Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest - . . .-

Амнестија за бановане чланове!

Оцени ову тему

Recommended Posts

Људи, није овај форум Military Forum, већ форум Православље.

Пожуримо се, браћо, да опростимо свима грехе и увреде, да би и нама Бог опростио безбројне грехе и увреде наше. Пожуримо се, док смрт није закуцала на врата и викнула: доцкан! Иза врата смрти нити ћемо ми моћи више опраштати, нити ће се нама опростити. Слава и хвала божанскоме Учитељу и Господу нашем Исусу Христу, заједно са Оцем и Духом Светим - тројици једнобитној и неразделној, сада и навек, кроза све време и сву вечност.
Амин.

Владика Николај Велимировић

И од мене подршка за све бановане чланове! 

Не капирам овакву ригидност админ-мод екипе, попготово ово наслађивање што су "справом" бановали у овом случају Млађу...

Шта значи то ,пустили смо га 3-4 пута, па Христос је рекао 7 пута 77 пута праштај, мада не знам ни шта треба праштати...

Не будите лицемери и пустите нас да се свађамо ко људи...:nene:

5 minutes ago, poelbuster рече

Зар смо толико слаби да нам је једина одбрана забрана говора онима који другачије мисле?

Какве везе има шта неко мисли са намерним кршењем јасних правила форума?

Одлично. Ти на твом блогу и форуму тако, ми на овом овако и мирна Бачка. Да ли ти је неко од нас долазио на твој блог и солио памет како треба да се ради? 

36 minutes ago, poelbuster рече

Није поента у оправдавању својих поступака.   . . . 

Сада се круто позивају на то да је он прекршио правило, а мудро ћуте да су они сами њега на то натерали, јер да су имали стрпљења до свега тога не би дошло.

Ја само знам да је на више тема био ектремно безобразан, а за други налог нисам ни знала, тј. мислила сам да су му дозволили да направи други, кад оно међутим.

У сваком случају, нема ово никакве везе са православљем. Ако неко не уме/жели да учествује било где* по правилима која му не одговарају - пријатно, довиђења. Није љубав издати возачку дозволу некоме ко не уме да вози. :skidamkapu:

Измењено од Џуманџи

9 minutes ago, Џуманџи рече

Ја само знам да је на више тема био ектремно безобразан, а за други налог нисам ни знала, тј. мислила сам да су му дозволили да направи други, кад оно међутим.

У сваком случају, нема ово никакве везе са православљем. Ако неко не уме/жели да учествује било где* по правилима која му не одговарају - пријатно, довиђења. Није љубав издати возачку дозволу некоме ко не уме да вози. :skidamkapu:

Сви форуми морају да имају низ правила које прихватамо када се пријавимо. Правила су углавном о нашим могућностима и не би требала бити толико о ограничењима. Требамо имати сви једни друге на уму када уређујемо поруке или теме. Када сам пре много година отишла у војнике, било је муслимана који нису могли јести халал месо, али су оброци били означени ако садрже свињетину и тако су увек могли добити говедину, пилетину или ћуретину, али су такође објаснили да би морали јести свињетину ако би умирали од глади. Научила сам да је довољно одвојити свињетину од остатка менија. Ништа даље, само треба имати храбрости рећи не. Изгледа је по твом мишљењу Вера/Религија на овом форуму је вероватно само нека правила лепог понашања...и "Вози Мишко". ;)

37 minutes ago, poelbuster рече

Није поента у оправдавању својих поступака. Проблем је у томе што овде има људи који су јако лаки на окидачу(читај - осилили се чином) па заборављају да су они својим правилима довели до тога да човек направи други профил. 

Koliko dokon moraš biti da se vraćaš na mesto odakle su te izbacili i to pod drugim imenom confused1...i još se kao pravi pametan, stavi sliku, haha al sam vas zajeb'o, haha. 

2 hours ago, Sofija_ рече

....tada pristupi k njemu Petar i rece: Gospode, koliko puta da oprostim bratu svome, ako se ogresi o mene? Do sedam puta?

Kaze mu Isus: Ne kazem ti do sedam puta,nego do sedamdeset puta sedam.

Rakić je mnogo cool lik, ali nije Isus :smeh1:.

8 minutes ago, poelbuster рече

Нашли смо се увређени, администратори ПРАВОСЛАВНОГ ФОРУМА?

Ни најмање, али осећамо обавезу, а и лепо смо васпитани па вам дајемо образложења за наше поступке и комуницирамо.

10 minutes ago, poelbuster рече

Е драги моји, треба много више да се отрпи! Ни ово мало критике нисте у стању да истрпите него одмах

ово нису једносмерне улице, исто то важи и за чланове...

П.С. Само једна молба,

молим у своје има /а верујем и у име целе администрације/ да не разговарате у тону МИ И ВИ, да вештачки не правите раздор и којекакве кланове и секте.

Хвала

1 hour ago, Sofija_ рече

Cim se stalno vraca, znaci da voli ovo mesto i da ga nesto(Bog ko dugi) vuce da dodje na ovaj forum.. ne budite hladna srca..

Ne voli, nego je dokon. Je l vršiš nuždu po mestu koje voliš? Dođe ovde da se istrese i nema nikakvu meru u tome.

30 minutes ago, Милан Ракић рече

Одлично. Ти на твом блогу и форуму тако, ми на овом овако и мирна Бачка. Да ли ти је неко од нас долазио на твој блог и солио памет како треба да се ради? 

Као прво,овај форум није твој,ни мој,полбустера,ни било ког админа и члана,већ наш заједнички,бар га ја тако доживљавам...

Знамо да су админи и модови далеко од Христа,али немојте бар да будете Пилати,па да разпињете људе и кад треба и не треба...

И само један лични став, огавни су ми ови што се шлихтају адиминима...

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...