Jump to content

Парада срама у Београду 28. септембра ?

Оцени ову тему

Da li dozvoliti pravo održavanju gej parade?  

62 члановâ је гласало

1. 1. Da li dozvoliti pravo održavanju gej parade?

• Treba dozvoliti gej paradu
    • Ne treba dozvoliti gej paradu

Препоручена порука

Како какве...дакле нетолерантни,нису борци за права геј људи,борци су за сопствене новчанике,нико их не подржава осим фондова западних земаља и наравно владе Србије и притом као такви траже да изађу на улицу и боре се за сопствени новчаник ?! па иди у владу Србије и Брисел па тамо протествуј,они ти дају паре.

Милане Ракићу јесам упућен,пошто сам годинама радио на томе да та парада се не одржи и не би веровао да на протестима против параде које организују десничарске организације су били и људи геј оријентације. А пола тих ствари које сам образложио није баш да треба лупом тражити,напротив то су ствари којих има у медијима,јутјубу,вестима.

Ууухх.. Тешко ми да у то поверујем... Десничари, а педери... То она прича о латентној педерастији и о ирационалном страху... Или је ипак могуће да у врху нпр. "Двери" има неки педер... Мсм у старешинству...

Подели на овим сајтовима

S jedne strane imas grupu koja hoce da obavi javni setnju.

S druge strane imas ljude koji im to brane pod pretnjom nasilja.

Vi ste u fazonu "pa i ne treba da setaju" a retki osude divljacke namere te grupacije.

Jedina normalna reakcija na ovu vest je osuda prema nasilnicima. Svaka druga reakcija je po meni nenormalna.

Подели на овим сајтовима

Ууухх.. Тешко ми да у то поверујем... Десничари, а педери... То она прича о латентној педерастији и о ирационалном страху... Или је ипак могуће да у врху нпр. "Двери" има неки педер... Мсм у старешинству...

Evo ja spadam u tu grupu koja homofobiju povezuje sa latentnom homoseksualnoscu i iracionalnim strahom od sopstvene homoseksualnosti koja se onda manifestuje kroz nasilje i ekstremne stavove prema toj grupaciji.

Cist transfer frustracija...

Подели на овим сајтовима

Имаш сестру са форума која ми је причала о човеку који је геј и долази редовно у цркву,верник је,бори се са својим грехом,а који здушно против параде...

Двери нисам помињао...а ако сазнаш да постоји неки педер тамо,јави да знамо и ми остали,мсм бићеш упућенији,а изгледа да имаш посебан пик на старешинство хехе.

Подели на овим сајтовима

Pa gde sam ja rekao da nije? I kakve ovo veze ima sa do sadašnjim razgovormo?

Па зато што парада носи и то са собом,могућност страдања људи,имовине и свега осталог... не спорим да они имају уставно право да се окупе,као што не спорим ни то да четници исто имају уставно право да се окупе и прошетају Пазаром,да ме погрешно не разумеш.

клоудкинг ја исто за тебе чврсто верујем да си латентни верник испосник,пошто си толико против верника и цркве (како си јуче написао доказ да су Срби луд и заблудели народ јесте тај што је 90 посто православаца) да је само час у питању кад ћеш под окриљем Бога свемогућега метанисати и изговарати молитву за опроштај грехова.

Подели на овим сајтовима

strasno... 

Шта има страшно у томе да службе безбедности раде свој посао, тј. да спречавају агенте страних интереса да спроводе своје планове по сувереним земљама...?

Ти живиш у неком ла-ла ленду...

Подели на овим сајтовима

Имаш сестру са форума која ми је причала о човеку који је геј и долази редовно у цркву,верник је,бори се са својим грехом,а који здушно против параде...

Двери нисам помињао...а ако сазнаш да постоји неки педер тамо,јави да знамо и ми остали,мсм бићеш упућенији,а изгледа да имаш посебан пик на старешинство хехе.

А какве то сад везе има? Мислим, одакле ти идеја Милоше да стављаш знак једнакости између цркве и деснице... К'о да левичари не иду у цркву!?

Подели на овим сајтовима

Шта има страшно у томе да службе безбедности раде свој посао, тј. да спречавају агенте страних интереса да спроводе своје планове по сувереним земљама...?

Ти живиш у неком ла-ла ленду...

A to sa paradom ima veze, kakve?

Подели на овим сајтовима

Па исто би неко тако навео да је немогуће да имаш геја верника,као што си ти реаговао кад сам написао да има гејева који су против геј параде иако је то јасно ипак 30 људи од 300.000 гејева како сами кажу.  Кад сам рекао да их има и да протествују против параде ти си рекао ма дај,не верујем. Тако би исто неко рекао кад би знао да у цркву иду гејеви који су истински верници,питај клауда да ли би исто ко и ти рекао ма не верујем.

И не знам што сексуално опредељење сврставаш као одредницу политичке оријентације...због чега мислиш да тај брат јесте либерал и левичар? зато што је педер? значи педер је левичар,можда аутоматски леворук,можда аутоматски једе карнексове искључиво паштете...е видиш то су предрасуде. Видиш у две поруке помињући двери и то да су латентни хомићи,до помињање педера и то да су чим су педери они левичари,говори доста о твом углу гледања и посматрања  и о отворености ума и срца. Као што си и мене покушао полу духовито да назначиш као латетног геја коментаром еее пуно се ти разумеш хехе.

А ја стварно не видох бар у мојим писанијама да сам ставио једнакост између десничара и цркве,али заиста то је твоја произвољна машта,вероватно мислиш да ја тако мислим,ипак си човек склон предрасудама.

Подели на овим сајтовима

Па исто би неко тако навео да је немогуће да имаш геја верника,као што си ти реаговао кад сам написао да има гејева који су против геј параде иако је то јасно ипак 30 људи од 300.000 гејева како сами кажу. Кад сам рекао да их има и да протествују против параде ти си рекао ма дај,не верујем. Тако би исто неко рекао кад би знао да у цркву иду гејеви који су истински верници,питај клауда да ли би исто ко и ти рекао ма не верујем.

И не знам што сексуално опредељење сврставаш као одредницу политичке оријентације...због чега мислиш да тај брат јесте либерал и левичар? зато што је педер? значи педер је левичар,можда аутоматски леворук,можда аутоматски једе карнексове искључиво паштете...е видиш то су предрасуде. Видиш у две поруке помињући двери и то да су латентни хомићи,до помињање педера и то да су чим су педери они левичари,говори доста о твом углу гледања и посматрања и о отворености ума и срца.

А ја стварно не видох бар у мојим писанијама да сам ставио једнакост између десничара и цркве,али заиста то је твоја произвољна машта,вероватно мислиш да ја тако мислим,ипак си човек склон предрасудама.

Neverovatno mi je kolko ne kapiras sta covek ocecda ti kaze.

KAKVE VEZE IMA to sto su neki gejevi protiv parade (a jesu. I ja znam neke). Kako to opravdava huligane i otkazivanje parade?

Aj zaseni me...

Подели на овим сајтовима

Па зато што парада носи и то са собом,могућност страдања људи,имовине и свега осталог... не спорим да они имају уставно право да се окупе,као што не спорим ни то да четници исто имају уставно право да се окупе и прошетају Пазаром,да ме погрешно не разумеш.

Pa lepo, da imamo državu kao što nemamo pa da pohapsi sve one koji zapravo predstavljaju pretnju po ljude i imovinu i problem je rešen. 

Подели на овим сајтовима

Па исто би неко тако навео да је немогуће да имаш геја верника,као што си ти реаговао кад сам написао да има гејева који су против геј параде иако је то јасно ипак 30 људи од 300.000 гејева како сами кажу.  Кад сам рекао да их има и да протествују против параде ти си рекао ма дај,не верујем. Тако би исто неко рекао кад би знао да у цркву иду гејеви који су истински верници,питај клауда да ли би исто ко и ти рекао ма не верујем.

И не знам што сексуално опредељење сврставаш као одредницу политичке оријентације...због чега мислиш да тај брат јесте либерал и левичар? зато што је педер? значи педер је левичар,можда аутоматски леворук,можда аутоматски једе карнексове искључиво паштете...е видиш то су предрасуде. Видиш у две поруке помињући двери и то да су латентни хомићи,до помињање педера и то да су чим су педери они левичари,говори доста о твом углу гледања и посматрања  и о отворености ума и срца. Као што си и мене покушао полу духовито да назначиш као латетног геја коментаром еее пуно се ти разумеш хехе.

Ето, пошто сам склон предрасудама, након свега, након Милоша БГ, Милоша Обилића, Бика, Србадије, ето Благоје, моје предрасуде у контексту форумских правила кажу да си више досадан и незанимљив... Иначе, већ од трећег поста као Благоје си, по стилу и начину писања препознат, тако да ниси занимљив више... Жив и здрав био!

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...