Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Жељко

Реч, две уз кафу

Оцени ову тему

Recommended Posts

Риле урниса ме :0222_shocked: испадох ко са .....неке од оних најпосећенијих тема, а ти фрајер :cmizdrenje: а ја,  ...... 0703_read одох да плачем....

Какво време дошло, не мош више ни да похвалиш чоека да је господин :)

Ја се без треће џехезве не дижем, нит куд крећем.

Е то ми причај...ништа док не попијем прву кафу после треће.. 0703_read

Pratite prognozu na RHMZ sajtu, ja sam unazad mesecima proveravao, i stvarno su veoma tacni...

Они су једни од тих пет сајтова  што погледам...у праву си...колико толико су тачнији од осталих.

Они су једни од тих пет сајтова  што погледам...у праву си...колико толико су тачнији од осталих.

Ona petodnevna prognoza im je najbolja, tu pogledam cesto, i uglavnom se poklopi sa onim sto jeste...

Ona petodnevna prognoza im je najbolja, tu pogledam cesto, i uglavnom se poklopi sa onim sto jeste...

А најгора временска прогноза је на "наслови.нет"!

Ja u tu prognozu vremena ništa više ne verujem,nekako mislim da vladika Amfilofije bolje zna kad će nevreme. 

ritual molitve uz jutarnju kafu je prosao....sad je na redu drugi....caj od sumskog voca i plazma keks (breakfast) uz forum...... :)

inace, stvarno je hladno i mutljavo vreme...a mene sve nesto lomi....sad ce Ana i Sarapova da igraju, pa cu se malo razdrmati..... 0703_read

Смрзла ми се глава јутрос када сам се враћао са посла. Још неки ветрић 'ладан пирка. Срећа што имам аеродинамичан нос, па ми се хладан ваздух не ковитла око главе, него само прође. Вечерас носим капу.

E da sam ovu poruku ranije pročitao ne bi mi se smrzla glava jutros do crkve...

Најбоља је кафица уз Поуке  coffee-break.gif

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...