Jump to content

Православни документарни филмови

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 717
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TrS7nAvKuuA

Псовка - губа душе (цео филм)   http://www.youtube.com/watch?v=j9A7f0w4jvQ

Дошло ми да га данас опет погледам и јесам! 

Постоване слике

Uf

Samo uf ? Veruj mi ovo je samo povrsno za kakve slucajeve znam. Npr Od Kragujevca kada se ide starim putem prema Jagodini ima nekoliko sela koja su potpuno prazna a mnoga imaju samo mozda po 10tak mestana i to starijih ljudi. Iako su to prilicno plodni predeli i cak i postoje i putevi i skole i td. Dobro nije savrsen put ali ajde sada.

A o siromastvu o da ne pricam, mogao bih za sat vremena da potrosim milion dolara na sirotinju ovde u gradu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

tražio si komentar, ja sam ostala bez teksta, za mene su ova dva slova roman

Ma uredu i ja sam to rekao vise onako pesnicki! Razumeo sam ja tebe. :good2:  :pivo:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Документарни Филм о Богољубивим монасима и мирјанима који хоће да изграде скит далеко насељен ван цивилизације у веома тешким условима

Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Film je neobican. Treba ga odgledati do kraja. Poruka je duboko hriscanska.

Čovek se s porodicom vraća u grad. Auto im iznenada staje u sred nedođije. Kako je noć blizu, odlučuju da prenoće i sutradan potraže pomoć. Ali probudivši se ujutro, on shvata da je u kolima sam, i da su mu žena i sin nestali bez traga. Kreće u potragu, ali počinju se dešavaju neke mnogo čudne stvari...

https://www.youtube.com/watch?v=vR2NG-LiAqE

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Mozete spojiti ove dvije teme, pod naslovom ove danasnje, i ako ima jos temica o slicnim ruskim filmovima.

https://www.pouke.org/forum/topic/35621-ruski-film-duhovna-tematika/

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Одгледах овај филм,одличан!! Има ли неко неку препоруку на ову тематику типа Острво,Капела Анђела и остало?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ајте неко созерцање о овом филму. Дакле сконтах оно двоје у лику људи и пса и змије су очигледно демони,међутим кад он тражи опрост,па на крају и од Господа они промене фацу и осети се да нису тиме задовољни,али шта хтедох...дакле ипак је убио жену и дете,диловао дрогу и био наркоман и демони су донекле у праву са оним да је он њих тражио и да се њима приписисује много тога што људи сами смисле и ураде,али да ли је њихова реакција знак да је Господ опростио у задњем тренутку или шта ?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ајте неко созерцање о овом филму. Дакле сконтах оно двоје у лику људи и пса и змије су очигледно демони,међутим кад он тражи опрост,па на крају и од Господа они промене фацу и осети се да нису тиме задовољни,али шта хтедох...дакле ипак је убио жену и дете,диловао дрогу и био наркоман и демони су донекле у праву са оним да је он њих тражио и да се њима приписисује много тога што људи сами смисле и ураде,али да ли је њихова реакција знак да је Господ опростио у задњем тренутку или шта ?

Pa ja sam shvatio da jeste jer u suprotnom bi se radovali. Svidja mi se to sto se prikazalo kako demon stvarno radi, ulepsavajuci stvqrnost oko nas i ono sto nam je iskusenje cini lepsim i sladjim. Tako i kuca i sve u njoj i oko njega postaje realno cim on dodje k sebi.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

1:25:32 језива сцена у којој је сотона изгубио битку па се зато изобличио и ђипио са столице. Тако да Господ јесте опростио главном лику (који притом јако асоцира на Николаса Кејџа) јер Му је овај завапио за опроштај у последњем тренутку, пре него што је попио метак. Хвала Трифкету за супер филм.  

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...