Jump to content
verum est in beer

Windows 10

Оцени ову тему

Recommended Posts

Прозорче ће да разбија :)

Напокон су се освестили по неким питањима, кренули су од прошле године у трку са осталима на многим пољима и мислим да им за сада добро иде.

Прозорче ће да разбија :)

Напокон су се освестили по неким питањима, кренули су од прошле године у трку са осталима на многим пољима и мислим да им за сада добро иде.

Нема шансе, кажу коментатори на Б92 да то ништа не ваља...

Bilo je reci pre par dana da nece moci da se instalira na 32-bitni hardver. I vuci siti i ovce na broju...

a sto je 32- bitni hardwer, ta tehnologija je ispala sa trzista do 2005 godine, dakle punih 10 godina (a moglo bi se reci i vise) vec ima kako nema vise tih ogranicenih procesora i maticnih ploca kad je pc u pitanju...

a sto je 32- bitni hardwer, ta tehnologija je ispala sa trzista do 2005 godine, dakle punih 10 godina (a moglo bi se reci i vise) vec ima kako nema vise tih ogranicenih procesora i maticnih ploca kad je pc u pitanju...

To brate za one koji mogu da kupe novo sad i odma`. Medjutim, sta sa onim silnim korisnicima sirom sveta koji imaju raznorazne starudije? Ako stvarno ne moze da se instalira 32-bitni hardver, to mu je minus vec u startu.

S druge strane, ako bude terao igre stare 15 godina bez kompatibiliti moda, onda cu da mu dam prelaznu ocenu... grin.gif

The free Windows 10 upgrade offer doesn’t extend to Enterprise

Everyone got excited when it was announced at the Windows 10 event that users of Windows 7 and 8 would be able to upgrade to Windows 10 for free for one year. Unfortunately, Windows 10 for Enterprise customers won’t be able to partake in all the freeness.

Microsoft’s General Manager of security, Jim Alkove wrote in a post about the security of the upcoming Windows 10 for Enterprise:

Windows 7 Enterprise and Windows 8/8.1 Enterprise are not included in the terms of free Windows 10 Upgrade offer we announced last week…

Bummer. But if you’re using Windows 10 for Enterprise, you probably shouldn’t be too surprised. Microsoft is in the business of making money off businesses.

The good news is that companies will be able to control how updates are deployed. This is something that’s great when you’re managing a huge staff and a feature update could bring the current workflow to a screeching halt.

Businesses will still receive critical security updates, but IT departments will be able to control over internal distribution of updates.

Inace sam fan windowsa, koristim osmicu vec duze od godinu dana i mislim da je odlican sistem! I po brzini rada i po mogucnostima, stvarno su ga sjajno isprogramirali. Ipak, istina je da je sizofrenican po pitanju aplikacija. U pocetku sam pokusavao da koristim samo metro aplikacije, pa sam se posle prebacio na klasican desktop. Mislim da ce, ako uspeju da srede da sve metro aplikacije funkcionisu kroz desktop, i da ne moras da se prebacujes sa jednog okruzenja na drugo svaki cas, resiti najveci uzrok nezadovoljstva korisnika. I, svidja mi se novi dizajn, jednostavan i lep.

Developers can reuse their Android code to bring their apps to Windows 10

At Microsoft’s BUILD event today the company dropped huge news that Android support is coming to Windows 10 so developers can reuse the majority of their code.

The company will use Android app support to make it easier for developers to port across their existing applications built in Java and C++ with very little effort.

Windows Phones will include a Android subsystem that can run the majority of existing code from an Android app. Developers can use Windows APIs along with their existing code to get live tiles and other features working.

Microsoft also announced that it’ll make it simple for Objective C developers to port their iOS code to the Windows platform.

Izvor

Windows је дојадио са Update! Задало би ми главобољу да нисам ово прочитала (најмање два сата потрошила на проналажењу решења):

Microsoft Says Windows 10 Cumulative Update KB3194496 Fix Is Almost Ready

http://news.softpedia.com/news/microsoft-says-windows-10-cumulative-update-kb3194496-fix-is-almost-ready-508926.shtml

On 10/4/2016 at 20:59, Тања1 рече

Windows је дојадио са Update! Задало би ми главобољу да нисам ово прочитала (најмање два сата потрошила на проналажењу решења):

Microsoft Says Windows 10 Cumulative Update KB3194496 Fix Is Almost Ready

http://news.softpedia.com/news/microsoft-says-windows-10-cumulative-update-kb3194496-fix-is-almost-ready-508926.shtml

Све се пореметило...Антивирус, драјвери, бежична...једва да се прикључим на мрежу. Баш ме брига, нек цркне компјутер и монитор заједно, СВЕ, јер имам пречих ствари у животу! Цркни Update!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...