Jump to content
Жељко

Реч, две уз кафу

Оцени ову тему

Recommended Posts

E,deco moja forumska,joste ne znate sta je uistinu  nizak pritisak. Ja kafu moram da pijem. :0222_shocked: .  Kad ustanem,padne mi mrak na oci,kad ne otvorim prozor,zevam ,kad  otvorim prozor,hladno mi je,a to i nije tako lose,ali moze besika da mi strada,kad pijem mnogo vode,uvek mi bude muka...Kad popijem konjsku dozu,srce mi preskace,osecam da ne prati ritam....Ja mogu da pijem kafu i da spavam...Ja ne mogu da ne spavam ako ne popijem kafu...

Pocela sam sa kapucinom,zatim nes,tad  mi je i nes bio prejak,pila sam ja i bez mleka,ne volim mleko,ali posto  se oplemeni kafom moze da dodje u obzir ,posle je i to bilo malo,pocela sam da pijem tursku,i dan danas je pijem,jedino sto pokusavam da uradim,to je da smanjim dozu.Bez kafe ne mogu.Bilo bi glupo da kazem da nije tako.

Moracu da ucinim nesto po tom pitanju.Verujem da se moj metabolizam dosta izmenio i ne bih volela da se ozbiljno razbolim....

е сад си га угасила Џу, мада ако ме потопиш у неко буренце биће доста  :)))  :pivo:

Nemoj da se potapas, seti se sta se desilo sa Obelixom...

Не одобравам рауговоре о алкохолу, посебно кад жене разговарају о алкохолу. Треба да вас је стид.

Тако је, да не трошимо речи, него о'ма делајмо!!! :good2:

:pivo:

Кафа је закон, волим је и не могу без ње.

Чајеви су закон такође, поготову енглески, ерл грејеви, уз колаче

Колач дана:

резанци, јаја, млеко, мас`, ораси, вода, шећер, ванилин шећер

све промијешати, одокативно, метнути у плех и пећи у ријерни док се не испече

скухати каву или чај (енглески или зелени)

јести

пити

а после------ како ко :)

Не одобравам рауговоре о алкохолу, посебно кад жене разговарају о алкохолу. Треба да вас је стид.

Да није алкохола многи не би пољубили ђевојче (она попије да се опусти, он попије да би добиЈо храброст...) :bleh:  Зато - псссст.   :D

Да није алкохола многи не би пољубили ђевојче (она попије да се опусти, он попије да би добиЈо храброст...) :bleh:  Зато - псссст.   :D

Она попије да има изговор, он попије да се она пролепша... Не, чекај, негде сам погрешио...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...