Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Дејан-Марковић

За сада без бољег наслова: сахрана пса у Америци

Оцени ову тему

Recommended Posts

Imam ja jedno pitanje. Šta bi se desilo kada bi ja počeo da delim po forumu klasične ateističke etikete ljudima po forumu zato što se ne slažem sa njihovim mišljenjem?

Mogu ja da ti odgovorim na to tvoje pitanje.

Bio bi banovan.

Kada ortodox kaže svoje mišljenje, njega tapšu po ramenu. Kada ateista kaže svoje mišljenje popije ban.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Што се мене тиче, нека сахрањује свако свог (или туђег) пса како год хоће. Колико знам, у УСА су полицијски пси = полицајци, имају ваљда исти ранг ил' тако нешто (што је мало weird). Ја бих се озбиљно забринуо да је неки свештеник (па макар из неке секте) држао опело, то би било ужасно!  0122_tuk

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Od tebe sam, orle, bar malo pametniji  :). Pa vidi onda gde si i sta si ti...

Ko je rekao da sam ja pametan?? Ja da sam pametan ne bi boravio nigde blizu tebi slicnih pojava. Ovde je rec o tvojim budalastinama.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mogu ja da ti odgovorim na to tvoje pitanje.

Bio bi banovan.

Kada ortodox kaže svoje mišljenje, njega tapšu po ramenu. Kada ateista kaže svoje mišljenje popije ban.

За ово би требала да будеш санкционисана,па данас је на једној теми атеиста говорио о чињеницама да су Срби луд народ тиме да је 90 посто православаца и да је то један од доказа,да би после дошао и рекао шалим се ја ипак не верујем ни да је 90 посто православаца,па видим да и даље пише и да није попио никакав бан. Али добро ти ионако волиш живот у предрасудама и ограничености њима,тако да,у праву си.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Sat su ''klasicne ateisticje etikete''? bas me zanima
Odeš na AS stranicu tamo ima gomila, nisam rekao da se slažem sa istim, samo sam hipotetički posavio pitanje.  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За ово би требала да будеш санкционисана,па данас је на једној теми атеиста говорио о чињеницама да су Срби луд народ тиме да је 90 посто православаца и да је то један од доказа,да би после дошао и рекао шалим се ја ипак не верујем ни да је 90 посто православаца,па видим да и даље пише и да није попио никакав бан. Али добро ти ионако волиш живот у предрасудама и ограничености њима,тако да,у праву си.

Tom ateisti su poruke na odobravanju kod administracije i sve što on napiše prvo administracija pročita, a dobijao je on već banove za poruke koje mi nismno ni videli :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Viktor Ljvovic, on 11 Sept 2014 - 00:17, каже: Od tebe sam, orle, bar malo pametniji  . Pa vidi onda gde si i sta si ti...   Ko je rekao da sam ja pametan?? Ja da sam pametan ne bi boravio nigde blizu tebi slicnih pojava. Ovde je rec o tvojim budalastinama.

Trebao bi biti pametniji kada dajes takve kategoricke sudove. Medjutim, sam si rekao da nisi. Znaci da si jos gluplji nego sto mislis. Mozda si imbecil?

?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Trebao bi biti pametniji kada dajes takve kategoricke sudove. Medjutim, sam si rekao da nisi. Znaci da si jos gluplji nego sto mislis. Mozda si imbecil?

?

Tacno! Mora da sam imbecil cim sam videvsi tvoje postove usao u polemiku sa tobom.To zahteva minimum imbecila.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За ово би требала да будеш санкционисана,па данас је на једној теми атеиста говорио о чињеницама да су Срби луд народ тиме да је 90 посто православаца и да је то један од доказа,да би после дошао и рекао шалим се ја ипак не верујем ни да је 90 посто православаца,па видим да и даље пише и да није попио никакав бан.

Zašto je trebao da popije ban? On nije uvredio nikoga lično, nije nikoga imenovao pa napisao da je lud ili neku sličnu uvredu. On je napisao svoje mišljenje koje se razlikuje od tvog i ti smatraš da treba da popije ban?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Viktor Ljvovic, on 11 Sept 2014 - 00:27, каже: Trebao bi biti pametniji kada dajes takve kategoricke sudove. Medjutim, sam si rekao da nisi. Znaci da si jos gluplji nego sto mislis. Mozda si imbecil? ?    Tacno! Mora da sam imbecil cim sam videvsi tvoje postove usao u polemiku sa tobom.To zahteva minimum imbecila.

Slazem se sa tobom. Mislim da jesi to sto si napisao. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Добро је људи, шта вам је? Различити ставови нису разлог да се крвнички вређате. :(

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Tom ateisti su poruke na odobravanju kod administracije i sve što on napiše prvo administracija pročita, a dobijao je on već banove za poruke koje mi nismno ni videli :D

Taj ateista je jedino iskreno stvorenje na ovom forumu, jedina u potpunosti iskrena osoba koja se u svakom trenutku drži svojih stavova i koja apsulutno uvek kaže baš ono što misli bez uvijanja u papiriće da ne bi nekoga uvredio.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Добро је људи, шта вам је? Различити ставови нису разлог да се крвнички вређате.

Pogledajte ko je krenuo sa uvredama. Odgovaram istom merom jer se sa takvim ljudima moze samo tako razgovarati.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zašto je trebao da popije ban? On nije uvredio nikoga lično, nije nikoga imenovao pa napisao da je lud ili neku sličnu uvredu. On je napisao svoje mišljenje koje se razlikuje od tvog i ti smatraš da treba da popije ban?

Написах одговор,па обрисах реко зезаш ме сигурно. Чуј доказ да су Срби луд и заблудели народ јесте тај што има пуно верника и то на верском форуму од атеисте и то није вређање,ок. Да постоји атеистички форум и да ја као верник одем тамо и кажем да су луди и заблудели сви они који су атеисти сигуран сам да би имали пуно разумевања и да би остао на форуму...читава 3 минута. И да то не би схватили наравно као увреду или провокацију,већ као ето моје мишљење,дај молим те.

А то што су том атеисти поруке на одобравању и што је та порука иако таква нашла на одобрење админа пут до форума,то је још један доказ да овде није баш онако како Маргарета звана предрасуда и генерализација мисли,али ево још једном у праву си маргаретице,сто посто си у праву и више од тога.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...