Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Жељко

Реч, две уз кафу

Оцени ову тему

Recommended Posts

2 minutes ago, Broken рече

Tako imam potrebu da otvorim neku anketu za glasanje sa članovima u ponudi.

А што се не би преименовао у "Анкетар" :smeh2:

Тако не би веше био брокен ;)

19 minutes ago, Arsenija рече

Zašto je onda ne otvori s ?

p.s . Sipajte mi još jednu kafu ... 

Pa bojim se da bi bila provokativna tema i neprimerena ovom forumu. Npr. sa kojom clanicom biste voleli da se sudarite u biblioteci...pa joj ispadnu knjige...pa oboje cucnete da skupljate knige...pa vam se pogledi sretnu i ona pocrveni....itd. :)

Nije za zru...vuce na blud. :D

On 9.9.2016. at 7:31, Broken рече
On 9.9.2016. at 7:34, Broken рече

Amin. Lec gou. :)

Тури мене, нећу да се љутим.:D

Отворио си тему која за неког може бити велика шала, а за неког увреда па и глупост.Треба се шалити, али шалу не схватају сви на исти начин, па треба бити умерен у томе.

40 minutes ago, Broken рече

Pa bojim se da bi bila provokativna tema i neprimerena ovom forumu. Npr. sa kojom clanicom biste voleli da se sudarite u biblioteci...pa joj ispadnu knjige...pa oboje cucnete da skupljate knige...pa vam se pogledi sretnu i ona pocrveni....itd. :)

Nije za zru...vuce na blud. :D

Na zru se svaka tema odvuce na blud :D

Fale nam restrikcije struje, da manje pricamo vise radimo, onda kad dođe struja cemo da prepodobisemo :D

3 minutes ago, Broken рече

Necu otvarati anketu...ionako takav tip tema ovde nije zanimljiv. :)

Niposto, ovde samo cist Sv Maksim ispovednik jadnicak ima prođu, malo nevidljive borbe i mladost i strasti :D

Inace ne zivimo mi u ovom svetu jok jok, do preobrazaja kako li cemo ako ga negiramo u sebi pojma nemam :D

18 minutes ago, Биљана рече

А јоооооооооооој ни ја :( Али ја га скрцкам у зубима. Покушај тако. Мени успије :( 

Na kraju ga nekako progutam ...Ali ne znam sta se desi u tom trenutku ...  Verovatno neka psihosomatika  ...  :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...