Jump to content
Зосима

Форумаши иду у рај

Оцени ову тему

Recommended Posts

Подстакнут оном песмом са Џибонијеве теме,има једно питање: :D

Ко је по вама од форумаша,  по његовом понашању,писању,искрености,ставовима,покајањем, Христољубљу,делима , па и личним познавањем,оверио карту за Царство Небеско ...

Мени тренутно пада на памет само онај мали црногорац Калуђеровић,једна неискварена чиста душица...

O šta je ovo igramo se Boga?

Barem negde moj "God complex" da posluži...

Их бре, стварно немаш осећај за филинг, па мало да се разонодимо,а може ово отићи и у једном сасвим другом смеру,рецимо да укажемо један другом,шта ваља не вања...

Уосталом шта тебе бриге,тебе ће појести црна земља и то је то... :bleh:

Их бре, стварно немаш осећај за филинг, па мало да се разонодимо,а може ово отићи и у једном сасвим другом смеру,рецимо да укажемо један другом,шта ваља не вања...

Уосталом шта тебе бриге,тебе ће појести црна земља и то је то... :bleh:

Ti nemoj da se sekiraš znaš gde mi ateisti i vi metalike idemo....

@@Зосима, Хоћеш да се форумаши погорде? :sheriff: :)

Плашим се да их неће пуно бити,мисим тих погорђених,уосталом они који иду горе,превазишли су грехове типа сујете... :)))

Ti nemoj da se sekiraš znaš gde mi ateisti i vi metalike idemo....

Хахаха,ок ако вам је лакше,можете ставити и кандидате за highway to hell ... :D

Хахаха,ок ако вам је лакше,можете ставити и кандидате за highway to hell ... :D

Pazi nemam ja ništa protiv vas ni vaše muzike, nego ono kosu nikako da operete, pa šta misliš da će Bog da vam dopusti da smrdite tamo ostalim stanovnicima raja, mislim onda to ne bi bio raj :D

Плашим се да их неће пуно бити,мисим тих погорђених,уосталом они који иду горе,превазишли су грехове типа сујете... :)))

Него, да неко не процени погрешно :D

Ко је по вама од форумаша, по његовом понашању,писању,искрености,ставовима,

Da, taj mali crnogorac, Ivan Ptt, Nikola Popović, Milan023 ,Amina ,Lidija Milenković, Saša od Moskve,Jessy,Jelena*, Dani, Arsenija...ne znam za sve koliko imaju godina, meni deluju kao mlade neiskvarene duše :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...