Jump to content
Зосима

Форумаши иду у рај

Оцени ову тему

Recommended Posts

Za sve ljude ima mesta u Raju, svaka dusa ima priliku ovde na Zemlji da sebi zaradi Raj. Ovde se radi a tamo dobija plata za svoja dela.

Zelim svim forumasima da ugledaju Raj.

Има , али то мора да се заради . И моја је иста жеља да сви форумаши угледају царство небеско .

Подстакнут оном песмом са Џибонијеве теме,има једно питање: :D

Ко је по вама од форумаша,  по његовом понашању,писању,искрености,ставовима,покајањем, Христољубљу,делима , па и личним познавањем,оверио карту за Царство Небеско ...

Мени тренутно пада на памет само онај мали црногорац Калуђеровић,једна неискварена чиста душица...

Ja idem u Carstvo Nebesko garant a vi ostali ne znam . Krstena sam a znamo da pakla vise nema, eventualno cistiliste ako je verovati latinima ...

Tesko da ce u raju Brozovi oficiri da uredjuju pravoslavne forume ...

Колико је тек Стаљинових официра постало свештеника а многи су постали и светитељи, тако да...

Мани се предрасуда.

Сви смо ту да научимо нешто, макар ако ништа друго како да будемо трпељивији према самима себи, да прихватимо свој народ такав какав је.

Колико је тек Стаљинових официра постало свештеника а многи су постали и светитељи, тако да...

Мани се предрасуда.

Сви смо ту да научимо нешто, макар ако ништа друго како да будемо трпељивији према самима себи, да прихватимо свој народ такав какав је.[/quote

Nama tu predrasuda ...Broz je to birao posebno ... I po ocu i po majci i po stricevima ... A posledice su dugotrajne ......

Sto jest-jest, ne moze svako ni da bude oficir, ni Brozov, ni bilo kog drugog predsjednika. U rijetko kojoj drustvenoj grupi su okupljeni tako kompletni ljudi, bez psihofizicke patologije jer ih diskvalifikuje u startu, i da se njeguje takav eticki kodeks, kao u vojsci... Kamo srece da su za sve profesije gdje se radi o radu s ljudima i ljudskoj dobrobiti tako probirljivi kriterijumi.

Ja cu da krenem,a ako mi ne budu dali da prodjem na granicu,vi cete mi biti veza...Samo cu da kazem...ono sto u poslednje vreme cujem da ljudi pricaju kad ih zaustavi policija...nesto poput-Ja znam coveka.Mi smo nasi... :-D...Ovo mi je uvek delovalo nekako trulo.Gospodine,vase isprave,evo samo da okrenem jedan broj...To mi nikad nije bilo jasno,svi imaju neki broj za okretanje,a ja kad vozim ne znam gde sam,sta da vam kazem,ujak na pesackom,mase,a ja ga uopste ne vidim...:-D...Toliko o tome,ako me vidite u redu pred Svetim Petrom,znajte da vas verovatno uopste ne vidim...

Ja cu da krenem,a ako mi ne budu dali da prodjem granicu,vi cete mi biti veza...Samo cu da kazem...ono sto u poslednje vreme cujem da ljudi pricaju kad ih zaustavi policija...nesto poput-Ja znam coveka.Mi smo nasi... :-D...Ovo mi je uvek delovalo nekako trulo.Gospodine,vase isprave,evo samo da okrenem jedan broj...To mi nikad nije bilo jasno,svi imaju neki broj za okretanje,a ja kad vozim ne znam gde sam,sta da vam kazem,ujak na pesackom,mase,a ja ga uopste ne vidim...:-D...Toliko o tome,ako me vidite u redu pred Svetim Petrom,znajte da vas verovatno uopste ne vidim...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...