Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

verum est in beer

Windows 10

Оцени ову тему

Recommended Posts

On ‎01‎-‎02‎-‎2017 at 21:13, obi-wan рече

nego je sve u nekim paketima, u koje korisnik ne moze ni da virne. Opet satro radi neke prakticnosti, a u stvari, kroz te update pakete ubacuju se KB-ovi (KB je pocetno ime svakog update-a, pa ide odgovarajuci broj iza toga) koji su obicna telemetrija,

Prilicno sumnjiv, moras biti budan, stvari koje si proverio kroz minut -dva mogu da se ponovo postave kao pre nego sto ih promenimo. Zato treba proveriti cesto da li su sva podesavanja koja se iskljuce, iskljucena, i uvek nakon updejt...a na nekim tackama zaista ignorise podesavanja privatnosti. O windowsu 10 mislim :laie_14:sve najgore! :ani_biggrin:

пре 16 минута, Тања1 рече

Prilicno sumnjiv, moras biti budan, stvari koje si proverio kroz minut -dva mogu da se ponovo postave kao pre nego sto ih promenimo. Zato treba proveriti cesto da li su sva podesavanja koja se iskljuce, iskljucena, i uvek nakon updejt...a na nekim tackama zaista ignorise podesavanja privatnosti. O windowsu 10 mislim :laie_14:sve najgore! :ani_biggrin:

E zato sam ja na 7-ci poslusao Wudija, i stavio update na rezim da me pita da li uopste `ocu da ga preuzmem, kamoli instaliram (do skoro je sve bilo na automaskom rezimu). Wudi Leonhard je, inace, lik koji se bavi Windowsima i svime oko njih, odlicno je upucen, i vredi da se isprati sta ima da kaze o njima. O ovim novotarijama sa updateom je imao posebne clanke.

http://www.infoworld.com/article/3042155/microsoft-windows/windows-patch-kb-3139929-when-a-security-update-is-not-a-security-update.html

https://www.askwoody.com/category/microsoft-windows-patches-security/

пре 16 минута, Тања1 рече

Znači ja ako napišem formulu za nobelovu nagradu i podelim je na svom zidu, oni mogu da mi izmene formulu i da postave svoju (moju) formulu, registruju prvo vreme postavljeno u svet i osvoje (moju) nobelovu nagradu kao svoju zaslugu.?

1 hour ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

Znači ja ako napišem formulu za nobelovu nagradu i podelim je na svom zidu, oni mogu da mi izmene formulu i da postave svoju (moju) formulu, registruju prvo vreme postavljeno u svet i osvoje (moju) nobelovu nagradu kao svoju zaslugu.?

Ljudi su ovisni o svemu i svacem, a ja o Pinterest ovih dana (trebam ideje za dom spremna :ani_biggrin:) ... Pomislila sam ukrali mi color ideju tamo neki site...Sve da jesu ne mogu da dokazem :ani_biggrin: iako je radim od kad je prvih malih programa koji omogucavaju da se boji i sa kombinacijama boja...a na toj web stranici pise postoje od 2006. Kako da ne :) . Razumjeces.

9ab1d360432dc98326f44e875fbff5f0.jpg

Не могу да верујем да десетка нема опцију за слиповање комп.

Ил' сам ћорава, или су је добро сакрили:scratch_head:

пре 9 минута, Драгана Милошевић рече

Не могу да верујем да десетка нема опцију за слиповање комп.

Ил' сам ћорава, или су је добро сакрили:scratch_head:

Кликнеш на ,,Power,, и у оквиру тог дугмета имаш опцију ,,Sleep,,

https://www.theverge.com/2018/10/6/17944966/microsoft-windows-10-october-2018-update-documents-deleted-issues-windows-update-paused

A major bug has hit some Windows 10 users

Microsoft has stopped distributing its latest Windows 10 October 2018 Update. The software giant started rolling out the update during the company’s Surface event earlier this week, but some Windows 10 users immediately noticed their documents were being deleted. “We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809) for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating,” says Microsoft on its support site for Windows Update.

Microsoft is now recommending that affected users contact the company directly, and if you’ve manually downloaded the October update then “please don’t install it and wait until new media is available.” Other Windows 10 users have been complaining that the Microsoft Edge browser and other store apps have been unable to connect to the internet after the October 2018 Update, and the update was even blocked on certain PCs due to Intel driver incompatibilities.

Uzeo neki dan Lenovo Ideapad 330-15 u Vip-u, posto nam na starom laptopchetu otis`o har`disk. Novi na sebi ima Win10.

Pa da potvrdim: najobicnije djubre i skart.

Mnoga vazna podesavanja su duboko sakrivena da ih niko ne bi trazio (cak i Cortana sad moze da se iskljuci samo preko registri-ja, mada mi ni to nije uspelo iz prve!), skoro svaki put kad gasis prisiljen si na update (iskljucivanje update-a je sad isto zapetljano), svaki novi update nosi neku krljoku - ovaj sad od pre par dana je poremetio autoplay, tako da vise ne mogu da ukljucim externi har`disk. Normalno, na pocetku treba da pogasite masu servisa za pracenje svega i svacega, a danas mi se desilo da prosto nije hteo da se UOPSTE ukljuci, iako je juce sasvim normalno iskljucen - morao sam da posegnem za resetom (system restore sam uredno napravio i probao prvo njega - normalno da nije radio), a to znaci da mi je sve programe koje sam namestio (koji nisu bili na masini kad je uzeta) prosto uklonio, i vratio me na pocetna podesavanja.

Ukratko, jos jednom - neopisano djubre i skart. Bez ikakve sumnje - daleko najgori Win koji je do sad napravljen. Bez`te od njega sto dalje mozete.

пре 13 минута, obi-wan рече

Uzeo neki dan Lenovo Ideapad 330-15 u Vip-u, posto nam na starom laptopchetu otis`o har`disk. Novi na sebi ima Win10.

Pa da potvrdim: najobicnije djubre i skart.

Mnoga vazna podesavanja su duboko sakrivena da ih niko ne bi trazio (cak i Cortana sad moze da se iskljuci samo preko registri-ja, mada mi ni to nije uspelo iz prve!), skoro svaki put kad gasis prisiljen si na update (iskljucivanje update-a je sad isto zapetljano), svaki novi update nosi neku krljoku - ovaj sad od pre par dana je poremetio autoplay, tako da vise ne mogu da ukljucim externi har`disk. Normalno, na pocetku treba da pogasite masu servisa za pracenje svega i svacega, a danas mi se desilo da prosto nije hteo da se UOPSTE ukljuci, iako je juce sasvim normalno iskljucen - morao sam da posegnem za resetom (system restore sam uredno napravio i probao prvo njega - normalno da nije radio), a to znaci da mi je sve programe koje sam namestio (koji nisu bili na masini kad je uzeta) prosto uklonio, i vratio me na pocetna podesavanja.

Ukratko, jos jednom - neopisano djubre i skart. Bez ikakve sumnje - daleko najgori Win koji je do sad napravljen. Bez`te od njega sto dalje mozete.

lepoo to pregazis sa nekim Linux-om, i problem resen:D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...