Jump to content

Парада срама у Београду 28. септембра ?

Оцени ову тему

Da li dozvoliti pravo održavanju gej parade?  

62 члановâ је гласало

1. 1. Da li dozvoliti pravo održavanju gej parade?

• Treba dozvoliti gej paradu
    • Ne treba dozvoliti gej paradu

Препоручена порука

У последње две само године у очишћеној од хулиганизма Енглеској има само 4 или 5 навијачких убистава . Ево само једних од убијени навијач Велса у Лондону смрскана лобања,за шта је убица добио казну од 3 године затвора или убијени навијач Ливерпула такође у Лондону прошле године ...  док још сијасет ствари од којих су навијачке туче,хулиганизам на стадионима изван премијер лиге и свега осталог,али лакше је живети у заблуди о енглеском закону и о томе како су они решили свој проблем са хулиганима одавно,јесу,јуче.

E onda je OK. Onda ziveli nasi huligani...

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Па у суштини наши хулигани су далеко бољи од хулигана из Енглеске,Француске,Пољске,Русије,Грчке,Аргентине,Бразила... али то што си ти написао нико није констатовао до и само тебе,мој одговор је упућен ономе који је написао да је Енглеска одавно решила питање хулиганизма,а извештај са терена говори да то није ни близу или ако је решила а стање је такво,онда Србија ни нема никакав проблем са хулиганима,јер се овде много мање и кроз историју и кроз садашњицу дешавало убистава или шта сличног него тамо.

И док се са једне стране много утишава бука о хулиганима у Енглеској и осталим земљама, са причама да су они то решили,да треба да се угледамо на њих а имају пет убистава у годину две дана и убица који смрска лобању и главу другом навијачу одговара чак 3 године затвора,а са друге стране се у Србији та бука појачава изнад максимума са речима ми смо најгори,нигде нема горих и слично а због навијачког убиства једне особе одговара 15 људи са по 40 и 30 и 15 година затвора. То је опет неко лицемерство,али њах навикли смо.

Подели на овим сајтовима

Вероватно је и Енглезе,Турке,Италијане,Французе,Пољаке,Аргентинце,Бразилце...то исто омело да реше питање хулиганизма. То је ваљда и одговор зашто смо најгори.

Подели на овим сајтовима

Вероватно је и Енглезе,Турке,Италијане,Французе,Пољаке,Аргентинце,Бразилце...то исто омело да реше питање хулиганизма. То је ваљда и одговор зашто смо најгори.

Не мислим да смо најгори наравно...

Подели на овим сајтовима

E onda je OK. Onda ziveli nasi huligani...

А зашто изврћеш суштину написаног? Зашто си највећи спамер на темама где учествујеш?

Где је он говорио у том контексту за хулигане, и наше и њихове? 

Он се надовезао на мој пост, и оба имају за циљ да оповргну лажно мишљење које се потура по свим медијима када се спомену навијачи/хулигани, где је тобож Енглеска тај проблем решила а ми не можемо. 

Подели на овим сајтовима

а ми не можемо. 

Не знам за остале, али је потпуно очигледно да ”ми”, то јест наши политичари, неће, а не не могу да реше проблем хулигана. Можда заиста не би могли, али нико није ни пробао. Напротив, наши хулигани и њихове вође су у спрези са ”службама”, са нарко мафијом итд. Енглеска и Србија се можда не разликују по нивоу лудила својих хулигиана. Можда су енглески хулигани и гори. Заиста немам намеру да проверавам. Али се још увек није десило да (рецимо) референдум у Шкотској буде отказан због претњи енглеских хулигана, нити било шта слично томе. И да, енглеске хулигане не позивају на славље кад Камерон добије изборе.

Подели на овим сајтовима

А зашто изврћеш суштину написаног? Зашто си највећи спамер на темама где учествујеш?

Где је он говорио у том контексту за хулигане, и наше и њихове? 

Он се надовезао на мој пост, и оба имају за циљ да оповргну лажно мишљење које се потура по свим медијима када се спомену навијачи/хулигани, где је тобож Енглеска тај проблем решила а ми не можемо. 

Pa jel mozemo?

Mozda  i mozemo...

A jel hocemo?

Dokle god stojite iz pretnji hligana recima "tako i treba" onda definitivno necemo...

A dok necemo, cekaj malo da relativizjemo kako su drugi mnogo gori od nas tako da malo zivnemo u iluziji da je opravdano to sto tolerisemo nasilje...

Подели на овим сајтовима

Pa jel mozemo?

Mozda  i mozemo...

A jel hocemo?

Dokle god stojite iz pretnji hligana recima "tako i treba" onda definitivno necemo...

A dok necemo, cekaj malo da relativizjemo kako su drugi mnogo gori od nas tako da malo zivnemo u iluziji da je opravdano to sto tolerisemo nasilje...

Можемо.

Ко спада у ''јел хоћемо''? Ти, Јуан, Благоје Јововић, ја... или мислиш на државу? За државу и мене могу са сигурношћу могу да ти кажем, ја не могу а држава неће. 

Подели на овим сајтовима

Pa sta je onda po tebi problem, pored huligana? (Posto kazescda nisu samo oni krivi za otkazivanje)

Хулигани су само реакција на промоцију срама/поноса, како ти воља....да ли су спонтана реакција, сумњам...да ли су педери спонтано окупљени, сумњам....

Неко нам ровари у држави и поставља услове да би нас уцењивао...е тај фактор је проблем исто колико и "неспособност" или "безвољност" власти да се са овим проблемом суочимо на адекватан начин...

Нећу да гледам педере како се промовишу на улици али нећу ни да гледам како им неко разбија лобање....

Све ово би могло да се реши на нивоу тајних служби и државне безбедности...не би народ морао о овоме ништа да зна и да се тиме оптерећује...

Подели на овим сајтовима

Нећу да гледам педере како се промовишу на улици али нећу ни да гледам како им неко разбија лобање....

И нећеш.. То јутро када је "то" најављено, ем си у Ујвидеку, ем си на Литургији, ем је Мала Госпојина... Мирна Бачка и остале крајине... Не разумем зашто се толико гложите... 

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...