Jump to content

Амнестија за бановане чланове!

Оцени ову тему

Guest - . . .-

Препоручена порука

• Гости

или које бановане чланове одбановати?

Дакле, ако чланови закључе да неког треба одбановати и ако се дају ваљан аргументи ми ћемо то и учинити.

Подели на овим сајтовима

Mislim da ne treba nikog banovati, jer je vrlo lako moguce da se postize kontraefekat, cilj bana je vaspitanje, ali obicno proizvede ljutnju i mrznju, i banovani nastavi po starom na nekom drugom forumu. Bolje je staviti poruke na odobravanje, to je psiholoski efekat, onda ce vremenom da uvidi da ne moze da pise gluposti i da mora da uskladi pisanje, a samim tim uskladjuje i nacin razmisljanja. Tako tiha voda breg roni tj. vaspitanje radi.

Ko ja jednom kao mali, kad sam se pravio da spavam da prevarim mamu, i ja stvarno zaspo :))

Подели на овим сајтовима

Gerhard, nebitno da li se slazemo ili ne u stavovima (a u vecini mislim da se slazemo) ali je banovan nepotrebno i mislim neposteno (ako sam uvideo pravi razlog bana a opet mislim da jesam) jer nije cinio nikakve krupne prekrsaje i nije neko ko nije postovao pravila foruma.

p.s. Da se ne uvredi neko drugi ko je banovan ali za ovog decka/coveka sam siguran za ovo vreme otkad sam ovde.

Подели на овим сајтовима

Мурамаса. Момак је скроз ок. То што је трол, па то сви мање-више знамо. 

Подели на овим сајтовима

Jurodivi :))) 

Ne znam zašto je banovan, ali je definitivno imao najoriginalniji stil (na stranu što ga uglavnom niko ne razume  :ani_biggrin: ).

Можда је зато и банован, што троши килобајте а нико не разуме шта пише :)

Подели на овим сајтовима

Беркут, јер ми је први форумски пријатељ. Па сад, да ли је ваљан аргумент не знам ал ајд. И јуродиви, ако га ми не прихватимо ко ће??? Панк из нот дед!

Па ако треба да се поново банују, шта знам ја, нека свако ради свој посао, јелте

Подели на овим сајтовима

Михајло. 

Босанац Ениз. Најактивнији Муслиман на форуму (у одређеним периодима и једини Муслиман) .

Јес да је био забрљао око оговарања администрације, али.... Мислим да му треба дати још једну шансу.

Праштајте ! ... у границама наравно ;)

Подели на овим сајтовима

Да,пре свих Михајла, ако тражите разлог, зато што је Михајло пре свега једна добра душа, дуго је на православним форумима,и његово испољавање националних осећаја су далеко од некакве мржње и слично...

И  оног малог панкера Јуродивог, он је заиста један боготражитељ,помало несхваћен,али не треба бити одбачен од ове форумске заједнице,која прдставља Цркву!

Подели на овим сајтовима

Каква јеванђељска тема. :)

"Хм, да ли да ти опростим троловање..."
gladiator1.jpg

"Троловање бих ти још и опростио, али коришћење 'немате појма' аргумента не могу!"

thumbsdown.jpg

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...