемо да ону наградну игру што си организовао даш Милосављевићу. Таман да дође код тебе и да се сити испричате. Него му мало продужи боравак, пошто мислим да је кратак период да обрадите све теме :)

@Crveni Baron

Ја мислим да се сви на форуму слажемо да ону наградну игру што си организовао даш Милосављевићу. Таман да дође код тебе и да се сити испричате. Него му мало продужи боравак, пошто мислим да је кратак период да обрадите све теме :)

nemoj kod mene molim te ...

Од кад је освета исто што и правда? Помешао си ти нешто.... 

Nisam ja pomesao vec ti ne znas sta je pravda i pravednost. Te si ubedjen da je bombardovanje civila od strane NATO-a pravedno a odbrana od toga odlika budala ...

Nisam ja pomesao vec ti ne znas sta je pravda i pravednost. Te si ubedjen da je bombardovanje civila od strane NATO-a pravedno a odbrana od toga odlika budala ...

Ја сам причао да је бомбардовање цивила од стране ната логична последица Милошевићевог понашања према НАТУ а не праведно.... слбо разумеш узрочно последичне везе. 

@Млађони @Crveni Baron

Дајте вас двојица, вратите се на тему. Макар ако се већ расправљате, поделите се на ИД и Американце, па се о томе расправљајте, макар да будете у теми. Играли сте се ваљда као мали каубојаца и индијанаца, партизана и немаца.

@Млађони @Crveni Baron

Дајте вас двојица, вратите се на тему. Макар ако се већ расправљате, поделите се на ИД и Американце, па се о томе расправљајте, макар да будете у теми. Играли сте се ваљда као мали каубојаца и индијанаца, партизана и немаца.

reci to njemu slobodno ...ja uopste nemam zelju da se natezem sa njim ...

Не могу да се поделим на ИД и АМериканце јер су у сукобу обе стрне мени кретенске. Дакле прво, американци шерифују по тим земљама и прве злочине, непоштујући суверенитет. Ови други, психопте, то све искоришћвју да би нвтали што више народа на њихову болесну идеологију.

Ја не могу нити см се икад делио на "стране" нити ми етик дозвољав да подржавам било које стрне.

Онда или се држите теме или идите на неку где ћете причати у оквиру теме. Зар мора у свакој теми да буде Шешељ, Слоба, Американци, Руси...

@Млађони

Немој да си буквалиста. Смисао поста је било да се држите теме.

@Млађони

Немој да си буквалиста. Смисао поста је било да се држите теме.

Па брте... ја му реко да финасира нато... он се сетио да је то истина па га погодило...

Ovi ludaci su jedna od retkih situacija gde se svi međunarodni faktori slažu da su velika opasnost koju treba rešiti na vreme. Inače, prve vazdušne napade na njih su izveli ruski piloti u iračkim SU-25 avionima (pošto Irak nema vojne pilote, a njihovo vazduhoplovstvo nije letelo od 2002) i iranski borbeni avioni blizu granice sa Irakom. Posle su im se pridružili SAD, Katar, Saudijska Arabija i ostali; a odnedavno i UK. Bašar El Asad vodi borbu protiv njih u Siriji. Znači, nema nikog normalnog u svetu danas ko ih podržava. Ako nekome treba podsećanje, skoro je bio ovde na sajtu tekst šta su radili i dalje rade Kurdima i hrišćanima u Iraku.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...