Jump to content

Осмишљавање забране абортуса

Препоручена порука

Око 100 активиста непознатог порекла (вероватно из жена у црном, педерских организација и анархисти) добро организованих, извело велику провокацију и контра-акцију против изложбе и скупа Иницијативе за забрану абортуса 07.09.2014. Полиција немоћна против њих - појачање које је позвано није дошло. Стајали су чак 2 сата са својим натписима у корист абортуса, од којих је већина била веома примитивног садржаја. Волонтери против абортуса остали потпуно прибрани и хладни, па се контра-скуп временом осуо и ишчезао, а њихове плакате које су оставили на земљи је покупила градска чистоћа и бацила у смеће. Грађани пре, за време и после ове провокације давали потписе подршке Иницијативи за забрану абортуса.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 1.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ne kapiram zasto bi npr gejovi bili za abortus?!

Pitanje abortusa nije iz domena seksualnih sloboda, bar po meni. To je mnoogo, mnogo vaznije pitanje.

Да се не зезамо...гејеви и њихова удружења уз нво као што су жене у црном,анархисте и слично су увек и свагда у свакој причи против ако макар личи на нешто патриотско или је не дај Боже везано за цркву. И то је стално,не заборави да ти гејеви су исто на протестима где се позива на то да се Космет призна,то је још мање питање сексуалне слободе. Да се разумемо причамо о геј организацијама,оним који праве параде и остало.

Један од транспарената је био и хоћу здрав и бесплатан абортус...  Свака част за прибраност људи,са тиме што је сниматељ требао сваку фацу да сними и окачи на нет. И само се питам,шта би се десило да њима овако неко упадне на неку манифестацију и кроз какво блато би тај који би се то усудио прошао.

Подели на овим сајтовима

Да се не зезамо...гејеви и њихова удружења уз нво као што су жене у црном,анархисте и слично су увек и свагда у свакој причи против ако макар личи на нешто патриотско или је не дај Боже везано за цркву. И то је стално,не заборави да ти гејеви су исто на протестима где се позива на то да се Космет призна,то је још мање питање сексуалне слободе. Да се разумемо причамо о геј организацијама,оним који праве параде и остало.

Један од транспарената је био и хоћу здрав и бесплатан абортус...  Свака част за прибраност људи,са тиме што је сниматељ требао сваку фацу да сними и окачи на нет. И само се питам,шта би се десило да њима овако неко упадне на неку манифестацију и кроз какво блато би тај који би се то усудио прошао.

Gle, prica oko abortusa za mene nije vezana za crkvu, naciju, politiku i slicno, stvar je cisto pitanje etike i zdravog razuma.

Подели на овим сајтовима

Ја нисам написао да је то везано за мене,тебе,већ за њих они у томе виде оно што сам написао,патриотску причу,цркву,па тамо неке иконе,па речи светитеља,ћирилица,па патријарх који је против абортуса.. они су пре свега зато против.

Подели на овим сајтовима

Oprosti im Bože jer ne znaju šta rade.

ps.

Око 100 активиста непознатог порекла

!!?  kog su još u to uračunali. Brojka je dvostruko "naduvana"  a ovih što su obrnuli krug izbojah oko 54-5.

pss.

Čini mi se da u povorci  preovladavaju jako mladi ljudi :cmizdrenje: :cmizdrenje: :cmizdrenje:

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Исти сој људи је у центру Београда организовао изложбу слика осведоченог шиптарског терористе. Људи су се побунили и хтели да протествују али нису могли да приђу тој галерији па једно пар километара,било више полиције него народа.

Али онда кад ти исти људи протествују против противника абортуса ?! онда два полицајца смирују ове остале који су у великој мањини.

Она мучена мајка што носи своје дете на протест,сећам се ратног војног инвалида који је своју децу која су приде имала око 10 година водио са собом на разноразне патриотске скупове,заговорници "слобода" су му месецима претили и позивали органе да му одузму децу јер их користи за тако нешто.

Вазда Србија подељена на заштићене лицимере и нормалне људе.

Подели на овим сајтовима

Brojka je dvostruko "naduvana"  a ovih što su obrnuli krug izbojah oko 54-5. pss. Čini mi se da u povorci  preovladavaju jako mladi ljudi

Ово је снимљено на самом почетку њиховог "перформанса". 

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Ја нисам написао да је то везано за мене,тебе,већ за њих они у томе виде оно што сам написао,патриотску причу,цркву,па тамо неке иконе,па речи светитеља,ћирилица,па патријарх који је против абортуса.. они су пре свега зато против.

Ne znam da li si me razumeo, samo sam se zapitao otkud bi takav nacin razmisljanja mogao biti god homica.

Jednostavno, ako svoj stav za abortus zasnivaju samo zato sto je crkva protiv abortusa, onda bi mogao reci da su jako glupi. A prosto ne zelim da generalizujem tako jednu grupu ljudi na osnovu seksualnog opredeljenja.

E sad, jedino sto mi pada na pamet ( ne znam da li je to u praksi moguce) je da osoba koja ne veruje ni u sta potpuno gubi bilo kakav moralni sistem u glavi, te mu je tako ubistvo ista stvar kao neke normalne svakodnevne stvari koje radimo.

Ali ne zelim da verujem da tako nesto postoji, pogotovo u masovnom broju. :)

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...