Jump to content
Срђан Ранђеловић

Саопштење за јавност - Патријарх српски Г. Иринеј

Оцени ову тему

Recommended Posts

Наравно да имају...али то нема везе са оним што сам хтео рећи.

Добро онд се слажемо. :)

Ma kakav linč ovo ono,samo se pozivkaju na sitnicu da država sprovodi teror nad njima. 

Причао сам генерално. Не можеш правити протест где ћеш позивати на линч. Само у таквим случајевима било би забрањено (оправдно) шетање и парадирње.

Извини, али ја то нисам ни рекао....рекао сам само да ми је је та врста потребе, "слављење" и "парадирање" сексуалном орјентацијом (каква год она била) једноставно чудна и бесмислена.

Наравно да имају...али то нема везе са оним што сам хтео рећи.

I uvek mu ukazujemo da ne pričamo ono što on čita.

Hteo sam da obrišem moj odgovor ali  ću iskoristiti da kažem da sam malo ipak preterao sad. oprosti mladjo.(učinilo mi se boljim rešenjem od brisanja)

I uvek mu ukazujemo da ne pričamo ono što on čita.

Hteo sam da obrišem moj odgovor ali ću iskoristiti da sam malo ipak preterao sad. oprosti mladjo.

Опроштено. Имаш одговор изнад за оно пре што си питао.

Добро онд се слажемо. :)

Причао сам генерално. Не можеш правити протест где ћеш позивати на линч. Само у таквим случајевима било би забрањено (оправдно) шетање и парадирње.

Pa sve zemlje će reći,ništa ova parada ne pokazuje lepu sliku o srbiji,jer šetnjica je ustavno pravo i porazumeva se,dakle sve ok superiška nikakav podvig i to.

Medjutim ostaće i dalje gorak ukus da Srbija maltretira homoseksualnu zajednicu. Dakle ako država dozvoli takvu paradu onda mora i da se nosi sa zločinom koju čini tim ljudima.

Medjutim ostaće i dalje gorak ukus da Srbija maltretira homoseksualnu zajednicu. Dakle ako država dozvoli takvu paradu onda mora i da se nosi sa zločinom koju čini tim ljudima.

један део србије и малтретира. Хоће да им државном силом укину демократско право окупљања и протеста. 

један део србије и малтретира. Хоће да им државном силом укину демократско право окупљања и протеста. 

Дечко, престани да татрљаш о демократским или уставним правима у земљи Србији...

У Уставу Србије лепо пише да је Косово и Метохија саставни део Србије, али на том делу Србије Срби не могу да шетају слободно, чак ни да административну границу прелазе слободно и без ограничења, камоли шта друго...

Све док се у земљи Србији не остваре основна УСТАВНА права на целој територији Србије, а поготову у њеној јужној покрајини КиМ, до тада сваку протуву са Запада која се појави у Београду и помене шетњу педера у Србији, треба намах, (заједно са свим хомо и лезбо активистима) хеликоптером пребацити у Приштину и нека се тамо разбашкаре... и крену у акцију шетања по Србији... макар се та улица звала и по Клинтону...

Па чим организују прву успешну параду у Приштини, онда полако са југа Србије ићи ка северу... и тада помало почети причу о Уставу и демократији... а до тада је то све:

'' жен' ме бабо, ил' тамбуру купи,

у нешта се ударати мора...''

Дечко, престани да татрљаш о демократским или уставним правима у земљи Србији...

У Уставу Србије лепо пише да је Косово и Метохија саставни део Србије, али на том делу Србије Срби не могу да шетају слободно, чак ни да административну границу прелазе слободно и без ограничења, камоли шта друго...

Голубе, да се мало разумеш у уставно право, знао би да су разни документи делови устава, међу којима и међународни јавни уговори, а не само документ по имену устав.  Један такав међународни документ је резолуција 1244. У нашем уству јасно пише у преамбули да је косово то што јесте у складу са 1244. 

дакле:

Све док се у земљи Србији не остваре основна УСТАВНА права на целој територији Србије, а поготову у њеној јужној покрајини КиМ, до тада сваку протуву са Запада која се појави у Београду и помене шетњу педера у Србији, треба пребацити намах, (заједно са свим хомо и лезбо активистима) хеликоптером пребацити у Приштину и нека се тамо разбашкаре... и крену у акцију шетања по Србији...

Ти би могао д престанеш да лупеташ глупости о уствним правима, и оствривању оствних прва и да научиш значења преамбуле и који све документи чине уствну материју. Јер је то нека основа.. онако првих 10 лекција уствног прав. Пре него што постанеш тумач уставних права. 

Али, ако ти имаш нешто против демократског права окупљањ и протест, лепо кажи да си против тога. Писало то у уству или не, то је једно демократско право, које свака демократска држава  има. 

Ако си против тога д живиш у демокртској држави... лепо кажи - ја нисм демократа него сам - нациста, фашиста, комуниста, монархиста или неки други екстремистички не демократски режим који год ти се свиђа. 

Иначе овим ти не ЛЕПИМ НИКАКВУ ЕТИКЕТУ, ти сам изјављујеш да си ПРОТИВ ДЕМОКРАТИЈЕ, јер сматраш да ДЕМОКРАТСКА ПРАВА У СРБИЈИ НЕ ТРЕБА ДА СЕ ПОШТУЈУ.

Да не буде после кукања о лепљењу етикета. 

Па чим организују параду у Приштини, онда полако са југа Србије ићи ка северу... и тада помало почети причу о Уставу и демократији... а до тада је то све:

'' жен' ме бабо, ил' тамбуру купи,

у нешта се ударати мора...''

Тп што сомалија/ирак/приштина  нису места где се не поштује демократије, никако не сведочи да у Београду треб да буде тако. . Осим наравно ако не желиш да ти Србиј буде уређена ко приштина. Ако то желиш, браво ти га бате. :) 

''Писало то у уству или не, то је једно демократско право, које свака демократска држава  има.''

Ја те крстим, а ти прдиш...

Значи ти си против демократско права окупљања и протеста или не? 

И зашто. Ајде појасни нам мало свој став. 

mene je sramota da mnogi ne vide problem u tom skupu a vide problem u izjavi patrijarha...

i sramota me što zalutali pojedinci šire ovakve teme do besvesti...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...