Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Дејан-Марковић

За сада без бољег наслова: сахрана пса у Америци

Оцени ову тему

Recommended Posts

Не треба боље...овај пример адекватно описује људе којима су већина других људи ништа друго до џукеле.

Naravucenije džukela je džukela, a pas je pas :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa vidiš mislim daje i Juan dao primer da zapravo te počasti u Americi nisu rezervisane samo da čoveka, već se daju i životinjama koji su učinili nešto za ljutsku zajedicu.  Znači oni ovim činom nisu izjednačili životinju sa čovekom već su jednoj životinji priznali zasluge za ono što je uradila. 

Da,ali su joj priznali zasluge na ljudski nacin(kao da je covek u pitanju),...kao sto je besmisleno i davanje cinova policajskim psima.Zna se sta je ljudska,a sta zivotinjska stvar,medjutim jako je cesta ta pojava da se zivotinjama pripisuje ljudsko dostojanstvo,na ovaj ili onaj nacin,to se desava svugde,a u Americi je ocigledno to dobilo i legitimitet kroz ovakve pojave.Mogli su sacuvati fotografije,uspomenu na tog psa,ovo je van svake pameti.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Хајде, идемо на наслов број 3.

Захтевам да се задржи одличан наслов

"УСА: човеколизација пса и џукелизација човека. Још једна епизода схизофреног лицемерја"

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Захтевам да се задржи одличан наслов

"УСА: човеколизација пса и џукелизација човека. Још једна епизода схизофреног лицемерја"

Носи га у срцу. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Da,ali su joj priznali zasluge na ljudski nacin(kao da je covek u pitanju),...kao sto je besmisleno i davanje cinova policajskim psima.Zna se sta je ljudska,a sta zivotinjska stvar,medjutim jako je cesta ta pojava da se zivotinjama pripisuje ljudsko dostojanstvo,na ovaj ili onaj nacin,to se desava svugde,a u Americi je ocigledno to dobilo i legitimitet kroz ovakve pojave.Mogli su sacuvati fotografije,uspomenu na tog psa,ovo je van svake pameti.

Pa vidiš da njima te zasluge zapravo nisu samo ljudski način već i ljudski i životinjski (znači iz naše prespektive to jeste ljudski, ali oni to ne rade samo ljudima, tako da nije ljudski). Kako je besmisleno davati činove, nisu svi psi isti na nekoga možeš više da se osloniš evo ja sam imao gomilu pasa u selu i imao sam troje na koje sam mogao da se oslonim pa medved da me napadne zanam da bi skočili da me brane za ove sotale ne bi bio tako siguran, za većinu znam da bi i bežali, tako da bi ovo troje imali najveći čin zato što ja ma njih mogu najviše da  se oslonim. Dakle samim činovima stavljš na znanje policajcima koliko mogu da se oslone na psa.

Zna se šta je ljudska, a šta životinjska stvar, ali nije svugde isto vidiš da je očigledno ovo i životinjska stvar kod njih. Tako da onaj odgovor ovim se izjednačava čovek i životinja ne pije vodu jer se ovim postupkom čovek i životinja ne izjedneččavaju. Samo se vrši jednan običaj koji se kod njih ustalio i za životinje, ne zato što hoće da ih naprave jednakim sa ljudim.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

а за поверење ме баш брига. Не дајете ми плату.

Али зато повремено тражите да се приложи са хостинг и остало...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kul.

Moja meni nije spasla život, mada me jeste gurala i grizla kad sam se onesvestila na sred sobe, zbog nje sam se i digla, i kad je uginula iznenada, nakon 12 godina sa nama, sahranili smo je isto onako kao i člana porodice dan pre toga, doduše, u dvorištu, ne na groblju. Sahrani je prisustvovalo oko 30 ljudi a  grob joj je iskopalo nas 4, izuzetna ljubitelja pasa. I dalje se osećam kao da sam izgubila člana porodice, iako je prošlo godinu dana od toga.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Али зато повремено тражите да се приложи са хостинг и остало...

Па ако мислиш да и даље пишеш/пишемо мораће да се прилаже. Не иде мени у џеп, заиста. А и могао бих без овога, веруј ми. Овде сам још само због пријатељских веза са водећим људима форума. Стало ми је до њих и зато сам ту. Иначе...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Па ако мислиш да и даље пишеш/пишемо мораће да се прилаже. Не иде мени у џеп, заиста. А и могао бих без овога, веруј ми. Овде сам још само због пријатељских веза са водећим људима форума. Стало ми је до њих и зато сам ту. Иначе...

Па види, или поштуј саговорнике и буди минимално професионалан или напусти администрацију. Јер не иде да се на једној теми тражи, а на другој каже "баш ме брига шта мислите о мом раду". Пусти Ракића и остале сталоженије да раде посао како треба. Ти си на овој теми по ко зна који пут злоупотребио модераторске привилегије и то потпуно бахато. Понашаш се ко они "татини синови" што дивљају по Београду и осталим градовима јер им се, ето, може.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Носи га у срцу.

Мислио са да не може тако лако да се мења назив теме, али ок.

Онда врати првобитан назив теме :)

или стави овај:

Полицијски пас сахрањен је уз све почасти, а на гробљу се од њега опростило неколико хиљада људи.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa vidiš da njima te zasluge zapravo nisu samo ljudski način već i ljudski i životinjski (znači iz naše prespektive to jeste ljudski, ali oni to ne rade samo ljudima, tako da nije ljudski). Kako je besmisleno davati činove, nisu svi psi isti na nekoga možeš više da se osloniš evo ja sam imao gomilu pasa u selu i imao sam troje na koje sam mogao da se oslonim pa medved da me napadne zanam da bi skočili da me brane za ove sotale ne bi bio tako siguran, za većinu znam da bi i bežali, tako da bi ovo troje imali najveći čin zato što ja ma njih mogu najviše da  se oslonim. Dakle samim činovima stavljš na znanje policajcima koliko mogu da se oslone na psa.

Zna se šta je ljudska, a šta životinjska stvar, ali nije svugde isto vidiš da je očigledno ovo i životinjska stvar kod njih. Tako da onaj odgovor ovim se izjednačava čovek i životinja ne pije vodu jer se ovim postupkom čovek i životinja ne izjedneččavaju. Samo se vrši jednan običaj koji se kod njih ustalio i za životinje, ne zato što hoće da ih naprave jednakim sa ljudim.

Ok za te cinove koji koriste ljudima da znaju o koliko kvalitetnom psu je rec,ali cinovi u nekom drustvenom smislu kakav mi poznajemo,a ne bi me cudilo da na takav nacin to vide ne podrzavam.Druga stvar,ova sahrana sa pocastima jeste nesto sto je karakteristicno za coveka a ne za psa,nije dovoljno reci za njih to nije tako.Nekome je kradja normalna stvar,pa to ipak nije normalno.Covek treba da rasudjuje,i da stvara svoj eticki sistem,koji najviise odgovora onom sto je zbilja ispravno,istinito,dobro...a ne da odredjuje na nacin,nekome je nesto ok,nekome nije.Nije to afinitet prema bojama,pa da kazemo neko voli crvenu neko rozu.Covek treba da rasudjuje i orijentise se na taj nacin,inace gubi kompas o tome sta je ok,a sta ne.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kul.

Moja meni nije spasla život, mada me jeste gurala i grizla kad sam se onesvestila na sred sobe, zbog nje sam se i digla, i kad je uginula iznenada, nakon 12 godina sa nama, sahranili smo je isto onako kao i člana porodice dan pre toga, doduše, u dvorištu, ne na groblju. Sahrani je prisustvovalo oko 30 ljudi a grob joj je iskopalo nas 4, izuzetna ljubitelja pasa. I dalje se osećam kao da sam izgubila člana porodice, iako je prošlo godinu dana od toga.

Аааа болесници!!!! Ви Срби не поштујете човека, а џукеле сахрањујете. И онај Милошевић је свашта радио.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...