Jump to content

За сада без бољег наслова: сахрана пса у Америци

Оцени ову тему

Препоручена порука

Viktor Ljvovic, on 11 Sept 2014 - 00:35, каже:Pogledajte ko je krenuo sa uvredama. Odgovaram istom merom jer se sa takvim ljudima moze samo tako razgovarati. Kakvim ljudima ?

Bezobraznim ljudima. Jos je vrlo verovatno da su manje stvari u zivotu naucili nego sto sam ih ja do sada zaboravio.

Подели на овим сајтовима

Написах одговор,па обрисах реко зезаш ме сигурно. Чуј доказ да су Срби луд и заблудели народ јесте тај што има пуно верника и то на верском форуму од атеисте и то није вређање,ок.

Ako ti je potrebno apsulutno slaganje sa svim što kažeš, onda napraviš forum samo za pravoslavce. Ne dozvoljavaš nikome više da obitava tu, i super.

P.S. Ja imam predrasude i generalizujem, da. Uvek. Ali samo određenu grupu ljudi, ostale ne ;)

Подели на овим сајтовима

Bezobraznim ljudima. Jos je vrlo verovatno da su manje stvari u zivotu naucili nego sto sam ih ja do sada zaboravio.

QQ

Šta misliš da pogledaš neku seriju sad. Ima raznih na programu

Подели на овим сајтовима

Ako ti je potrebno apsulutno slaganje sa svim što kažeš, onda napraviš forum samo za pravoslavce. Ne dozvoljavaš nikome više da obitava tu, i super.

P.S. Ja imam predrasude i generalizujem, da. Uvek. Ali samo određenu grupu ljudi, ostale ne ;)

Па ја колико видим ово и јесте верски форум...А ти ако већ делиш такво мишљење да су верници заблуделе и глупе овце,ја не знам који те ђаво терао да дођеш,региструјеш се и притом редовно долазиш на форум. Ево ја мислим да они који гледају фарму или великог брата нису баш чисти,али заиста немам никакав порив да одем и региструјем се на њихов форум да би им то предочавао или још горе да би са тако глупима и заблуделима дискутовао око било чега. Исто је и што се атеиста тиче иако знам да су они заблудели и на јако кривом путу и да не мислим ни да су превише паметни,ја заиста исто немам порив да идем по њиховим сајтовима и коментаришем на тај начин. Дакле право питање је ако неко мисли да су верници глупандери и затуцана стока,шта ће на верском форуму а поготово шта ће по неколико сати дневно на њему,ваљда му је испод нивоа да прича са глупандерима,не знам и не разумем.

Подели на овим сајтовима

Па ја колико видим ово и јесте верски форум...А ти ако већ делиш такво мишљење да су верници заблуделе и глупе овце,ја не знам који те ђаво терао да дођеш,региструјеш се и притом редовно долазиш на форум.

Nažalost po tebe, ja se o takvim stvarima na ovom forumu nikad nisam izjasnila, niti hoću ;)

Подели на овим сајтовима

Мене то не занима,ти браниш само став човека који је такав и говориш то је његово само лично мишљење,ни провокација,ни увреда,већ ето мишљење,а опет на верском форуму проводи по 5 сати дневно. А некад ни не мораш експлицитно да се изјасниш... искључујем се из дискусије,напорна је,пошто видим да извлачиш једну по једну реченицу,губиш поенту ствари и одговараш на нешто што те нико није ни питао у дискусији коју си сама започела о нечему. Уздравље

Подели на овим сајтовима

Mogu ja da ti odgovorim na to tvoje pitanje.

Bio bi banovan.

Kada ortodox kaže svoje mišljenje, njega tapšu po ramenu. Kada ateista kaže svoje mišljenje popije ban.

pazi mislim nisam sad ja neštoono preterano "buthurt" po tom pitanju, nego ono samo pokušavam da ukažem da je Aca ipak malo preterao, mislim shvatam ja svako me se desi dobijao sam i ja sankcije (Obi mi dao neke poene koji se skupljaju za ban, usput koliko to traje dugo?). Sad opet da se razumemo ne tražim neke ostavke ili šta ti ja znam, ono i admini su živi ljudi nisu roboti. Cela poenta ova dva posta je bila da ono pokažem da ukažem na to da je ipak on taj koji je malo pretarao.

I iskreno ne verujem da bi me banovali za jedan kometar (barem tako mislim) ono tipa obrisali bi komentar i dali bi neko upozorenje pred isključenje i slično.

Подели на овим сајтовима

pazi mislim nisam sad ja neštoono preterano "buthurt" po tom pitanju, nego ono samo pokušavam da ukažem da je Aca ipak malo preterao, mislim shvatam ja svako me se desi dobijao sam i ja sankcije (Obi mi dao neke poene koji se skupljaju za ban, usput koliko to traje dugo?). Sad opet da se razumemo ne tražim neke ostavke ili šta ti ja znam, ono i admini su živi ljudi nisu roboti. Cela poenta ova dva posta je bila da ono pokažem da ukažem na to da je ipak on taj koji je malo pretarao.

I iskreno ne verujem da bi me banovali za jedan kometar (barem tako mislim) ono tipa obrisali bi komentar i dali bi neko upozorenje pred isključenje i slično.

Zavisi kakav je komentar.

I ako neko napiše post od 5 rečenica gde su u jednoj psovke, u drugoj vređanje a u ove tri kombinovane psovke i uvrede, i zaslužuje da se banuje.

Ali više mislim da ovi trolovi i lažni profili koji su se nakotili na forumu pre treba da se poteraju napolje, a ne da se podstiče njihovo članstvo i njihova lupetanja.

Подели на овим сајтовима

Bolesnici

Trebao bi biti pametniji kada dajes takve kategoricke sudove. Medjutim, sam si rekao da nisi. Znaci da si jos gluplji nego sto mislis. Mozda si imbecil?

?

I sta ima novo u Licimuriji? Pada li kisa? Rekao bih izucavate osnove logike svaki dan pa i ne stignete da vidite kakvo je vreme i sta kaze ogledalo?!

Подели на овим сајтовима

Pa dobro, jeste malo cudno ali ne vidim u ovome nista toliko lose. Mozda im je bio jako drag pas, vezali se za njega, konkretno ta sluzba policijska.

Pa mnogi ljudi i ovde kod nas "nenornalno" mnogo vode racuna o svojim ljubimcima, verovatno im nije lako ni kada uginu.

Sa druge strane, ovo moze biti i simbolicki gest. Ko zna koliko je ovaj pas odradio korisnih stvari za njihovu drzavu (policiju), mozda vise od prosecnog coveka, te su na ovaj nacin resili da mu se simbolicno "oduze".

Подели на овим сајтовима

Tako isto neko može da kaže da je tvoj stav nenormalan .

naravno da moze!stav,pojava,delo moze da se okrakterise kao-lose,gresno,pogresno,nenormalno,povrsno (a sad drugo je pitanje da li je u pravu,ja sam tako rekla jer verujem da sam u pravu)

no covek ne bi trebalo da se tako okarakterise i  klasifikuje,etiketira...

dakle nemam nista protiva da neko moje stavove ili dela vidi kao nenormalna,losa,gresna...(ako su u pravu ja cu to i priznati),ali imam protiv ako uperi u mene prst osude i krene sa etiketama.To prosto nije u redu.

Подели на овим сајтовима

У којем контексту видиш да га третирају као људско биће? Зато што је испраћен са државним почастима? Ковчег? Застава?

sad sam tek videla pitanje...Pa da,upravo u tom kontekstu.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...