Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Juanito

Јуначки, с леђа...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Predvidjam dugu i uspesnu temu koju ce nakon nekog vremena totalno preuzeti Crveni Baron i Milosevljavic i zavrisece se na temu NATOa, poerza, kredita, inflatorne stope i buducnosti EU. 

Predvidjam da će negde na pola puta koji je Cratus prorokovao Aca Milojkov zaklučati temu konstatujući da je na istoj sve rečeno

Predvidjam da će negde na pola puta koji je Cratus prorokovao Aca Milojkov zaklučati temu konstatujući da je na istoj sve rečeno

Стварно бих волео кад би, уместо неке расправе, сваки форумаш који се не слаже са овом звери са снимка (а то би ваљда требало да су сви) каже шта нам је чинити? Како се заштити од оваквих? Како се заштити од бахатих возача који те умало убију прошавши кроз црвено, а онда изађу из свог BMW-a и премлате те јер им се ниси склонио с пута? Расправа је сувишна, јер не видим око чега бисмо се расправљали. Ови постоје и има их више него што би требало, а државе нема и полиције нема. Добро, биће их у овом једном случају јер је немачки амбасадор лично заинтересован, али генерално ови ликови могу да убију било кога и можда, само можда, проведу коју годину у затвору, да би након тога поново убили. Ја се лично осећам врло беспомоћно, готово очајно. И бексрајно тужно. 

тварно бих волео кад би, уместо неке расправе, сваки форумаш који се не слаже са овом звери са снимка (а то би ваљда требало да су сви) каже шта нам је чинити? Како се заштити од оваквих? Како се заштити од бахатих возача који те умало убију прошавши кроз црвено, а онда изађу из свог BMW-a и премлате те јер им се ниси склонио с пута? Расправа је сувишна, јер не видим око чега бисмо се расправљали. Ови постоје и има их више него што би требало, а државе нема и полиције нема. Добро, биће их у овом једном случају јер је немачки амбасадор лично заинтересован, али генерално ови ликови могу да убију било кога и можда, само можда, проведу коју годину у затвору, да би након тога поново убили. Ја се лично осећам врло беспомоћно, готово очајно. И бексрајно тужно.

Što uvredi zveri.

Стварно бих волео кад би, уместо неке расправе, сваки форумаш који се не слаже са овом звери са снимка (а то би ваљда требало да су сви) каже шта нам је чинити? Како се заштити од оваквих? Како се заштити од бахатих возача који те умало убију прошавши кроз црвено, а онда изађу из свог BMW-a и премлате те јер им се ниси склонио с пута? Расправа је сувишна, јер не видим око чега бисмо се расправљали. Ови постоје и има их више него што би требало, а државе нема и полиције нема. Добро, биће их у овом једном случају јер је немачки амбасадор лично заинтересован, али генерално ови ликови могу да убију било кога и можда, само можда, проведу коју годину у затвору, да би након тога поново убили. Ја се лично осећам врло беспомоћно, готово очајно. И бексрајно тужно. 

Kamo lepe srece. Ako si jeo za danas, vidi komentare ispod vesti. Ima dosta "Nemac pa jos peder, dosao da provocira. Ako su ga tukli." i slicnog divljacko-ljudozderskog rezona.

Imam komšije sa kojima se nisam do sada fizički obračunavao ali realnost je takva da ti i za dolazak milicije treba veza. Meni je padalo na pamet da sva ta divljanja snimam i kačim na net. Otvorio bih kanal na youtube LUDE KOMŠIJE. Nemate pojma šta su sve ljudi u stanju da rade. Živim u kući a nekad sam živeo i u zgradi - tamo je sve isto puta 5

i ja sam citala razne komentare (zgaditis inace) i jedno meni nije jasno-da li je moguce da je prece ljudima (ako se ovo moze nazvati ljudima) da prebiju/ubiju nastranog nego da tu patologiju preusmere na opste nezadovoljstvo u drzavi(problemi posla,osnivanja porodice itd). ne smeta im sto nam zemlja propada u svakom smislu a smeta im tamo neko ko oce da proseta po gradu.

znaci trpe javasluk drzave a ne trpe njih?

(izvinjavam se ali malo glasno razmisljam 8086.gif  8086.gif  8086.gif    ) 

i ja sam citala razne komentare (zgaditis inace) i jedno meni nije jasno-da li je moguce da je prece ljudima (ako se ovo moze nazvati ljudima) da prebiju/ubiju nastranog nego da tu patologiju preusmere na opste nezadovoljstvo u drzavi(problemi posla,osnivanja porodice itd). ne smeta im sto nam zemlja propada u svakom smislu a smeta im tamo neko ko oce da proseta po gradu.

zato što je prebijanje Nemca vrlo prosta stvar, trenutna

Страшно! Дивљаштво и толики гнев у младим људима да је то болест данашњице. Зар смо заборавили младића који је претучен у центру Београда (Francuz Bris Taton)!?

(izvinjavam se ali malo glasno razmisljam  8086.gif   8086.gif   8086.gif    ) 

Мислим да прецењујеш рационалност тих лудака. Нема ту логике и размишљања. Гејеви, парада, Немац, све су то некакви тренутни ирационални окидачи. Насилништво је константа и оно само тражи изговор да побегне из кавеза. Сутра ће да нападну тебе, мене, своје некадашње истомишљенике, продавце сладоледа. Тотално небитно.

Мислим да управо не би било добро да они своју зверску енергију преусмере на ”опште незадовољство у држави”. Последње што нам треба је још једна крвава револуција или грађански рат. А потпуно је очигледно шта би армија оваквих била у стању да уради. Не постоји ни теоретска шанса да би из тога произашло нешто добро. Они једноставно треба да буду у затворима или душевним болницама. То је све.

Стварно бих волео кад би, уместо неке расправе, сваки форумаш који се не слаже са овом звери са снимка (а то би ваљда требало да су сви) каже шта нам је чинити? Како се заштити од оваквих?

Нема ту шта посебно да се чини. Држава треба да ради свој посао. Постоје закони које треба спровести. 

Мислим да прецењујеш рационалност тих лудака. Нема ту логике и размишљања. Гејеви, парада, Немац, све су то некакви тренутни ирационални окидачи. Насилништво је константа и оно само тражи изговор да побегне из кавеза. Сутра ће да нападну тебе, мене, своје некадашње истомишљенике, продавце сладоледа. Тотално небитно.

Мислим да управо не би било добро да они своју зверску енергију преусмере на ”опште незадовољство у држави”. Последње што нам треба је још једна крвава револуција или грађански рат. А потпуно је очигледно шта би армија оваквих била у стању да уради. Не постоји ни теоретска шанса да би из тога произашло нешто добро. Они једноставно треба да буду у затворима или душевним болницама. То је све.

ne precenjujem ja nista sve mi je jasno i kontam sta hoces reci.

ja se gadim te patoloske mrznje i tog opsteg nezadovoljstva i nasilja.

jako bedno i jadno...

sto rece Dani ponavlja se scenario Taton...

Нема ту шта посебно да се чини. Држава треба да ради свој посао. Постоје закони које треба спровести. 

Проблем је што се не спроводе. И држава неће да ради свој посао. За овај случај смо сазнали због специфичности жртве, али далеко од тога да је у питању изоловани инцидент. Лично знам људе који су морали да се иселе из зграде због шиканирања локалне хулиганске банде. Полиција није желела да учини ништа.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...